Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Hétvégi akció az Unibetnél!

Fogadjon hétvégén élőben legalább 300Ft-ért és automatikusan részt vesz egy sorsoláson, amelyen összesen 300.000Ft-ot osztunk szét 50 játékos között, fejenként 6.000Ft!   :ok:

Amúgyis fogadunk élőben.. :D Bár vannak az ilyen promóciókkal kapcsolatban fenttartásaim, majd remélem vki nyer 1 ilyen sorsoláson aztán igazolja, mert nyilvánosságra sose szokták hozni a nyertesek névsorát :)


A kaszinó részleg Mega Fortune nevű játékán 5 ingyen pörgetést kap mindenki, aki kipróbálja.
Nekem kemény 1.12 euró jött össze, de pl. Gery kollégának, ennek a 6-szorosa :)

Akkor Ti nem szólhattok egy szót sem: nekem 0,4 euró bírt összejönni...   ;D ;D

Összepörgettem 0.18 eurot ;D ;D
De semmi gáz mert adtak mellé 750 ftos ingyenpénzt is hogy fogadjak belőle...

nekem összejött 0,09 euró amivel játszani se nagyon tudok mert a többi játékhoz minimum 0,1 euró kell na ehhez szóljatok hozzá! :D

Idézetet írta: fjazej Dátum szeptember 29, 2010, 13:35:51
nekem összejött 0,09 euró amivel játszani se nagyon tudok mert a többi játékhoz minimum 0,1 euró kell na ehhez szóljatok hozzá! :D

Átraksz 1 centet a főszámládról a kaszinóra, és máris mehet a játék.  :D

Látom nem csak nekem sikerült kifosztanom őket... Kaszinó zsetonok  € 0,08  ;D

Nem mosolygott rám a szerencse én se nyertem meg a dzsekpotot.

Engem is megdobott ma az unibet 750 ropogós forinttal amiből mostanra 4123ft lett,csak nehogy nagy melléfogás legyen az unibettől ez az ingyen pénz és kifosztom őket:D:D

Ez miféle héccázötven forint? Engem kihagytak belőle? :'(
Ez az ingyen pörgetés nem nagyon sikerült nekem, ha jól számolom semmit se nyertem...lehet nem értek hozzá ;D

Én még eddig egyszer sem kaptam az Unibettől ilyen "csakúgy jóváírok hétszázötven forintot a számládon, hogy fogadjál belőle bónuszt". ??? Hol itt az egyenlő bánásmód??? A rézfánfütyülő rézangyalát! >:(

Ez az ingyen pörgetés csak tegnap volt vagy mindig aktuális? :redchug:

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 30, 2010, 01:06:56
Én még eddig egyszer sem kaptam az Unibettől ilyen "csakúgy jóváírok hétszázötven forintot a számládon, hogy fogadjál belőle bónuszt". ??? Hol itt az egyenlő bánásmód??? A rézfánfütyülő rézangyalát! >:(

Egy hajóban gályázunk. Még engem sem szántak meg soha.  :'(

Üdv Mindenkinek!

Informálódni sztnék tőletek: van köztetek olyan aki bszláról fizetett be az unibethez? én própálkozom 2napja de nem megy 14 jegyü a szla számuk de nem engedi folytatni a tranzakciót a bank mert nem megfelő a szl szám. a bank ráadásul ún. saját bank (raiff) tehát 1-2 nap lenne az átfutási idő de nem megy.... >:( vki tud segíteni ez ügyben? előre is köszi