Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Mi az oka annak, hogy ha jól működik is az oldal, akkor sem lehet egy ideje az olasz a francia és a spanyol meccseket élőben nézni? Holott a, szezon kezdetén még lehetett. Mindig azt írja ki, hogy az élő közvetítés jelenleg nem elérhető, próbálja meg később.

Live chat mit mond?

A -5 elkezdett meghalni. A -6 még nem aktív. Gondolom, az oldalnak van vmi kontaktja legalább egy affilmanager felé. Esetleg célszerű lenne szólni nekik, hogy indítsák a -6-ot.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 26, 2023, 10:40:30A -5 elkezdett meghalni. A -6 még nem aktív. Gondolom, az oldalnak van vmi kontaktja legalább egy affilmanager felé. Esetleg célszerű lenne szólni nekik, hogy indítsák a -6-ot.

Màr aktív, hasznàld bàtran!

Minden elismerésem az Unibetnek. Ahogy kilőtték az 5-öt, máris jött a 6.  :beerchug:
Ezt látva kijelenthetjük, hogy ez az SZTFH nevű gittegylet (Szerencsétlen Tevékenységek Felügyeleti Hatósága) teljesen felesleges szélmalomharcot vív. Bár arra jó, hogy egy pár embert (abszolút felesleges munkáért) jól megfizessenek. Arra mindenesetre kíváncsi leszek, hogy ezúttal meddig bírják majd idegekkel. Annak idején kb. 1 év után adták fel a harcot.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 26, 2023, 10:40:30A -5 elkezdett meghalni. A -6 még nem aktív. Gondolom, az oldalnak van vmi kontaktja legalább egy affilmanager felé. Esetleg célszerű lenne szólni nekik, hogy indítsák a -6-ot.

Ők is tudják.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 26, 2023, 10:40:30A -5 elkezdett meghalni. A -6 még nem aktív. Gondolom, az oldalnak van vmi kontaktja legalább egy affilmanager felé. Esetleg célszerű lenne szólni nekik, hogy indítsák a -6-ot.
Már rendesen működik.

Idézetet írta: csabax Dátum október 26, 2023, 15:40:46Már rendesen működik.
Valóban működik rendesen. Viszont érdekesség, hogy 3 órával ezelőtt kaptam egy email-t és az abban rejlő linken nem tudtam elérni.
Amikor beírtam, simán megjelent az oldal.

Idézetet írta: szumi0411 Dátum október 26, 2023, 17:18:58Valóban működik rendesen. Viszont érdekesség, hogy 3 órával ezelőtt kaptam egy email-t és az abban rejlő linken nem tudtam elérni.
Amikor beírtam, simán megjelent az oldal.
nekem pedig az 5-ő volt megnyitva egy másik tab-on Safari böngészőben telefonon, és mikor azt a tab-ot hoztam be akkor automatikusan a 6-os linket nyitotta meg. Nekem tetszik az unibet a hozzáállása. :ok:

Idézetet írta: HT Dátum október 26, 2023, 13:06:16Bár arra jó, hogy egy pár embert (abszolút felesleges munkáért) jól megfizessenek. Arra mindenesetre kíváncsi leszek, hogy ezúttal meddig bírják majd idegekkel. Annak idején kb. 1 év után adták fel a harcot.
Ez pont ìgy van ahogy ìrod, ezèrt konkrètan valakik pènzt kapnak "kibervèdelemi szolgàltatàs" jogcìmen ami önmagàban is egy vicc, a teljes törtènetet nèzve pedig tragikomèdia. Nem is àll èrdekükben, hogy egyhamar vège legyen ès az "idegeik" is jòl fogjàk bìrni, mert minden ilyen utàn szàmlàzhatnak.
A legviccesebbek azok a konkrèt követelmènyek amiken mèg ők maguk is röhögnek.
Mindegy is. Ez ìgy fog menni 9999-ig. Vagy Bicskèig. ;)

Nálam most reggelre lelőve a hatos oldal is ... várom mikor lesz elérhető a hetes!

Nálam működik tökéletesen.

Idézetet írta: Titti7 Dátum november 02, 2023, 08:44:15Nálam most reggelre lelőve a hatos oldal is ... várom mikor lesz elérhető a hetes!
Nálam is kilőtték. Ha simán próbálkozok, akkor nem tölt be semmit, viszont a blokkolási topikban ajánlott dologgal már gond nélkül működik.

Idézetet írta: csabax Dátum november 02, 2023, 08:58:36Nálam is kilőtték. Ha simán próbálkozok, akkor nem tölt be semmit, viszont a blokkolási topikban ajánlott dologgal már gond nélkül működik.

Az hol található?