ATP - World Tour Finals (London)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki lesz az idei világbajnok?

R. Nadal
18 (32.7%)
R. Federer
16 (29.1%)
N. Djokovic
8 (14.5%)
R. Söderling
6 (10.9%)
A. Murray
4 (7.3%)
T. Berdych
1 (1.8%)
D. Ferrer
0 (0%)
A. Roddick
2 (3.6%)

Összes szavazó: 55

Szavazás lezárva: november 27, 2010, 19:15:28

Idézetet írta: sparco Dátum november 21, 2010, 11:17:23
majd kiderül Nadalnak mi van a vállsérülésével, nézni kell szépen a meccseket ... :)
Sparco, Nadalnak mikor sérült meg a válla?

Idézetet írta: stdavid Dátum november 21, 2010, 23:42:55
Köszönet Rosco -nak a statisztikákért :great:
Azért van a fórum, hogy segítsünk egymásnak. :ok: Szerintem.

Vállsérülés miatt mondta vissza a párizsi mastert...


#18 november 23, 2010, 00:14:41, rosco
B csoport

Nadal - Roddick 


Igazán nincs mit, hogy Tőled idézzek: " Azért van a fórum, hogy segítsünk egymásnak. "  :beerchug:


Idézetet írta: rosco Dátum november 22, 2010, 23:57:32
B csoport

Nadal - Roddick 

Ez természetesen A csoport, mert az angolok trükkösek aztán a B kvartettel kezdték el vasárnap a VB-t. Én meg tegnap lusta voltam  megnézni.

Ferrernek szerintetek van esélye Söderling ellen?



Végső győztesre oddsok: BetClic

Roger Federer 2.50    
Rafael Nadal 3.00       
Andy Murray 6.00          
Novak Djokovic 7.50          
Tomas Berdych 25.00       
Robin Soderling 30.00          
Andy Roddick 100.0       
David Ferrer 250.00       

Nadalra a tegnapi meccse előtt 3.75 volt az odds, azt hittem többet fog esni. Szerintem megnyerheti a tornát, de olyan magas Federer oddsa, hogy akár vele vissza is biztosíthatunk. Djoko nálam teljesen elszállt (nem csak a tegnapi teljesítménye miatt). Murray még aki kérdőjel, de valószínűleg vele fog játszani Rafa az elődöntőbe... szóval értelmetlen lenne mindkettőre tenni. Az én tippem Nadal a végső győztesre!

#27 november 25, 2010, 14:23:49, sparco
Idézetet írta: Cesc18 Dátum november 25, 2010, 12:52:30
Végső győztesre oddsok: BetClic

Roger Federer 2.50    
Rafael Nadal 3.00       
Andy Murray 6.00          
Novak Djokovic 7.50          
Tomas Berdych 25.00       
Robin Soderling 30.00          
Andy Roddick 100.0       
David Ferrer 250.00       

Nadalra a tegnapi meccse előtt 3.75 volt az odds, azt hittem többet fog esni. Szerintem megnyerheti a tornát, de olyan magas Federer oddsa, hogy akár vele vissza is biztosíthatunk. Djoko nálam teljesen elszállt (nem csak a tegnapi teljesítménye miatt). Murray még aki kérdőjel, de valószínűleg vele fog játszani Rafa az elődöntőbe... szóval értelmetlen lenne mindkettőre tenni. Az én tippem Nadal a végső győztesre!

Nem tudom milyen Murrayről beszélsz, mikor tovább se jut szegény :( Söderling végső győztesre ajándék sztem a 35 ös odds :D Nadalt meg szépen leüti a pályáról :D Elég soskzor volt, ha Djokovic ütött egy vonal közelit, akkor azt nem érte el olyan jól... Amúgy meg az volt a vicces, hogy én 2.10 ért tettem még Djokot, aztán mikor ott szórakoztak a szemével, eléggé megijedtem, de elég egyenlő állásnál volt az, és még akkor is 1.95 volt Djokora betfair-en... érdekes, mert általában bármi van, mindenki pánikba esik, aztán esnek az oddsok össze vissza. De inkább nem kockáztattam, és 1.95 ért visszalayeltem teljesen, és végül is még nyertem is vmi aprót így hogy Nadal nyert :D

Hát ez a Federer - Söderling meccs elég nagy volt, mint ahogy azt a stat is mutatja.
Igazából nagyon apró dolgok döntöttek, 1. szet tie break 6-5 nél, Söderling szerva, hamar nagy ziccerbe került, hálónál áll, Federer sehol nincs, azt hitte kimegy, de megcsípte vonalat. Foghatta is a fejét, ez a szettbe került :D
Aztán rögtön második szett eleje, 2BP, a másodiknál szép elütés, vonalbíró szerint benn, aztán a challengeből kiderült h épp hogy nem. Végül is kicsit szerencse is hogy a második adogatóját bukta Söder, mert így 7 es oddson tettem, aztán 5-4 nél meg tudtam layelni 3.10 en.
Meg suliban találtam még egy nagyon jó oddsot. vagy is épp hogy megláttam, nézegettem a kínálatot, kinél lesz több ász. 3.2 körül voltak, aztán egyszer csak felvillant a 3.85. na ebből már tutira vittem :D Végül ez szoros 12-11 lett.

B Csoport

Federer - Söderling


Sparco már összefoglalta a meccs lényegét. Én még annyit tennék hozzá, hogy Federer nagyon motivált volt és a biztos csoportelsőség megszerzése ellenére sem engedett ki, valamint két gémen belüli megingáson kívül kitűnően adogatott. (Csatolva az első szett statisztikája is.)