ATP - World Tour Finals (London)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki lesz az idei világbajnok?

R. Nadal
18 (32.7%)
R. Federer
16 (29.1%)
N. Djokovic
8 (14.5%)
R. Söderling
6 (10.9%)
A. Murray
4 (7.3%)
T. Berdych
1 (1.8%)
D. Ferrer
0 (0%)
A. Roddick
2 (3.6%)

Összes szavazó: 55

Szavazás lezárva: november 27, 2010, 19:15:28


Fedex 2-1 8)

Biztos, hogy szoros meccs lesz, úgy érzem mindketten jó formában vannak, bár teljesen nem követtem a tornát. Azért Fedex 2-1, mert Nadal mégiscsak nagyon megszenvedett Murray ellen, ami sztem vissza fog ütni. Odds is tuti jó, egy kis aprót megér :)

Az eddigi tapasztalatok alapján én amondó vagyok, hogy ha Federer nem fog már magától a tudatól összezuhanni, hogy Nadallal kell játszani, akkor a világelső csak úgy lehet idén világbajnok, ha megnyeri az első szettet.

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 28, 2010, 16:15:35
Fedex 2-1 8)

Biztos, hogy szoros meccs lesz, úgy érzem mindketten jó formában vannak, bár teljesen nem követtem a tornát. Azért Fedex 2-1, mert Nadal mégiscsak nagyon megszenvedett Murray ellen, ami sztem vissza fog ütni. Odds is tuti jó, egy kis aprót megér :)

Gyönyörű tipp Gery! Gratulálok! De leginkább ahhoz tudok gratulálni, hogy nem játszottad meg :bash: :bash: :bash:


Idézetet írta: rosco Dátum november 28, 2010, 20:36:35
Döntő

Nadal - Federer


Na, Federer megmutatta a koxosnak hogy hol a helye :D 3 szettben 11 nyerő HAHAHA

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 28, 2010, 20:26:40
Gyönyörű tipp Gery! Gratulálok! De leginkább ahhoz tudok gratulálni, hogy nem játszottad meg :bash: :bash: :bash:

Tényleg szép tipp. Gratula.

De hogy lehet ezt nem megjátszani?  :bash: :bash: :bash: