Betway

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsoca Dátum február 05, 2015, 13:18:53
Hali! Ma kaptam 30euró free bet-et,föl akartam rakni 5euró-t egy kombira,de csak akkor engedné,ha mind a 30at fölraknám... Ez a szívatás a free bet-ben?

Miért lenne szívatás? Ajándék lónak ne nézd a fogát :P

Idézetet írta: drogos Dátum február 05, 2015, 13:19:49
Miért lenne szívatás? Ajándék lónak ne nézd a fogát :P
:D
Jó,persze! Csak nem akartam egyből elb*ni az egészet! :)

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 05, 2015, 13:36:02
:D
Jó,persze! Csak nem akartam egyből elb*ni az egészet! :)
Most már ezt végképp nem értem! Fölraktam a 30-at egy 1,60-as odds-ra,bejött,nyertem elméletben 48-at! Most meg van a számlámon sima 18euró...

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 05, 2015, 14:15:54
Most már ezt végképp nem értem! Fölraktam a 30-at egy 1,60-as odds-ra,bejött,nyertem elméletben 48-at! Most meg van a számlámon sima 18euró...

De miért nem olvastad el előtte?  :D Ez egy freebet, amikor adnak egy jelképes összeget, és a nyeremény a tied. CSAK a nyeremény. Viszont most van 18 euród, örülj neki  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 05, 2015, 14:18:19
De miért nem olvastad el előtte?  :D Ez egy freebet, amikor adnak egy jelképes összeget, és a nyeremény a tied. CSAK a nyeremény. Viszont most van 18 euród, örülj neki  :ok:
Ez egy tippliga nyeremény volt,legutóbb amit kaptam,azt nem így számolták el... Sztem ez így nem volt korrekt! Na mindegy,utána érdeklődök! Köszi azért!  :beerchug:

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 05, 2015, 14:23:01
Ez egy tippliga nyeremény volt,legutóbb amit kaptam,azt nem így számolták el... Sztem ez így nem volt korrekt! Na mindegy,utána érdeklődök! Köszi azért!  :beerchug:
Legalább most már tudod mi a különbség a freebet, és a bonusz között.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 05, 2015, 14:32:21
Legalább most már tudod mi a különbség a freebet, és a bonusz között.

Ja,most már tudom!  :bash: Egy "nyócegy"-re várom őket...   ::)

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 05, 2015, 14:23:01
Ez egy tippliga nyeremény volt,legutóbb amit kaptam,azt nem így számolták el... Sztem ez így nem volt korrekt! Na mindegy,utána érdeklődök! Köszi azért!  :beerchug:

Ha a magyar-angol végeredménye c. oldalról kaptad akkor így adják mindig, legalábbis én vagy háromszor nyertem (most is) és így kaptam freebetként.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 05, 2015, 15:33:43
Ha a magyar-angol végeredménye c. oldalról kaptad akkor így adják mindig, legalábbis én vagy háromszor nyertem (most is) és így kaptam freebetként.
:) Azleszaz! Oké,akkor ez van,ezt kell szeretni!
Köszi!

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 05, 2015, 15:36:51
:) Azleszaz! Oké,akkor ez van,ezt kell szeretni!
Köszi!

A betway mindig freebettel "dolgozik", szerintem valamivel összekeverhetted. :)

Idézetet írta: ropi09 Dátum február 26, 2015, 11:25:03
Sziasztok!

Állítólag 30 free spins van a Riviera Rices-en...

Szerintem ez betway szokásokhoz hűen kötött valamihez. De azért köszi lucky ropi  :ok: