Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 11, 2023, 11:36:57Kösz Knapp!
Szóval  a Revolut úgy működik kb. mint a Neteller:befizethetek (Visaval vagy csak banki utalással?),Revolutról betolom a játékterembe,azok a nyereményt visszateszik (Revolut kártyán keresztül (nem csak simán mint a Neteller) és aztán a Revoluton lévő pénzt hogy szedem ki?Ugyanúgy automatából mint a Neteller-kártyával?
Vagy azért ennél bonyolultabb?Most nemigen van időm silabizálni hogyan működik,ezért kérdezem azokat akik rendszeresen használják.

Revolut útmutató

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 11, 2023, 11:36:57Kösz Knapp!
Szóval  a Revolut úgy működik kb. mint a Neteller:befizethetek (Visaval vagy csak banki utalással?),Revolutról betolom a játékterembe,azok a nyereményt visszateszik (Revolut kártyán keresztül (nem csak simán mint a Neteller) és aztán a Revoluton lévő pénzt hogy szedem ki?Ugyanúgy automatából mint a Neteller-kártyával?
Vagy azért ennél bonyolultabb?Most nemigen van időm silabizálni hogyan működik,ezért kérdezem azokat akik rendszeresen használják.

Csak annyit hozzá, hogy normál bankszámla is és netes pénztárcaként is használhatod.
Ha nem zavar, hogy nemzetközi számlaszámod van, akkor mindent tud ugyanúgy, mint egy hagyományos számla.


4-5000 Ft-os max nyereményt enged a holnapi BL selejtezőkre.. A maiakra olyan 100.000-et.. Wimbledonra is ennyit enged. Így azért nem egyszerű megforgatni 200k-t...  :bash: nyomorultak ezek az irodák, a loosers welcome, winners bye-bye policiyval..

Újra van kaparós a bingó részlegen. A társult oldalakon szintén.

Van 2 milliós tippjáték az NB1-re is. Még én ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna.

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 25, 2023, 19:58:37Van 2 milliós tippjáték az NB1-re is. Még én ilyenre nem emlékszem, hogy lett volna.

A szabalyzatot nem futottam at, de az otodik kerdesnel tobb jo valasz is lehet, ha az MTK v Paks meccsen nem szakad ki a golzsak.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 25, 2023, 20:05:28A szabalyzatot nem futottam at, de az otodik kerdesnel tobb jo valasz is lehet, ha az MTK v Paks meccsen nem szakad ki a golzsak.

Én meg a "Zetés" kérdésen lepődtem meg. Mert azon nálam a 0-0 is benne van...

Sziasztok!

Egy ideje nem fogadtam, most kedvet kaptam ismét. Idáig Skrillen keresztül OTP Mastercarddal intéztem befizetéseimet, azonban most ezt nem engedte, vissza lett utasítva. Skrillre közvetlenül a kártyáról gambling funkcióra szintén nem lehetett utalni, ami számomra szintén újdonság volt.

Megnéztem a Tippmix Pro-t -ha már így akarta a "sors" -, de az továbbra is kritikán aluli színvonalú: lassú, pontatlan live, borzalmas oddsokkal, kevés fogadási lehetőségel.

Kérdések: Miről maradtam le az elmúlt évben vagy ez egyedi eset? Hogyan tudok befizetni Unibetre a fentiek ismeretében, úgy, hogy később ki is tudjam utalni adott esetben a pénzt?

Egyéb megjegyzés: a kutya meg a macska rugdossa meg a kedves szüleit annak, aki ezt így kitalálta...

Köszi a válaszokat. Revolut nincs, nem is tervezem.

Idézetet írta: nemethb Dátum július 29, 2023, 18:44:42Sziasztok!

Egy ideje nem fogadtam, most kedvet kaptam ismét. Idáig Skrillen keresztül OTP Mastercarddal intéztem befizetéseimet, azonban most ezt nem engedte, vissza lett utasítva. Skrillre közvetlenül a kártyáról gambling funkcióra szintén nem lehetett utalni, ami számomra szintén újdonság volt.

Megnéztem a Tippmix Pro-t -ha már így akarta a "sors" -, de az továbbra is kritikán aluli színvonalú: lassú, pontatlan live, borzalmas oddsokkal, kevés fogadási lehetőségel.

Kérdések: Miről maradtam le az elmúlt évben vagy ez egyedi eset? Hogyan tudok befizetni Unibetre a fentiek ismeretében, úgy, hogy később ki is tudjam utalni adott esetben a pénzt?

Egyéb megjegyzés: a kutya meg a macska rugdossa meg a kedves szüleit annak, aki ezt így kitalálta...

Köszi a válaszokat. Revolut nincs, nem is tervezem.

a Netelleren most olvasható ahogy segítettek nekem...

#4479 július 29, 2023, 19:12:20, MessiÁs
Idézetet írta: nemethb Dátum július 29, 2023, 18:44:42Sziasztok!

Egy ideje nem fogadtam, most kedvet kaptam ismét. Idáig Skrillen keresztül OTP Mastercarddal intéztem befizetéseimet, azonban most ezt nem engedte, vissza lett utasítva. Skrillre közvetlenül a kártyáról gambling funkcióra szintén nem lehetett utalni, ami számomra szintén újdonság volt.

Megnéztem a Tippmix Pro-t -ha már így akarta a "sors" -, de az továbbra is kritikán aluli színvonalú: lassú, pontatlan live, borzalmas oddsokkal, kevés fogadási lehetőségel.

Kérdések: Miről maradtam le az elmúlt évben vagy ez egyedi eset? Hogyan tudok befizetni Unibetre a fentiek ismeretében, úgy, hogy később ki is tudjam utalni adott esetben a pénzt?

Egyéb megjegyzés: a kutya meg a macska rugdossa meg a kedves szüleit annak, aki ezt így kitalálta...

Köszi a válaszokat. Revolut nincs, nem is tervezem.

Skrillre nongamblinggel fizess be es valtsd at mas penznemre. Akkor elvileg befizetheto unibetre.

nekem  OTP VISA  kártyával  gond nélkül megy a befizetés,

kifizetés  is  oké  számlaszámra

Idézetet írta: nemethb Dátum július 29, 2023, 18:44:42Sziasztok!

Egy ideje nem fogadtam, most kedvet kaptam ismét. Idáig Skrillen keresztül OTP Mastercarddal intéztem befizetéseimet, azonban most ezt nem engedte, vissza lett utasítva. Skrillre közvetlenül a kártyáról gambling funkcióra szintén nem lehetett utalni, ami számomra szintén újdonság volt.

Megnéztem a Tippmix Pro-t -ha már így akarta a "sors" -, de az továbbra is kritikán aluli színvonalú: lassú, pontatlan live, borzalmas oddsokkal, kevés fogadási lehetőségel.

Kérdések: Miről maradtam le az elmúlt évben vagy ez egyedi eset? Hogyan tudok befizetni Unibetre a fentiek ismeretében, úgy, hogy később ki is tudjam utalni adott esetben a pénzt?

Egyéb megjegyzés: a kutya meg a macska rugdossa meg a kedves szüleit annak, aki ezt így kitalálta...

Köszi a válaszokat. Revolut nincs, nem is tervezem.

Nyugodtan próbáld meg bankkártyával, mennie kell. Ha megnézed a befizetési lehetőségeket, akkor látni fogsz több opciót is. Vannak újonnan megjelenő befizetési módok is.

Idézetet írta: csucsu Dátum július 29, 2023, 18:58:17a Netelleren most olvasható ahogy segítettek nekem...

Unibetre nem kell Skrillel, meg Netellerrel bohóckodni, megy a sima bankkártyás befizetés.

Plusz a revolut is.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 29, 2023, 22:40:59Plusz a revolut is.

Így van, amiről egyébként van a főoldalon egy cikkünk is:
Revolut útmutató