Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Szia.

Én csak bankszámláról utalok nekik. Befizetési infoknál ott van:
Felhívjuk figyelmét, hogy néhány banknál 24 számjegy kitöltése szükséges, amikor megadja a kedvezményezett bankszámlaszámát. Kérjük, hogy ez esetben töltse ki nullákkal a számlaszámunkat követő 8 üres mezőt!

Remélem hogy csak ez a hiba nálad.Sok sikert.

oks köszi de már így is kipróbáltam de semmi nem történik,pedig utaltam már pár irodához de ilyen gondom még nem volt >:(  Te melyik banktól utaltál nekik?

Idézetoks köszi de már így is kipróbáltam de semmi nem történik,pedig utaltam már pár irodához de ilyen gondom még nem volt   Te melyik banktól utaltál nekik?

A Cserhátvidéke Takarék szövetkezettől. Neten keresztül utaltam és nekem elfogadta a 14 számjegyű bankszámlaszámot. Mást nem kérdezz rájuk chaten.

jó Neked már 2x cseteltem de ez botrány sztem!! máshova tudok utalni oda pont nem....... >:( >:( >:( >:( >:(  na mindegy lesz vhogy köszi az infót....

Idézetet írta: ROCCSA Dátum október 03, 2010, 12:49:22
jó Neked már 2x cseteltem de ez botrány sztem!! máshova tudok utalni oda pont nem....... >:( >:( >:( >:( >:(  na mindegy lesz vhogy köszi az infót....

Próbáld meg most, úgy látom javították a bankszámlaszámot az oldalon!  ;)

köszi gyorsabb innen informálódni mint a saját ügyfszolgjuk!!   ;D >:( >:( azért korrektek voltak míg kommunikáltam velük .

Ma chateltem az Unibeten a supporttal és vmiért megszakad...erre 5 perc múlva csörög a telefon és ők hívtak fel. Áhh hihetetlenek :great:

Egyébként az élő chat mikor üzemel? Amikor nekem kéne valami infó és rákattintok, mindig csak az e-mail küldést ajánlja. :-\

Idézetet írta: Gerpa Dátum október 06, 2010, 16:56:20
Egyébként az élő chat mikor üzemel? Amikor nekem kéne valami infó és rákattintok, mindig csak az e-mail küldést ajánlja. :-\

Változó! De követheted a honlapukon!   :ok:

https://hu.unibet.com/infocenter/index.do?topic=contact_us

Amiért szeretjük az Unibetet. Újabb promócióval kedveskedik nekünk.

Íme:

TIPPELJE MEG KIK JÁTSZANAK SAN MARINO ELLEN!


Pénteken este lesz a soron következő EB selejtező, méghozzá San Marino lesz az magyar válogatott ellenfele.
Különleges ajánlatunk van:
Tippelje meg, hogy ki lesz a kezdő 11 és a 3 csere játékosunk, küldje el nekünk emailben és ha jól állítja össze a csapatot, annyi 200Ft-ot kap, amennyi gólt rúgunk a miniállamnak! Részletekért olvasson tovább


Részletek és a bónusz feltételei:



- A kezdő 11 pontos tippét 50Ft ját gólonként, amit a magyar csapat rúg.

- 12 játékos eltalálásáért 100Ft jár gólonként, amit a magyar csapat rúg.

- 13 játékos eltalálásáért 150Ft jár gólonként, amit a magyar csapat rúg.

- 14 játékos eltalálásáért 200Ft jár gólonként, amit a magyar csapat rúg.

- a maximális pályáralépő játékosok száma lesz az nyeremény kifizetések irányadója.

- Emailben kérjük a játékosok listáját
a [email protected] -ra.



- A következő formában kérjük a tippeket:

1. Játékos 1

2. Játékos 2

3. Játékos 3

4. Játékos 4

5. Játékos 5

6. Játékos 6

7. Játékos 7

8. Játékos 8

9. Játékos 9

10. Játékos 10

11. Játékos 11

12. Játékos 12

13. Játékos 13

14. Játékos 14



- Ha kevesebb csere lesz mint amennyit megtippel (a max. 3 helyett csak 2 lesz), akkor a 14. játékos nevét (tehát akit utoljára nevezett meg)  NEM VESSZÜK FIGYELEMBE. Ha csak 1 csere lesz, akkor az utolsó két játékos nevét (a listán a  13. ill. 14 játékos) nem vesszük figyelembe.

-

- 12. 13. és 14. helyre csak a csere játékosok nevét várjuk.

- A kezdő 11 játékos sorrendje nem lényeges

- A san marinoi gólokért nem jár bónusz.

- A tippeket csütörtök 23:59-ig CET kérjük beküldeni!

- Ha a hivatlos kezdő 11 bejelntése hamarabb megtörténik, akkor addig az időpontig vesszük figyelembe a tippek elbírálását.





Bónusz Feltételek:

- Ha a tippe jó, a mérkőzésen a magyar gólok után 200/150/100/50Ft-ot írunk jóvá sportszámláján.

- A bónuszt kedd 15:00-ig írjuk jóvá a sportszámlákon

- A bónuszt min. 1x szükséges sporteseményen megjátszani (min. 1.6 szorzón)

https://hu.unibet.com/betting/article.do?contentId=71561

Sok sikert mindenkinek!


Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 06, 2010, 18:05:42
Óriási promóció
Ennél könnyebben nem juthatsz pénzhez! ;D

Ha már promo, én ilyen mail-t kaptam:



Kedves *******!

Reméljük eddig jól érzi magát az Unibetnél, de abban biztosak vagyunk, hogy az email elolvasása után fergeteges hangulatba kerül! A címben már lelőttük a poént, de azért most megismételjük magunkat.

IGEN, kap 4.000Ft-os kockázatmentes fogadást!!!!!

És mit kell tennie, hogy ténylegesen ki is használja?!

Annyit, hogy csütörtökön 20:00-kor "kapcsol" az Unibetre és U21-es selejtező mérkőzésre fogad élőben:

SVÁJC U21 - SVÉDORSZÁG U21

meccsre, amit az Unibet TV-n élőben közvetítünk!

Legalább 1.999Ft-ért szükséges fogadnia (élőben), és fogadását maximum 4.000Ft-ig biztosítjuk.
(Ha többért fogad, mint 4.000Ft és vesztes a fogadása, akkor is 4.000Ft bónuszt írunk jóvá)



Sziasztok!
A véleményeteket szeretném kérni. Tegnap megtettem ezt a fogadást és az iroda vesztesnek értékelte ki.

Esemény     Tét     Nyereményszorzók     Eredmény     Kifizetés
   
Andorra - Macedónia
Mellékfogadás
Vendég csapat gólt szerez mindkét félidőben (1=Igen, 2=Nem)
Az Ön fogadása: Egyes, 2
   1 000 Ft    1,72    1-0    0 Ft

Szerintetek jó ez így?
kösz sipista

Idézetet írta: sipista Dátum október 09, 2010, 10:24:02
Sziasztok!
A véleményeteket szeretném kérni. Tegnap megtettem ezt a fogadást és az iroda vesztesnek értékelte ki.

Esemény     Tét     Nyereményszorzók     Eredmény     Kifizetés
   
Andorra - Macedónia
Mellékfogadás
Vendég csapat gólt szerez mindkét félidőben (1=Igen, 2=Nem)
Az Ön fogadása: Egyes, 2
   1 000 Ft    1,72    1-0    0 Ft

Szerintetek jó ez így?
kösz sipista
Mi a gondod ezzel? Hát szereztek gólt mindkét félidőben!