Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Unibeten Első kifizetésnél mennyit kell várni?
Bank kártyás fizetésnél

Idézetet írta: atleticofan Dátum október 22, 2010, 14:57:48
Unibeten Első kifizetésnél mennyit kell várni?
Bank kártyás fizetésnél

Ez változó. Pl tegnap vettem ki egy nagyobb összeget, olyan hajnali fél 1-1 körül, még dél előtt kint is volt. De a leghosszabb várakozási időm is 26 óra volt. Unibet az egyik, ha nem a leggyorsabb iroda ilyen téren.

Nah, most eléggé meglepődtem, unibet percek alatt kifizetett mb-re.. 2-3 perc lehetett, nagyon durva mennyire megy nekik a kifizetés mb-re :ok:

Idézetet írta: Gery185 Dátum október 26, 2010, 11:19:24
Nah, most eléggé meglepődtem, unibet percek alatt kifizetett mb-re.. 2-3 perc lehetett, nagyon durva mennyire megy nekik a kifizetés mb-re :ok:
Ezt csak megerősíteni tudom. MB-re mindig kifizettek 1 órán belül...kb. 2 hete 22 perc alatt megjött a pénz.
A 2-3 perc az tényleg nagyon durva...valld be Gery, hogy a reklámemberük vagy ;D

Sziasztok

Korlátoztak itt már le valamelyikőtöket amiért nagy tétekkel játszott?

köszi

Idézetet írta: csabxs Dátum október 26, 2010, 14:21:15
Sziasztok

Korlátoztak itt már le valamelyikőtöket amiért nagy tétekkel játszott?

köszi

Röviden: igen


Mennyi az a nagy tét?

1-2 kiló között.

oakland23 - téged mennyire korlátoztak?

Még nyár vége felé akartam tenni F1-re. Már nem is tudom mit, tán azt, hogy nem egy csapatból kerül ki az első kettő. 25 vagy 30 ezerrel akartam tenni, és valami 15 ezerrel engedte.
De volt egy jobb szériám is, amikor elég sok fogadásom jött egymás után, utána pár ezer forintokért fogadhattam csak. Szóval én nem játszottam százezrekért, így is le lettem korlátozva náluk. Amúgy én szeretem azért őket, de aki nagyban játszik, annak nem ez az iroda a megfelelő. Nem csodálkozok, hogy többeket korlátoznak, mert saját bőrömön tapasztaltam.
Hogy most mennyit bírnának, őszintén szólva nem tudom, mert azóta nem játszottam ott.

Csak az a baj , hogy több fogadóirodánál is olvastam, hogy lekorlátoznak. Bwinen meg ennyi pénzt nem akarok mozgatni, a bet365 pedig nem az én irodám.

Azért gondoltam az unibetre, mert régóta használom (kisebb tétekkel) , és nem volt vele még bajom, csak mondom megkérdezem hogy lekorlátoznak-e. De akkor tanácstalan vagyok továbbra is..

Újpest - Paks 1000Ft-s biztosítás

Vasárnap 17:30-kor az NB1 zárómeccse az Újpest - Paks mérkőzés lesz. Erre az összecsapásra, most egy 1.000Ft-os biztosítást nyújtunk és így most az UNIBET izgul Ön helyett! Fogadjon legalább 2.500Ft-ért, és ha veszít mi 1.000Ft-ot visszaadunk! részleteket itt találtok: https://hu.unibet.com/betting/article.do?contentId=73589

BL KOMBÓ AKCIÓ!

Szerda 20:45-ig fogadjon pontosan négy eseményre a Bajnokok Ligáján belül egy szelvényen és, ha a 4-ből egy fogadása nem a számításai szerint alakul, a tétjét visszatérítjük! Minimum 1.200Ft-ért szükséges fogadnia, hogy részt vegyen a promócióban!  :beerchug:

https://hu.unibet.com/betting/article.do?contentId=73812

Sziasztok!Egy kis segítség kellene nekem.
Miért van az,hogy az élőfogadás ablak megnyillik és be is tölt,de az eseményeket már nem mutatja.Tesz fel kérdést leokézom,és utánna sem történik semmi.
Ezt csinálja már vasárnap óta.Pedig mindent próbáltam már. :o

Idézetet írta: Csabi Dátum november 03, 2010, 15:18:05
Sziasztok!Egy kis segítség kellene nekem.
Miért van az,hogy az élőfogadás ablak megnyillik és be is tölt,de az eseményeket már nem mutatja.Tesz fel kérdést leokézom,és utánna sem történik semmi.
Ezt csinálja már vasárnap óta.Pedig mindent próbáltam már. :o


Mit okézol le? Mi a kérdés?  :-\

Vagy milyen böngészőt használsz? Mert nekem az Opera alatt írt ki mindig valamit, de az kiikszeltem és betöltött, utána tudtam fogadni.