BetClic - Kockázatmentes mobil fogadás!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BetClic - Kockázatmentes mobil fogadás!


Még nem fogadtál a mobilodon? Most kockázat nélkül kipróbálhatod a BetClic telefonos változatát! Foci, tenisz, kosárlabda, és összesen több, mint 15 sportág mérkőzései közül választhatsz! A kínálatukban több fogadási típust is megtalálsz, és kombinált fogadásokat is tehetsz!

A promóció 2013. január 11. és 2013. december 31. tart.

1. Lépj be a BetClic-számládra a mobiltelefonodról! Ha nincs még számlád, IDE kattintva nyithatsz egyet!
2. Tegyél egy fogadást okostelefonodról* legalább 1325 Ft (5 euro) értékben, minimum 1,50-es szorzóval!
3. Ha rosszul tippeltél, akkor visszafizetik a tét összegét maximum 10 euroig!

Bővebb információ a Betclic Mobilról

*Az ajánlat a Betclic Mobil weboldalon és az iPhone-alkalmazáson keresztül kötött fogadásokra érvényes.

Használd ki a kockázatmentes fogadást, nyiss számlát ITT!

Nekem Windows mobilról nem működik a betclic oldala.

Szerintetek, ha beírom számítógépen a mobil oldal címét, akkor ugyan úgy lehet "okoskodni" mint anno a sportingbet mobil felületen.

És ha vesztes a tét valóban visszafizetik?

Sziasztok! Nyertem egy kis pénzt náluk pókeren, és az volna a kérdésem,hogy megéri foglakoznom ezzel a bónusszal? Próbálta már valaki? ???

Fasza ez a bónusz! :) Egyáltalán nem tudok mobilról fogadni, mert ezt írja ki, amikor megkötném a fogadást: MISSING TRANSLATION! Pedig már többféle telefonról négy napja próbálom. Valakinek valami ötlet? Esetleg van itt olyan "elvetemült" aki ki tudta már használni ezt a bónuszt? :D
Természetesen írtam az ügyfélszolgálatnak is, de ők is még keresik a hiba okát.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum január 24, 2013, 12:41:35
Fasza ez a bónusz! :) Egyáltalán nem tudok mobilról fogadni, mert ezt írja ki, amikor megkötném a fogadást: MISSING TRANSLATION! Pedig már többféle telefonról négy napja próbálom. Valakinek valami ötlet? Esetleg van itt olyan "elvetemült" aki ki tudta már használni ezt a bónuszt? :D
Természetesen írtam az ügyfélszolgálatnak is, de ők is még keresik a hiba okát.

Igen én is ugyan így voltam, de több napi próbálkozás után meguntam. Most inkább azon idegesítem magam, hogy a tegnapi PSG-Touluose (3-1) meccset szerintük a Toulouse nyerte és nem hajlandóak ideadni a nyereményemet  :bash:

Nálam asztali gépről simán bejött a Betclic mobil felülete, és el is fogadta azonnal a tétet.
(a tegnapi HT/FT PSG-t tettem meg, Csatarid thx)

Idézetet írta: La Guerta Dátum február 02, 2013, 08:49:11
Nálam asztali gépről simán bejött a Betclic mobil felülete, és el is fogadta azonnal a tétet.
(a tegnapi HT/FT PSG-t tettem meg, Csatarid thx)

Az a kérdés, hogy vesztes tippnél visszakapod-e a pénzt...
Vagy csatarid visszakapta?

Többen jelezték, hogy nem fogadja el a tétet mobilról, erre reagáltam, hogy asztali gépről megnyitva a mobil felületet gond nélkül működik.

Csatarid úgy jön képbe, hogy az ő elemzése alapján választottam a PSG meccsét, alap esetben nem kockáztatok HT/FT fogadást, de így biztosítva voltam, a tipp lejött, nem volt mit visszatéríteni.

Valakinek sikerült végül is kihasználni ezt a promót?

Ezt a promót hol találom a BetClic oldalán?
Kell rá valahol jelentkezni?
Symbianos telefonnal igénybe vehető egyáltalán? Applikáció nincs az oldalon erre, az m.betclic.com-on meg csak egy betclic logó virít. Ez így elég gáz.

Ha valaki tudja valamelyikre a választ, megköszönném!


Idézetet írta: La Guerta Dátum február 02, 2013, 08:49:11
Nálam asztali gépről simán bejött a Betclic mobil felülete, és el is fogadta azonnal a tétet.
(a tegnapi HT/FT PSG-t tettem meg, Csatarid thx)

Ez melyik böngészővel sikerült?

Idézetet írta: Tomihmv Dátum január 24, 2013, 12:41:35
Fasza ez a bónusz! :) Egyáltalán nem tudok mobilról fogadni, mert ezt írja ki, amikor megkötném a fogadást: MISSING TRANSLATION! Pedig már többféle telefonról négy napja próbálom. Valakinek valami ötlet? Esetleg van itt olyan "elvetemült" aki ki tudta már használni ezt a bónuszt? :D
Természetesen írtam az ügyfélszolgálatnak is, de ők is még keresik a hiba okát.

Nálam ugyanezt írta ki. Kb. minden nyelv beállításánál ez van, kivéve a franciát: "Vous devez entrer une mise non nulle". Ezt le tudná valaki fordítani? Erre tippelek: "Meg kell adnia egy nem 0 tétet." De hát megadtam!  :bash: Ez egy bazi rendszerhibának tűnik. Gáz.

Idézetet írta: benson Dátum február 05, 2013, 21:42:13
Ezt a promót hol találom a BetClic oldalán?
Kell rá valahol jelentkezni?
Symbianos telefonnal igénybe vehető egyáltalán? Applikáció nincs az oldalon erre, az m.betclic.com-on meg csak egy betclic logó virít. Ez így elég gáz.

Ha valaki tudja valamelyikre a választ, megköszönném!
Kattints firefox-szal az általad beírt linkre, nekem most is bejön. Előszőr megjelenik egy BetClic logó, majd kb. 2 mp. alatt betöltődik a mobil felület.

Idézetet írta: La Guerta Dátum február 06, 2013, 09:22:56
Kattints firefox-szal az általad beírt linkre, nekem most is bejön. Előszőr megjelenik egy BetClic logó, majd kb. 2 mp. alatt betöltődik a mobil felület.

Az oldal már bejön, a fogadás kiválasztása is megy, viszont amikor megtenném a fogadást, akkor jelenik meg az idézett hibaüzenet ("Missing Translation", ill. "Vous devez entrer une mise non nulle" ha franciára állítom a nyelvet). Nálad nem volt ilyen?

Na, most már a foci kínálat is eltűnt. Egyre jobb... :bash: