TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában



Idézetet írta: Csenii Dátum január 19, 2024, 18:40:54Sokat fizettél be biztos hozzájuk. :D
Nem. De a kezdeti befizetesbol mára már nagyobb teteket tudok rakni, van bőven forgatott összeg.

Elég érdekes dolog történt nálam a pro-n. Tegnap a Zaragoza - Andorra spanyol másodosztályú meccset elhalasztották. Törölték a fogadásom, visszaadták a tétet. Ezt én egy teljesen más mérkőzésre feltettem ma.
Viszont ma 16:15-kor elkezdték lejátszani a meccset, ez ugye 48 órán belül van, érvényessé tették az általuk már push-ként kifizetett fogadást (most is megy élőben), az eredeti téttel, és levonták az egyenlegemből, pontosabban lenulláztak, mert már nem volt annyi a számlámon.
Történt hasonló bárkivel?

Üdvözlök mindenkit.

Azokhoz szól a kérdésem, akiket konkrétan már LIMITÁLT a TIPPMIXPRO. - Tehát szépen megkérem azokat, akiket nem limitált vagy csak teóriával rendelkeznek a gyakorlatról, kérem jelezzék azt, hogy nincs konkrét tapasztalatuk, csak elképzelésük. - Amennyiben reagálnának a kérdésemre. Amit persze köszönök, hisz együtt okosabbak lehetünk. :)

A kérdésem tehát az, hogy a limitálást megelőzte pénzkikérés vagy pénzfelvétel után limitáltak? Ez egy kardinális kérdés, hisz például anno a Bet365-nél de számtalan más irodánál is limitáltak attól függetlenül, hogy kértél-e ki pénzt. Nyilván ha az ember nem volt rászorulva, bent hagyhatta, akár milliókig, hogy minél később érje a tétcsökkentés / odds csökkentés.

Na most a Tippmixpro nagyon új nekem, 300e ft nyereségben vagyok és igazából fogalmam sincs, hogy meddig mehetek el, miután limitál, ha limitál. Ha kell, akár évekig bent hagyhatom a pénzt, hadd növekedjen, engem nem zavar, csak kíváncsivá tesz, hogy mi a gyakorlat.

Ha a számlatörténetre kattintok érdekes, hogy bal oldalt jegyzi az összes befizetésem és jobb oldalt pedig a profitomat ami előtt mínusz előtag van, vagyis csak azt számolja ezek szerint plusszosba, ami már ki is lett kérve. Ha ez tényleg így van, az jó hír, mert ha elméletben több millió Ft-ig megy a számlám, akkor is azt látja a rendszer (és vélhetően az adminok is) hogy mínusz előtag szerepel nálam. - De ez persze csak elmélkedés.

Megköszönném a tapasztalatok kifejtését.

Minden jót,
kékpaca

Idézetet írta: Mehecske Dátum január 20, 2024, 17:39:47Elég érdekes dolog történt nálam a pro-n. Tegnap a Zaragoza - Andorra spanyol másodosztályú meccset elhalasztották. Törölték a fogadásom, visszaadták a tétet. Ezt én egy teljesen más mérkőzésre feltettem ma.
Viszont ma 16:15-kor elkezdték lejátszani a meccset, ez ugye 48 órán belül van, érvényessé tették az általuk már push-ként kifizetett fogadást (most is megy élőben), az eredeti téttel, és levonták az egyenlegemből, pontosabban lenulláztak, mert már nem volt annyi a számlámon.
Történt hasonló bárkivel?

Nálam olyan volt már, hogy var visszavette a gólt, amit már kifizettek. Közben felraktam a nyereményt másra, így mínuszba ment az egyenleg. Ki és belépés után már 0.00 forintot mutatott, de valójában mínuszban volt.

Idézetet írta: Csenii Dátum január 19, 2024, 18:38:19Akkor ezért kapod. A régiek levannak sz*rva. Még egyet újitanak rajta, aztán te is le leszel. ;) Legalább ez boldogítson bennünket, halandókat. :D
Amúgy köszi a választ. ;)

Én ősrégi vagyok, és semmit sem kapok az új prón.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 17, 2024, 17:56:46Akkor én is írtam nekik, amikor nem lehetett belépni. Kaptam választ, amire én így válaszoltam: "Van pofájuk 41 nap után válaszolni? Hol élünk a 20.században?"

Elég jól jártatok én egy 3 hónapja és egy 1 hónapja írt levélre várok választ azóta is!
Közel 1000 mrd-os bevételből nem futja rá.

Idézetet írta: dki1980 Dátum január 20, 2024, 21:11:53Én ősrégi vagyok, és semmit sem kapok az új prón.

Ne zavarj már össze. Tegnap azt írtad hogy kaptál egy tizest. :O

Ja az Zzz volt. :D Többet nem iszom, megigérem. :D

Sziasztok! Találkoztatok már olyannal, hogy eltűnt pénzetek a Tippmixpro-ról? Ma reggel elértem egy határt (szép kerek számot), majd egy sima, 1.000 Ft-os fogadás után kiléptem és amikor 2-3 órára rá visszaléptem, 2.000 Ft-tal volt kevesebb az egyenlegemen, az 1 db aktív fogadás mellett.

Ami biztos: nem történt meccspótlás, semmi ilyen. 1.000 Ft-tal fogadtam, látszik is a naplóban. Nem vagyok hülye, felismerem a számokat. Ami szintén biztos, hogy egy 1000-es csak úgy eltűnt.

Nyilván nem az 1.000 Ft-ról van szó, de ha már kidobtak mindenki mást a piacról, akkor legyen már egy olyan rendszerük, ahol nem tűnik el az ügyfelek pénze. Az ügyfélszolgálati számuk nem cseng ki, az e-mail reakcióidőről meg olyanokat olvastam, hogy csak a pulzusom ment fel jobban.

Idézetet írta: kovba12789 Dátum január 24, 2024, 13:25:49Sziasztok! Találkoztatok már olyannal, hogy eltűnt pénzetek a Tippmixpro-ról? Ma reggel elértem egy határt (szép kerek számot), majd egy sima, 1.000 Ft-os fogadás után kiléptem és amikor 2-3 órára rá visszaléptem, 2.000 Ft-tal volt kevesebb az egyenlegemen, az 1 db aktív fogadás mellett.

Ami biztos: nem történt meccspótlás, semmi ilyen. 1.000 Ft-tal fogadtam, látszik is a naplóban. Nem vagyok hülye, felismerem a számokat. Ami szintén biztos, hogy egy 1000-es csak úgy eltűnt.

Nyilván nem az 1.000 Ft-ról van szó, de ha már kidobtak mindenki mást a piacról, akkor legyen már egy olyan rendszerük, ahol nem tűnik el az ügyfelek pénze. Az ügyfélszolgálati számuk nem cseng ki, az e-mail reakcióidőről meg olyanokat olvastam, hogy csak a pulzusom ment fel jobban.

Nem lehet, hogy volt egy jóváírt nyereményed, amit utána visszavont (pl. hosszas VAR után)

Idézetet írta: kovba12789 Dátum január 24, 2024, 13:25:49Sziasztok! Találkoztatok már olyannal, hogy eltűnt pénzetek a Tippmixpro-ról? Ma reggel elértem egy határt (szép kerek számot), majd egy sima, 1.000 Ft-os fogadás után kiléptem és amikor 2-3 órára rá visszaléptem, 2.000 Ft-tal volt kevesebb az egyenlegemen, az 1 db aktív fogadás mellett.

Ami biztos: nem történt meccspótlás, semmi ilyen. 1.000 Ft-tal fogadtam, látszik is a naplóban. Nem vagyok hülye, felismerem a számokat. Ami szintén biztos, hogy egy 1000-es csak úgy eltűnt.

Nyilván nem az 1.000 Ft-ról van szó, de ha már kidobtak mindenki mást a piacról, akkor legyen már egy olyan rendszerük, ahol nem tűnik el az ügyfelek pénze. Az ügyfélszolgálati számuk nem cseng ki, az e-mail reakcióidőről meg olyanokat olvastam, hogy csak a pulzusom ment fel jobban.

Vagy nem volt valami bónuszod, amit elfelejtettél megforgatni, és így eltűnt az egyenlegről?

Sziasztok!

Valaki mai nap kapot e-mailben tippmixpro bónuszt? 😅 azt írják 7 napon keresztül mindennap adnak valamit. Ma például 4000 Ft ingyen pénz lenne.

Sajnos a promóciós kód nem működik amit pár órája el küldtek e-mail-ben. Kiváncsi lennék valakinek van-e ez a probléma. Nem kellene lemaradni erről a 4000 Ft-ról se.

Helló!
Nekem is jött email, de ugyan úgy nem működik a dolog. Így könnyen adják  ;D

Úgy emlékszem amikor Decemberbe volt ez a naponta adnak 1000 Ft-t promó akkor is előfordult ilyen és csak várni kellett amíg helyre rakják a rendszert. 😉 végülis nap végéig van még pár órájuk. 😅