Napi tipp - július 27.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 27, 2022, 10:17:44Kiváncsi leszek erre a Kristiansund mintha picit acélosodott volna. 2 hete a Vikingnél játszottak a Betfairen 1,4 volt a hazai csodálkoztam is hiszen a vendégeknek csak 1 pontjuk volt akkor.Megtettem vért izzadva nyert a viking 2-1-re,a 89.percben lőtték a győztes gólt.Ezután a Kristiansund megszerezte 2.pontját otthon az Odd Grenland ellen úgy hogy a 20.percben már 2-0-ra vezettek.

Pontosan én is hasonló ok miatt gondoltam a gólokat. A védelem nem százas, de van akaraterő a csapatban, a Sandjeford pedig tiszta adok-kapok csapattá vált az utóbbi fordulókra.

Sziasztok!

Időpont: 2022.07.27. (20:00)
Esemény: Foci Argentína (Dep. Riestra - Ferro)
Tipp: Összesített gólok (1.5 alatt)
Odds: 2.25
Iroda: bet365
Indoklás:

Dep. Riestra jelenleg tizenhetedik helyen áll a bajnokságban és igen sok mérkőzése végződik döntetlenre. Ferro huszadik helyen áll a bajnokságban és szintén sok mérkőzése végződik döntetlenre. Jelenlegi formájukat tekintve szoros mérkőzés várható és ebből nem lesz sok gól a mérkőzésen ha lesz is gól.

Gomel-Arisz
1.félidő eredménye 0:2
6.1
Unibet

Számomra meglepő, hogy a fehérorosz csapat elindulhatott a sorozatban, azt hittem rájuk is vonatkozik a szankció. Na mindegy, nem tényezők, az első meccsen is kaptak egy ötöst. Az Arisz ma is otthon játszik, s valószínűleg este is sima sikert fog jegyezni. Az első meccsen 3-1 volt a félidő, ma nem lesz ennyi gól a 45.perc végén. A különbség azonban most is lehet közte kettő.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája Selejtező, 2022. 07. 27., 20:30

Slovan Bratislava - Ferencváros
Tipp: Slovan Bratislava nyeri a mérkőzést

Odds: 3,15
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagyon nehéz feladat előtt áll a Fradi, és én nem hiszek benne, hogy meg fogja tudni oldani. Legalábbis, az első meccset alapul véve semmi sem utal erre. Többé-kevésbé megérdemelten nyertek a szlovákok Budapesten - nem azért, mert nagy csodát műveltek volna, hanem mert úgy látszott, a zöld-fehérek ellen ennyi is bőven elég. Szerintem van annyira profi gárda a Slovan, hogy innen már nem fogja kiengedni a kezéből továbbjutást.

Idézetet írta: strictly Dátum július 26, 2022, 22:23:51Labdarúgás
20:30

Slovan Bratislava (Svk)-Ferencvárosi TC (Hun)
Ferencvárosi TC (Hun) jut tovább
3,25
bet365

Ennél nehezebb feladatokat is megoldott már a zöld-fehér gárda. Minimum 1 góllal kell nyerni, mivel a hazai meccset elrontotta a Fradi. Játékosállományan a vendégek erősebbek, második meccsen már meg kell mutatkozzon.

Nyertes

Idézetet írta: strictly Dátum július 26, 2022, 22:23:51Labdarúgás
20:30

Slovan Bratislava (Svk)-Ferencvárosi TC (Hun)
Ferencvárosi TC (Hun) jut tovább
3,25
bet365

Ennél nehezebb feladatokat is megoldott már a zöld-fehér gárda. Minimum 1 góllal kell nyerni, mivel a hazai meccset elrontotta a Fradi. Játékosállományan a vendégek erősebbek, második meccsen már meg kell mutatkozzon.

Gratulálunk @strictly ! Nyereményed 1500 Forint Skrillen keresztül.