PDC Darts Világbajnokság 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 december 13, 2022, 11:42:18, peshark
VB-1 szál: kis oddsu meccsgyoztesek, regen toltuk ezt a vb-re egesz szep sikerekkel, egy ideje nem megy mondjuk, de most megprobaljuk ujra

VB-2: szett overek ezt foleg az elso korokben szeretem, ahol a 3:0 viszonylag ritka azert a jobb meccseken. Természetesen ott a Chizzy-MvG ellenpelda, de hat na...

VB-3: 2+os oddsok ahol meglepiket erzek vagy jonak latok egy-ket komolyabb overt barmilyen piacon, esetleg king of the oche kombok

VB-4: élő fogadasok

Hajráá :great:

VB1: 5000 Ft

VB2: 3500 Ft
2.1: Wattimena - Rafferty 3.5 szett felett 1,35 1500 Ft

VB3: 3500 Ft
3.1: K. Barry a dobóvonal királya (meccsgyőztes, legtöbb 180, legmagasabb co) 2,00 1500 Ft

VB4: 5000 Ft

2022 dec 16. 21:15
O'Connor, William - Greaves, Beau

Erre a meccsre kíváncsi leszek azért, a bukik sem igazán tudják eldönteni, hogy most favorit-e O'Connor vagy sem. Greaves nagyon komoly játékot mutat a női mezőnyben, ami szomorúbb, hogy hatalmas mennyiségű bor-fröccs kíséretében képes ezt hozni. Ha kellően hidratált állapotban lesz ezen meccs előtt is, simán borsot törhet Willi orra alá is..


#19 december 13, 2022, 16:28:45, robmiller
Idézetet írta: peshark Dátum december 13, 2022, 13:39:562022 dec 16. 21:15
O'Connor, William - Greaves, Beau

Erre a meccsre kíváncsi leszek azért, a bukik sem igazán tudják eldönteni, hogy most favorit-e O'Connor vagy sem. Greaves nagyon komoly játékot mutat a női mezőnyben, ami szomorúbb, hogy hatalmas mennyiségű bor-fröccs kíséretében képes ezt hozni. Ha kellően hidratált állapotban lesz ezen meccs előtt is, simán borsot törhet Willi orra alá is..

Én most írtam erről egy Gurut, hát nem tudom. Én szerintem betesz neki a férfimezőny, meg a fokozott figyelem. Sima O'Connor sikert várok.  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 13, 2022, 16:13:29Én most írtam erről egy Gurut, hát nem tudom. Én szerintem betesz neki a férfimezőny, meg a fokozott figyelem. Sima O'Connor sikert várok.  ;D

Meggyozo amugy amit irtal, ettol fuggetlenul en ezt a meccset szerintem nem piszkalom, kivancsi leszek nagyon.. :D

Idézetet írta: peshark Dátum december 13, 2022, 16:46:49Meggyozo amugy amit irtal, ettol fuggetlenul en ezt a meccset szerintem nem piszkalom, kivancsi leszek nagyon.. :D


Hát most már én is!  ;D
Alig várom, hogy kezdődjön már az egész cécó xD

VB1: 4000 Ft
1.1: Barry, Soutar, Krcmar, Lukeman, Whitlock, Meikle, Rock, Razma, Gilding, Evans, Kleermaker 5,43 1000 Ft

VB2: 3500 Ft
2.1: Wattimena - Rafferty 3.5 szett felett 1,35 1500 Ft

VB3: 3500 Ft
3.1: K. Barry a dobóvonal királya (meccsgyőztes, legtöbb 180, legmagasabb co) 2,00 1500 Ft

VB4: 5000 Ft

Pénteken meccsdömping vár ránk

Pénteken délután és este négy-négy mérkőzést követhetünk figyelemmel. Olvasd tovább


Barry 0-1-re áll, és kemény 1,15 van a győzelmére  :D

Sámsonka 80-as átlaggal tolja és vezet, vicces egy meccs :redchug:

#25 december 15, 2022, 21:56:07, peshark
Oriasi blama lesz ez Barrynek es mar a masodik meccsen johet az oriasi drama.. ;D

Teljesen elvesztette a fonalat amugy Barry, annyiban bizhat, hogy Sampson sem birja egyaltalan ezt, hatalmas roncsderbi lesz ez meg..

Mondjuk ez a ranezesre 10-15 kg plusz biztos nem tett jot Barrynek, de valami iszonyat rossz ritmusban engedi el a nyilakat, ezt rossz nezni.

1,7 körül mozog most Barry oddsa és mindketten 79-es átlag alatt  :redchug:  :redchug:  :redchug:

A kiszállókra nincs jelző  ;D  ;D  ;D

Idézetet írta: gerry Dátum december 15, 2022, 21:57:371,7 körül mozog most Barry oddsa és mindketten 79-es átlag alatt  :redchug:  :redchug:  :redchug:

A kiszállókra nincs jelző  ;D  ;D  ;D

Erdekes amugy mennyire szar jateknak tunik ez, amivel mondjuk itthon teljes elso osztalyu csapatokat lehetne gatyara verni ;D

A vegere sikerult Sampsonnak az utolso 3 maximumot is megdobnia a meccsen, hogy a guru se jojjon.. :D @oakland23 hogy is mondtad, holnaptol marad a tippjatek? ;D

Hát ja, az SPF liga biztos nem, mert ott all in voltam Barryn  ;D

Egyébként büszke vagyok magamra, mert eddig +5000 Ft-ban vagyok a vb-n, 2-0-nál behúztam ezt a Homer Simpsont 2.00-án, aztán nesze  ;D Barry-t eleve utálom, így nyíl nem állhat a táblában, szóval örülök duplán, hogy ment a pIcsába  :D