PDC Darts Világbajnokság 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 15, 2022, 22:23:55Hát ja, az SPF liga biztos nem, mert ott all in voltam Barryn  ;D

En csak a pontjaim 98%-aval.. :beerchug:  ;D

VB1: 4000 Ft
1.1: Barry, Soutar, Krcmar, Lukeman, Whitlock, Meikle, Rock, Razma, Gilding, Evans, Kleermaker 5,43 1000 Ft

VB2: 4525 Ft
2.1: Wattimena - Rafferty 3.5 szett felett 1,35 1500 Ft
2.2: Lewis - Larsson 3.5 szett felett 1,53 1025 FT

VB3: 3500 Ft
3.1: K. Barry a dobóvonal királya (meccsgyőztes, legtöbb 180, legmagasabb co) 2,00 1500 Ft

VB4: 5000 Ft

Ha van tuti, akkor az Huybrechts; aztán meg majd kiderül :laugh:

Szombaton érkezik Whitlock, Rock, Gurney és van den Bergh

A címben felsorolt neveken túl, egy igazi "őskövület" is feltűnik hosszú idő után a VB-n. Olvasd tovább


Na ma este nagyon kíváncsi leszek erre az O'Connor - Greaves meccsre!

Idézetet írta: robmiller Dátum december 16, 2022, 18:58:50Na ma este nagyon kíváncsi leszek erre az O'Connor - Greaves meccsre!

Delutan kimaradtak nekem ezek az irto szar meccsek, de este ha minden igaz egesz jo kis meccsek lehetnek.. :great:

Én meg arra leszek kíváncsi, mennyit nőtt Ilagan bicepsze egy év alatt.  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 16, 2022, 19:09:35Én meg arra leszek kíváncsi, mennyit nőtt Ilagan bicepsze egy év alatt.  ;D

Felhuzza majd rendesen a polot ne aggodj.. ;D

Be is huzta az elsot a filippino ijasz, birom a palit amugy :D

Latszik egyebkent a jatekosokon, hogy megint beindult a darts elet, a covid alatt szepen lefogytak egy csomoan, most meg megint mindenki zabalja a gyorskajat a touron es Rodriguez feje is drasztikusan no..  ;D

VB4: 3500 Ft
4.1: Rodriguez - Ilagan 1:2 2:0nal Rodriguez 1.36 1500Ft

#40 december 16, 2022, 22:08:35, peshark
Jo kis meccs ez, ahogy vartuk @robmiller .. :D Willie szerencsere rendben van fejben, de kemeny dio ez a "kis"lany.

Vegere tul sima lett, gratu!

Idézetet írta: peshark Dátum december 16, 2022, 21:57:22Jo kis meccs ez, ahogy vartuk @robmiller .. :D Willie szerencsere rendben van fejben, de kemeny dio ez a "kis"lany.

Vegere tul sima lett, gratu!

Ez a kiscsaj azért pár embert bucira vert volna az első körben. Connor valahol összeteheti a kezét, mert kis szerencsével Greaves is mehetett volna 2:0ra. A VB eddigi legjobb meccsét tolták...igaz még nagyon az elején vagyunk.

Ez a mai felhozatal annyira semmilyen, hogy a gurus Meikle -1,5-en kívül nem nagyon tudok épkézláb tippet ajánlani. Az esélyesekben semmi érték 1,0 alatt, a két kiegyenlítettebb meccs számomra teljesen tippelhetetlen. Bolond Menziest megint nem fogom 1,20 körül piszkálni, szóval ez egy gyenge nap, el is engedtem.. :cya:

Idézetet írta: peshark Dátum december 17, 2022, 10:30:26Ez a mai felhozatal annyira semmilyen, hogy a gurus Meikle -1,5-en kívül nem nagyon tudok épkézláb tippet ajánlani. Az esélyesekben semmi érték 1,0 alatt, a két kiegyenlítettebb meccs számomra teljesen tippelhetetlen. Bolond Menziest megint nem fogom 1,20 körül piszkálni, szóval ez egy gyenge nap, el is engedtem.. :cya:

Gawlas meccse lesz érdekes. Én határozottan értéket érzek benne 2-es oddson Burnett ellen. Bár lehet lebecsülöm a kokós walesit, de szerintem a fiatal cseh behúzza ezt a csörtét.

Idézetet írta: robmiller Dátum december 17, 2022, 13:09:57Gawlas meccse lesz érdekes. Én határozottan értéket érzek benne 2-es oddson Burnett ellen. Bár lehet lebecsülöm a kokós walesit, de szerintem a fiatal cseh behúzza ezt a csörtét.

Azon en is gondolkodtam egyebkent, de nem tudtam meggyozni magam, na meg amiben "erteket ereztem" a guruban pl, egyszer sem jott be... ;D