Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 27, 2023, 13:41:11Türelem játék.  ;)

Fél óra után betölt, így:
Ennek most örülni kellene? Remélem megoldják a problémát, lassan egy napja nem elérhetők.

Idézetet írta: nemethb Dátum szeptember 27, 2023, 15:42:31Fél óra után betölt, így:
Ennek most örülni kellene? Remélem megoldják a problémát, lassan egy napja nem elérhetők.

Gondolhatod, hogy azok akik ezen dolgoznak, és lehet éjszaka sem alszanak miatta, pont ugyanúgy várják, hogy működjön, mint te, vagy én, vagy bárki innen. Azért írtam, hogy türelem, mert eljön az a pillanat.
Ez nem olyan dolog, hogy előveszek egy új A4-es lapot.

Sőt, az sem kizárt, hogy több időt is várni kell, akár napokat míg minden a helyére kerül, de ha egyszer visszakerül az ott is marad. Legalábbis ezen a téren.

Feltettem egy VPN-használattal kapcsolatos kérdést az Unibet Community fórumán, és ezt a választ kaptam:

Idézetet írta: Stubbe-Unibet Dátum szeptember 27, 2023, 15:42:31on VPN usage in Hungary at the moment:

Yes, it's allowed
Do not use VPN to simulate a blacklisted market
There're also certain locally regulated markets to avoid
See full list below
There's a chance deposits will be declined by our payment partners, when there's a geolocation mismatch. We're looking into this.
It's possible it'll work if you disable the VPN before opening the page of the payment provider, as our services can still communicate and deposit should in theory go through. If someone tries this, let me know.

Tapasztalataim szerint egyébként, amit @vmlinuz ajánlott, ingyenes, és tökéletesen működik. 

#4638 szeptember 28, 2023, 11:15:41, vmlinuz
..most kaptam tőlük..

Jó napot!

Köszönöm szépen, hogy felkeresett bennünket ezzel kapcsolatban.

A felelős osztály tud a problémáról. Ennek megoldásán jelenleg nagy erőkkel  dolgoznak.
További türelmét szeretnénk kérni és hamarosan ismét a megszokott módon elérhető lesz oldalunk.

Köszönjük szépen türelmét és elnézést a kellemetlenségért.




Üdvözlettel,

Zsuzsa

Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 28, 2023, 10:51:27Feltettem egy VPN-használattal kapcsolatos kérdést az Unibet Community fórumán, és ezt a választ kaptam:

Tapasztalataim szerint egyébként, amit @vmlinuz ajánlott, ingyenes, és tökéletesen működik. 


Köszi, csak hogy átláthatóbb legyen a válasz csatoltam egy képet róla.


Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 28, 2023, 10:51:27Feltettem egy VPN-használattal kapcsolatos kérdést az Unibet Community fórumán, és ezt a választ kaptam:

Tapasztalataim szerint egyébként, amit @vmlinuz ajánlott, ingyenes, és tökéletesen működik. 

Ezen a vpn-en lehet allitani hogy melyik orszagbol legyen? Mert a tilto listan eleg sok orszag van

Idézetet írta: Paksi91 Dátum szeptember 28, 2023, 11:44:42Ezen a vpn-en lehet allitani hogy melyik orszagbol legyen? Mert a tilto listan eleg sok orszag van
A sajat országodat használja. whatismyipaddress.com ellenorizheted.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 11:53:59A sajat országodat használja. whatismyipaddress.com ellenorizheted.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 11:53:59A sajat országodat használja. whatismyipaddress.com ellenorizheted.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 11:53:59A sajat országodat használja. whatismyipaddress.com ellenorizheted.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 11:53:59A sajat országodat használja. whatismyipaddress.com ellenorizheted.
Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 28, 2023, 11:53:59A sajat országodat használja. whatismyipaddress.com ellenorizheted.
Ezzel az unibet tokeletesen mukodik, bar nem ertem hogy hogy :D

Idézetet írta: Paksi91 Dátum szeptember 28, 2023, 11:58:04Ezzel az unibet tokeletesen mukodik, bar nem ertem hogy hogy :D
A Cloudflare biztonságos alagutja, minden forgalom titkositott es rejtett az internetszolgaltato előtt.

...egyből bejött,működik a fentebb ajánlott " dologgal"..
köszönöm

Van olyan megoldás ami nem rootolt mobilról működik?