NBA 2010/11 - Döntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA: Ki lesz a bajnok?

Dallas
11 (44%)
Miami
14 (56%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: június 09, 2011, 16:58:38

Szerda, Június 8:

03:00    Dallas Mavericks - Miami Heat    [ex]1.70[/ex]    [ex]2.21[/ex]

Basszus úgy emlékeztem, hogy csütörtök hajnalban lesz a meccs :( Az előbb felmegyek az NSO-ra és látom, hogy Wade 32 pontja sem volt elegendő a győzelemhez... pedig még írtam is, hogy a DAL behúzza a negyedik meccset >:( Na majd megnézem felvételről, bár úgy már annyira nem érdekes főleg, hogy tudom az eredményt. James-el vajon mi volt? 8 pont 45 perc alatt ;D
Durva, hogy mennyire szoros meccseket tolnak :ok:

Péntek, Június 10:

03:00    Dallas Mavericks - Miami Heat     [ex]1.81[/ex]    [ex]2.05[/ex]

#33 június 09, 2011, 11:34:38, csacsa44


2011.06.01 3:00
Miami
92 : 84Dallas
2011.06.03 3:00
Miami
93 : 95Dallas
2011.06.06 2:00
Dallas
86 : 88Miami
2011.06.08 3:00
Dallas
86 : 83Miami

Köszi csacsa ezt a linket meg az eddigi meccsek eredményeit. Annyira megkérhetlek, hogy ha nem jár nagyobb gonddal, hogy legközelebb időrendi sorrendben rakd fel őket? Köszi előre is.

Idézetet írta: Lord Dátum június 09, 2011, 11:28:38
Köszi csacsa ezt a linket meg az eddigi meccsek eredményeit. Annyira megkérhetlek, hogy ha nem jár nagyobb gonddal, hogy legközelebb időrendi sorrendben rakd fel őket? Köszi előre is.

Szívesen!  :beerchug: Fel tudom cserélni az időpontokat, bár nem tudom, hogy ez mást nem fog-e zavarni, mert az sfstats is úgy hozza az eredményeket, ahogy betettem ide, ill. pontosítanék, én hozom úgy az eredményeket, ahogy az sfstats-on van.. ;D Most felcseréltem, ahogy kérted.

Üdv,

csacsa44

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 09, 2011, 11:39:15
Szívesen!  :beerchug: Fel tudom cserélni az időpontokat, bár nem tudom, hogy ez mást nem fog-e zavarni, mert az sfstats is úgy hozza az eredményeket, ahogy betettem ide, ill. pontosítanék, én hozom úgy az eredményeket, ahogy az sfstats-on van.. ;D Most felcseréltem, ahogy kérted.

Üdv,

csacsa44
Köszönöm a gyors reagálás. Így már nem zavar be az agy? ??? hullámaimnál. ;D

Olvasgatva a kommenteket kicsit több azon fórumozók száma, aki a Mavsnek szorít. Én amúgy a vizilovakkal vagyok, nekem tök semleges a két csapat. Én ebben a párharcban mindig a pénzemnek szurkolok, bár nem igazán játszok a döntőre.
A negyedik meccs megint egy vicc volt. Wade-en kívül senki nem akart a Miaminál semmit. Hihetetlen, hogy magára hagyták. Egy blokk után úgy baszta földhöz a labdát, és nézett a társaira, hogy az sok mindent alárult. Vajon Stern elfelejtett szólni Wadenek?
Mert James igen kanyi volt, Boshnak meg sosem esik nehezére szarul játszani. Szóval lehet, hogy más TV-t nézek, de ezt a meccset megint csak a Miami basszintotta el.
Viszont Chandler nagyott küzdött, Nowitzki is gethesen játszott, szóval minden elismerésem a Dallasé.
Azt viszont be kell látni, hogy ha James és Wade komolyan gondolja, akkor csak az atom állítja meg őket. Az meg mekkora kanyi, hogy azért nyerjen valaki döntőt, mert nincs még gyűrűje...
Rob Horry hétszeres bajnok  ;D Ewing meg mondjuk Stockton egy bajnoki címet sem nyert. Igazolni tudni kell, Nowitzkit meg lehet majd sajnálni, de neki gyűrűje idén sem lesz. Na meg a Kiddnek sem, de hát az élet kegyetlen.
-csak kicsit keltem a feszkót, ne vegyétek fel. Ha sokan egyfelé húzunk, az olyan, mint valami melegfesztivál-

Én határozottan a Mavs mellett és egyben a Heat ellen vagyok. Én szarok a pénzemre, a Miamira rakosgatom a pénz, de legalább a Mavs húzza be.
Igen, Wade volt a húzóember, hihetetlen akarással játszott végig. Bosh sem volt rossz, csak végére elfáradt, meg védekeztek is rajta. James meg ... már nem egyszer bizonyította, hogy fejben nincs teljesen ott. Amikor Cavs mezben tolta a PO-ban, akkor is volt nem 1 betli meccse, amikor semmi sem jött össze. És a teher csak egyre nagyobb lesz...
És az, hogy megint a Miami bukta el? Hát...kicsit vicces. A Dallas nehezíti meg a saját dolgát. Míg Miami oldalon szükség van a klasszis teljesítményekre, elég csak Wade-et említeni, igen keményen oda kell tennie magát, ha tartani akarja a tempót, ezzel szemben ott van a Dallas, ahol a sima openeket sem dobják be, és így tudnak ott lenni a Miami seggében. Ha Barea, Terry vagy Stoja bedobná azokat a helyzeteket, amiket PO korábbi szakaszában bedobott, akkor igen nagy bajban lenne a Miami. És ez egyben a Miami védelmének a kritikája is. Jönnek az emberek azzal, hogy milyen irtózatos nagy védekezéseket mutat be a Miami. Ahha...meccsenként legalább 15-20 könnyű pont lenne, HA például Barea a 3as vonalról tök üresen bedobná, esetleg a betöréseinek utolsó pillanatában is koncentrálna, és nem csak a dobásig jutna. Előző meccsen sem egy olyan szitu volt, hogy Barea bemegy nagy sebességgel, már csak ő van meg a gyűrű, erre gyengén vagy laposan dobja és kimarad a ZICCER. Szóval azért nem isteníteném annyira ezt a Heat védelmet, inkább a Mavs támadásóit rugdosnám seggbe.
Nowának meg nem azért jár gyűrű, mert még nincs, hanem mert igen fura lenne, ha egy ekkora klasszis, egy ilyen kaliberű nagy ember gyűrű nélkül fejezné be pályafutását.

Miért Dallasban játsszák az 5. meccset? ???

Mert úgy van elosztva a 7 meccs, hogy 2-3-2. Ha 2-2-1-1-1 lenne, akkor igen szép utat kellene összerepülniük a srácoknak. Így legalább most elköszönnek Dallastól, és mennek a nagy harcra Miamiba.

Idézetet írta: Lord Dátum június 09, 2011, 16:20:49
Mert úgy van elosztva a 7 meccs, hogy 2-3-2. Ha 2-2-1-1-1 lenne, akkor igen szép utat kellene összerepülniük a srácoknak. Így legalább most elköszönnek Dallastól, és mennek a nagy harcra Miamiba.

Áhhá, így már értem! :ok: Szóval takarékossági szempont alapján. :)

Persze, meg így a játékosokat sem terheli meg az állandó utazgatás.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 09, 2011, 15:37:59
Azt viszont be kell látni, hogy ha James és Wade komolyan gondolja, akkor csak az atom állítja meg

Ez hülyeség már bocs...mi az hogyha komolyan gondolják? ;D Szerintem itt a döntőben nagyon is komolyan gondolja mindkettő, az más kérdés, hogy James egyelőre igen fos míg Wade parádézik.

Én nem vagyok szaki, de kötve hiszem, hogy James vagy Bosh ne venné komolyan...

Kíváncsian várom a hajnali mérkőzést, hogy vajon mely csapat jut előnyhöz. Bár én jobban örülnék most egy hazai diadalnak . Mert akkor biztossá válhatna ,vagy legalábbis nagyobb sansz lehetne arra hogy még két összecsapás következhet.