Egy napló hogy megélj a sportfogadásból!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: lacko23 Dátum szeptember 28, 2017, 19:58:55
Okt: 17-18

Figyelem a szorzók rohamos tempóban befognak esni, a végére nem marad majd csak 1.68-1.99 közötti odds!

( Érdemes azonnal lecsapni mivel így van benne hatalmas value )


Ticket1:

Apoel nicosia-Dortmund 1.16
Feyenord-Shaktar D x2 1.38
Nk Maribor-liverpool v 1.14
Fk Qarabak-Atletico Madrid v 1.16
Bayern München-celtic H 1.10

Total: 2.37    Tét:  Bankroll: 24%-a


Ticket2:

Nk Maribor-liverpool v 1.14
Fk Qarabak-Atletico Madrid v 1.16
Bayern München-celtic H 1.10
Juventus-sporting H 1.22
Apoel nicosia-Dortmund 1.16

Total: 2.09 Tét: Bankroll: 26%-a




:beerchug: :cya:



" 6 meccsből minimum: 4-5 meccsnek esni fog a szorzója. "

Szerintem ezek annyira szar szorzók (elnézést a kifejezésért), hogy nem esni, de inkább nőni fognak. Lehet lesz egy-kettő, ami csökken, de lesz, ami nő majd, de nem is ez a lényeg.

Szerintem itt többen elég nagy rutinnal bírunk sportfogadás terén, és tuti mindenkinek volt olyan, hogy beleszeretett egy tippbe, kezdő tippmixes korában ( sajna még később is)  ráhúzta 5-6 szelóra ugyanazt, mondván ez tuti jön. Aztán a vezértipp elment, így rögtön kuka volt az összes szeló.

Engem még az sem zavar, hogy nyelvtanból fél disznóért lett meg kettes alá. Nekem is van ismerősöm, aki kb. egy szót nem tud helyesen leírni, de amit csinál, abban profi, és amit csinál, ahhoz nem is kell feltétlenül helyesen írni.
Viszont számomra akkor lennél igazán hiteles, ha erről a két szelóról feltöltenél egy-egy képet, ahol látszik minden, főleg a tét.

Mert ez így bohóckodásnak tűnik, és bár lehet nem az, de nekem annak tűnik. Őszintén szólva tipikusan az az eset, amikor nem tudom eldönteni, hogy egy alapvetően okos ember hülyéskedik, vagy fordítva. Én is tettem már fel  ezerszer a tőke ötven százalékát egy-egy tippre, csak akkor mondjuk 1500 Ft volt a tőke. Nagyon nem mindegy, hogy mekkora a bankroll, szóval az, hogy te felteszed most az 50 %-át, önmagában nem sokat jelent nekem.

Én amúgy szurkolok, félreértés ne essék, mert a cél közös.  :ok:

   Balmazújváros   -   Ferencvárosi TC V 10/10  1,77


fh:18:00

Balmazújváros 2 - 3   Ferencvárosi TC

:beerchug:

Honvéd FC   -   Vasas M2 cs szerezz gólt 10/8  1.70

Fh: 20:30


Csokor:

Arsenal-Brighton H 1.25
Napoli   -   Cagliari H 1,13
Real Madrid-Espanyol H 1,10
Barcelona-LasPalmas H 1.08

Total: 1.67    10/10

Fh: 13:00

Arsenal-Brighton H 1.25 2-0
Napoli   -   Cagliari H 1,13 3-0
Real Madrid-Espanyol H 1,10 2-0
Barcelona-LasPalmas H 1.08 3-0


:beerchug:


" Tökéletes hétvégét zártunk védjegyünk a jó tipp 6/6  ;) "

Wright P.   -   Bunting S.  V 10/1  4.00


00:15

Sok profi tippelőt láttam már de olyat még egyet sem aki 1.20 alatti papír meccsekre felrakja a bankja felét ráadásul nem is egy meccs hanem 4-5. Pont ezek a hulladék oddsok szoktak elmenni, lehet kövezni legyen szerencséd de szerintem 1.20 alatti oddsokat egy hülye is összetud írni és felrakni rá 500 FT nagy tétes szelvényként.

Ennyi volt? Pedig a VB-selejtezőkre vártam volna a tippeket. :(

A saját naplója, akkor ír amikor kedve van.  :cya:

Sziasztok!


Összehoztunk egy Nagyon komoly szelvényt, a ma esti Vb selejtekre illetve a Bl-re.

10/5 Téttel raktuk, Van benne rizikó de biztos hogy nem 12 ből 1x jön. tehát masszív Plusz Ev  :ok:

Össz szorzó: 12 Feletti



15 Like a postra és már írjuk is       :beerchug:

Idézetet írta: lacko23 Dátum október 09, 2017, 08:57:16
Sziasztok!


Összehoztunk egy Nagyon komoly szelvényt, a ma esti Vb selejtekre illetve a Bl-re.

10/5 Téttel raktuk, Van benne rizikó de biztos hogy nem 12 ből 1x jön. tehát masszív Plusz Ev  :ok:

Össz szorzó: 12 Feletti



15 Like a postra és már írjuk is       :beerchug:

Rajtam ne múljon, bár a 'komoly' jelző kissé komolytalan, de hadd lássuk!