Betway

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 01, 2014, 05:54:50
Ez nem teljesen befizetés nélküli bónusz. Én - miután hiába nyertem full houset is- úgy vettem ki hogy ha nem volt recent, mostanában eszközölt befizetésed akkor csak játszol, de nem nyersz  :)

Akkor elnézést kérek.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 01, 2014, 07:37:18
Akkor elnézést kérek.

Semmi gond, nem a te hibád. Ha volt mostanában befizetésed, akkor valóban befizetés nélküli  ;) Sőt, köszönjük hogy ismét akcióra hívtad fel a figyelmünket.  :ok:

Amúgy már rákérdeztem meddig van érvényben ez a bónusz, aki be akar fizetni meddig teheti meg. Ugyanúgy a forgatási követelményekre is. Majd ha jön a válasz beírom.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 01, 2014, 08:19:21
Semmi gond, nem a te hibád. Ha volt mostanában befizetésed, akkor valóban befizetés nélküli  ;) Sőt, köszönjük hogy ismét akcióra hívtad fel a figyelmünket.  :ok:

Amúgy már rákérdeztem meddig van érvényben ez a bónusz, aki be akar fizetni meddig teheti meg. Ugyanúgy a forgatási követelményekre is. Majd ha jön a válasz beírom.

Nos, a bónusznak nincs szavatossági ideje, bármeddig felhasználható, és akkor lehet vele nyerni is. Bár nekem azt írták hogy akkor van esélyem a nagyobb nyereményekre is, de nálam még a kisebbeket sem írták jóvá  :D Forgatni állítólag nem kell.

Nem tudom, mire, de beadott nyereményt a SkyHigh teremben (ahol egyébként dollárban számol és 22,5 USD a bónuszösszeg 15 euró helyett), ami egyből az éles egyenlegre került.
A következő jegyvásárlásnál viszont ebből vonta a jegyek árát...
(ugyanakkor ilyen esetben már az "éles pénzzel" kiegészítve lehet 6-nál több jegyet is venni)

Tehát ha nyerünk, akkor érdemes betenni egy fogadásba a pénzt (minimum tét 0,3 euró...  :)  ), így azt már nem fogjuk visszabukni.

Ha meg nem akarunk aggódni, hogy két parti között kell gyorsan arbot keresnünk, akkor a Pre Buy opcióval előre lehet jegyeket vásárolni, így két parti között ezen időszak alatt nem kell költenünk.

Mivel 6-ot enged venni max a bónuszból,előre megvettem a pár órával előrébb lévő játékokra, majd délután megnézem adott e valamit. Így csak a bónuszból játszom, közbe nem von le a nyereményből.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 01, 2014, 11:36:57
Nem tudom, mire, de beadott nyereményt a SkyHigh teremben (ahol egyébként dollárban számol és 22,5 USD a bónuszösszeg 15 euró helyett), ami egyből az éles egyenlegre került.
A következő jegyvásárlásnál viszont ebből vonta a jegyek árát...
(ugyanakkor ilyen esetben már az "éles pénzzel" kiegészítve lehet 6-nál több jegyet is venni)

Tehát ha nyerünk, akkor érdemes betenni egy fogadásba a pénzt (minimum tét 0,3 euró...  :)  ), így azt már nem fogjuk visszabukni.

Ha meg nem akarunk aggódni, hogy két parti között kell gyorsan arbot keresnünk, akkor a Pre Buy opcióval előre lehet jegyeket vásárolni, így két parti között ezen időszak alatt nem kell költenünk.

Akkor te fizettél már be a bingóra?

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 01, 2014, 11:46:13
Akkor te fizettél már be a bingóra?

Bingóra nem, de ahogy a deposit részre mentem, ugyanazt a felületet hozta be, mint a fogadóiroda esetén.
Valószínűleg bármilyen befizetés jó nekik, majd megnézem a történetben, hogy mikor volt nekem az utolsó.

Nézzétek meg az email-eket és a számláitokat, nekem újabb 10 euró bingó bónuszt írtak jóvá...

Nekem nem adtak semmilyen bónuszt, viszont a második fogadás után lekorlátoztak 2 €-ra.
A kifizetés netellerre 1 nap, iratokat nem kértek.

Nekem küldtek 15 freespinst a Terminator 2 slotra. Nézzetek ti is a mailekre. Forgatni 3ox kell, de lehet sportfogadáson is  :ok:

#40 augusztus 19, 2014, 21:37:36, stdavid
Nekem is megjött a mail, belépek, de nincs ott semmi. :(

Na újra beléptem és már működött. :D 1.28$ :redchug:

Azt nem tudja valaki, hogy milyen szorzón kell megforgatni 30x?:D

Idézetet írta: fjazej Dátum augusztus 20, 2014, 17:34:28
Azt nem tudja valaki, hogy milyen szorzón kell megforgatni 30x?:D

Most így hirtelen nem tudom hol a mail amit kaptam, de abban van olyan hogy terms and conditions. Azon belül pedig a freespinekre is van szabály külön. Nézd meg, de ha én jól emlékszem akkor 2 es odds felettiek számítanak bele.

Mailt lessétek, nekem jött 10db free spin.

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 28, 2014, 19:57:28
Mailt lessétek, nekem jött 10db free spin.

Nekem is jött, de csak mobilra. Most próbálom győzködni a chatest hogy a mobilom szervízben van, nem lehetne-e máshogy megkapni?  :redchug: ;D