Ladbrokes

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


És angolul nem tudsz? Ha nem nem gond, ott van még a kínai (egyszerűsitett) az olyan szimpla, 2 nap alatt bevágod  ;)

Tudom, már gyúrok rá.  ;D

Sziasztok!

Kinek mi a tapasztalata kifizetésnél?
Maestroval fizettem be ugye csak utalással lehet ki.
Beírom az adatokat jön egy hibaüzenet, írjak emailt...
Írok emailt, benne szemig, lakcímig, meg bankszla kivonat teteje. Biztos ez kell nekik.
Eltelt 1 nap semmi...

Túl türelmetlen vagyok?

Idézetet írta: Kuglifej Dátum november 03, 2011, 20:25:35
Sziasztok!

Kinek mi a tapasztalata kifizetésnél?
Maestroval fizettem be ugye csak utalással lehet ki.
Beírom az adatokat jön egy hibaüzenet, írjak emailt...
Írok emailt, benne szemig, lakcímig, meg bankszla kivonat teteje. Biztos ez kell nekik.
Eltelt 1 nap semmi...

Túl türelmetlen vagyok?

Lehetséges. Jelezd, hogy mi történik az ügyben.

50 ingyenpörgetés új ügyfeleknek a kaszinóban a SantaWild Ride sloton. A nyereményt mindössze 10szer kell megforgatni, ez nagyon jó. :)

A regisztrációnál ügyeljetek arra hogy ne a magyar nyelvű kliensben regeljetek,ez benne van a követelményekben! Részleteket találtok az oldal kaszinó részénél

Másnak sikerült feltelepíteni a kaszinót? Illetve az érdekelne, hogy meddig tart feltelepíteni, mert én már 2 órája próbálom, de meg se mozdul :-\

En a flash verzios slotot probaltam ki,majd rajottem,hogy az ingyen porgetesek csak 48oran belul vmikor lesznek jovairva.
A letoltes nekem el sem indult amugy.

Egy hülye kérdésem lenne.Letölthetöben lesz a pöri vagy a weboldalon?

Idézetet írta: Milan Dátum november 04, 2011, 08:25:37
Lehetséges. Jelezd, hogy mi történik az ügyben.

Írtak emailt hogy a security csoportnak elküldik a fényképeket és 48 órán belül kapok választ a kifizetésre.

Nah, közben megkaptam a választ mert ma felléptem és a weboldalon adta a pörgetést.Elég bökezü volt 26 eurot adott.Már csak arra leszek kiváncsi hogy rulett jo e lesz a forgatáshoz.

Ma kaptam mailt,hogy jóváírták az 50 ingyen pörit a Santa Wild-on, 16 fontot pörgettem ki, utána az egész rulettre  :D  megdupláztam,és a felét ki is kértem sportfogadásra, tehát 16 fontom van most  :great: nem kell itt 10x forgatni :ok:

Hello!

Az eredmények.com-on láttam, hogy az irodánál van 25 eurós ingyenes fogadás, de amikor megpróbálom megnézni a fogadási feltételeket akkor nem magyarul hanem csehül (?) vagy szlovákul (?) vagy nem tudom milyen nyelven jön fel a feltételek. Valaki már próbálta ezt a bónuszt?

Én nem ajánlom ezt az irodát! :noway:

Miért mi történt amiért nem ajánlod? Írnál róluk  egy kicsit?

A bónusz nem érvényes magyar ügyfeleknek, nagyon kerülik ilyen szempontból a magyar fogadókat.