Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: Assassin Dátum július 07, 2023, 09:07:32Nálam az aktív bónusz lejárati idejénél július 11-et ír, holott a felhasználási feltételek között 30 napos határidő szerepel a forgatásra. Erre mindenesetre érdemes odafigyelni, mert ha lejár, akkor nem csak a bónuszösszeg, de a befizetett rész is elveszhet.

Idézetet írta: Carpeks Dátum július 07, 2023, 09:24:17Én is akkor fogadtam el a bónuszt, amikor még ezt írta, úgyhogy rászabadultam a chatre, ahol Emese megnyugtatott, hogy rosszul írja a rendszer, és 30 nap van a forgatásra. Neki is álltam, erre tegnap óta már 5 napos teljesítést írnak a bónusz követelményeinél (ami mellesleg nevetséges). Szóval kíváncsi leszek, mi lesz július 10 után.

Megérdeklődjük.  ;)

Idézetet írta: Assassin Dátum július 07, 2023, 09:07:32Nálam az aktív bónusz lejárati idejénél július 11-et ír, holott a felhasználási feltételek között 30 napos határidő szerepel a forgatásra. Erre mindenesetre érdemes odafigyelni, mert ha lejár, akkor nem csak a bónuszösszeg, de a befizetett rész is elveszhet.

Utóbbi kijelentésed úgy ahogy van téves, és ezt alátámasztja az Unibetesek válasza is:

A befizetett összeg a számlán marad, a bónusz és az abból származó nyeremények kerülnek törlésre ha nem sikerül időben megforgatni.

Ami a bónuszt illeti. Valóban történt egy baki, amit korrigáltak, viszont a kiküldött értesítéseket már nem lehetett javítani.

Szóval a következő a lényeg: a befizetésre és a bónusz megforgatására 5 nap áll rendelkezésre. A bónusz vasárnapig (július 9.) elérhető. Sok sikert!  :ok:

Szóval ha nem sikerült 5 napon belül megforgatnom, akkor elvesznek mindent, amit a bónuszból nyertem, mert ők hibáztak... Feltöltöttem egy rakás pénzt, amit ki se tudok utalni, mert még nem játszottam megy egyszer, plusz megtettem olyan fogadásokat, amiket a bónusz nélkül nem itt tettem volna, vagy lehet, hogy egyáltalán sehol. Ez minden, csak nem korrekt így, de majd meglátjuk, mit mond az ügyfélszolgálat pár nap múlva.

Ha befizettél 80kt és kaptál 20k bónuszt, tehát van 100kd akkor ne okozzon gondot 200k tétet tenni 5nap alatt.

Nyilván van életed, mást is csinálsz, de azért 100ks rollból ha csak 5ks téteket teszel 8at kell tenni, ami nem nehéz.

(ha kevesebbet fizettél be attól még az arányok ugyanazok)

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 08, 2023, 21:03:10Ha befizettél 80kt és kaptál 20k bónuszt, tehát van 100kd akkor ne okozzon gondot 200k tétet tenni 5nap alatt.

Nyilván van életed, mást is csinálsz, de azért 100ks rollból ha csak 5ks téteket teszel 8at kell tenni, ami nem nehéz.

(ha kevesebbet fizettél be attól még az arányok ugyanazok)

Nem kötekedni akarok, de nem értem a számítást. 8*5k = 40k, az csak ötöde a 200k-nak. Vagy hogy gondoltad?

#4460 július 09, 2023, 13:20:30, MessiÁs
Úgy hogy naponta 8x5k fogadás (átlagban) 5napon át.

(de valóban nem voltam egyértelmű)

Unibetnél banki utalással akarok pénzt felvenni. Kérdésem az, hogy ott a banki utalásnál revolutot ír, viszont nekem nincs.
utána kéri a bank nevét, a nevem meg az IBAN számom. Ha beírom, hogy OTP Bank, a nevem, meg az IBAN számom, akkor ugye az otp-számlámra megérkezik a pénz?

Bocsi, ha benális kérdés, de inkább rákérdek, mintsem elszivárogjon a zseton valahol  :D

Hat ha az otps ibanod irod be akkor csak oda erkezhet. Sehova mashova.

De szerintem itt konkretan a revos szamladra szeretne utalni. Tehat az otps nem is mukodne.


Kerdezz ra chaten.



Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 08, 2023, 21:03:10Ha befizettél 80kt és kaptál 20k bónuszt, tehát van 100kd akkor ne okozzon gondot 200k tétet tenni 5nap alatt.

Nyilván van életed, mást is csinálsz, de azért 100ks rollból ha csak 5ks téteket teszel 8at kell tenni, ami nem nehéz.

(ha kevesebbet fizettél be attól még az arányok ugyanazok)

Azért ha csak elfogadom a bónuszt és azt tervezem, hogy majd a nyaralás után, a jövő héten állok neki kiforgatni a 30 napos határidő tudatában, akkor viszonylag kibaszás, hogy addigra le is jár...  :)


Más:
befizettem revolut virtuális VISA kártyával a számlára, majd kértem ugyanoda kifizetést, de kétszer is visszadobták és arra kértek, hogy a legutóbb használt befizetési módot használjam kifizetésre...
Azt tettem.
Most megpróbálom a fizikai revolut kártyával is ugyanezt a kört.

Na szóval CIB Visával sem feltölteni nem tudok,sem Skrillre sem Netellerre befizetni.
Ki tud alternatív megoldást?Amire vissza is teszik a pénzt.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 10, 2023, 21:07:35Na szóval CIB Visával sem feltölteni nem tudok,sem Skrillre sem Netellerre befizetni.
Ki tud alternatív megoldást?Amire vissza is teszik a pénzt.
Hali.Próbàld meg paysaffel feltölteni a netellert,és azzal befizetni majd netellerre kivenni.Gondolom van hozzà fizikai kàrtyàd amiről kivedd

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 10, 2023, 21:07:35Na szóval CIB Visával sem feltölteni nem tudok,sem Skrillre sem Netellerre befizetni.
Ki tud alternatív megoldást?Amire vissza is teszik a pénzt.

Probaltad az alternatív kartyas opciokat amiket ujonnan raktak be? En arrol siman be tudtam fizetni.
Valamy kycoin es francia.

Szia!

Két helyen kínált fel kártyás fizetést,mindkettőnél sikertelenül próbálkoztam.Mi az a kycoin?Ilyesmivel nem találkoztam.Nálam a kínálat sorrendben:eredeti kártyás befizetés(külön-külön Visa és Mastercrard),egy újabb kártyás befizetés ahol egybe van vonva a kétféle kártyás befizetés lehetősége,Revolut,Skrill,Neteller,valami WIZZ-akármi kártyás befizetés de ez nem lehet az mert mindenféle külön kódokat kér.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 10, 2023, 21:07:35Na szóval CIB Visával sem feltölteni nem tudok,sem Skrillre sem Netellerre befizetni.
Ki tud alternatív megoldást?Amire vissza is teszik a pénzt.

Revolutra be tudnál vele fizetni? Esetleg banki utalással is töltheted a revolut számlád, de az ugye nemzetközi átutalás...

Viszont revolutos ismerős ingyen tud a számlájáról utalni neked a revolutodra.

Revolutról meg egyszer használatos virtuális VISA kártyával megy a befizetés, d efizikai VISA is kérhető.
(ha a barátmeghívó 15 ezer ft-os bónuszt kihasználnátok, akkor feltétel is)

A sportingbullnál működik a revolutos VISA ki- és befizetés nálam (csak arra vigyázni kell, hogy ne mastercard legyen a virtuális kártya, mert azzal csak befizetni lehet, kiutalást nem kérhetsz rá), az unibet viszont visszadobta a kifizetési kérelmeimet, az ügyfélszolgálat meg két napja nem válaszol, pedig elvileg működnie kéne.

Kösz Knapp!
Szóval  a Revolut úgy működik kb. mint a Neteller:befizethetek (Visaval vagy csak banki utalással?),Revolutról betolom a játékterembe,azok a nyereményt visszateszik (Revolut kártyán keresztül (nem csak simán mint a Neteller) és aztán a Revoluton lévő pénzt hogy szedem ki?Ugyanúgy automatából mint a Neteller-kártyával?
Vagy azért ennél bonyolultabb?Most nemigen van időm silabizálni hogyan működik,ezért kérdezem azokat akik rendszeresen használják.