Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: Csabi Dátum november 03, 2010, 15:18:05
Sziasztok!Egy kis segítség kellene nekem.
Miért van az,hogy az élőfogadás ablak megnyillik és be is tölt,de az eseményeket már nem mutatja.Tesz fel kérdést leokézom,és utánna sem történik semmi.
Ezt csinálja már vasárnap óta.Pedig mindent próbáltam már. :o

A válasz egyszerű: ADOBE FLASH PLAYER 10! Nekem is ez a bajom, azóta, h megengedtem a qrva gépnek az automatikus telepítést. Az előző verzióval nem volt bajom, ezzel igen. Egyik haveromnál is megnéztem, ott meg ment, ugyanezzel a flash player-rel. Leszedtem a gépről a 10et, fel akartam tenni megint a 9et, de nem engedte, mondván h a 10 a friss verzió. Írtam support-nak h mit tegyek, mondták h próbáljam ki más böngészőről, és először az explorer-t ajánlották, majd a firefox-ot. Egyikkel se ment. Volt még egy kísérletem az Operával, de semmi eredmény.
Ha vhogyan megoldódik a problémád, megkérhetnélek h megírnád a fórumra is, h hogyan sikerült a javulást elérned?

Köszönöm, és sok sikert!

Na itt vagyok megint!Este dolgoztam azért nem írtam már.
Próbáltam Operaval,Internet Explorerrel,Mozillával.Szerintem is azzal az Adobe Flash playerrel van a baj.
Ezt írja ki:
A script in this movie is causing Adobe Flash Player 10 to run slowly.If it continues to run,your computer may become unresponsive.Do you to abort the script?

Már nagyon idegesít. >:( Nem tudom,egyszerüen,hogy mit csináljak vele. :'(

Amikor ezt a feliratot kapod, akkor a NEM-re kattints!!!

Hiába kattint a nemre, akkor csak szimplán nem tölti be az élőfogadás klienst. Ha igenre kattint, akkor meg megpróbálja, de esélytelen. Vagy ha bejön, akkor is mint ahogyan a szövegben is írja, lassú lesz. És pont azt a határt éri el a lassúsága, h használhatatlan lesz az élőfogadás.

https://mobile.unibet.com/unibet_index.t

Tudom, ez nem a legelegánsabb megoldás a fenti problémára, de akinek nem probléma a csilli-villi webes felület hiánya, "csak" fogadni akar valamire élőben az unibeten, annak tökéletes. Gyors, nincs flash.

Idézetet írta: benson Dátum november 04, 2010, 14:48:07
https://mobile.unibet.com/unibet_index.t

Tudom, ez nem a legelegánsabb megoldás a fenti problémára, de akinek nem probléma a csilli-villi webes felület hiánya, "csak" fogadni akar valamire élőben az unibeten, annak tökéletes. Gyors, nincs flash.

Köszönöm benson :ok:
Erre az opcióra nem is gondoltam, bár az Ügyfélszolgálatostól kérdeztem h van e leegyszerűsített élő fogadás rész, de Ő azt mondta nincsen. Ez a lehetőség Neki se jutott eszébe ;)

Nekem 7-es chrome böngészővel tökéletesen működik (flash player bele van integrálva nem kel hozzá letölteni).

Egy próbát megér..

Na már beszéltem a chates emberrel és azt mondta,hogy csináljak egy print screent és küldjem el az email címükre.Kiváncsi vagyok,hogy hmennyi idő múlva fognak válaszolni.

Nekem is ezt csinálja ,kiírja hogy telepitsem fp10 et ,már telepítettem kétszer is  :bash:
Aztán már rájöttem ha bezárom a többi ,megnyitott lapot akkor egyből megjavul.

Főleg a Bet-at hommal szeret összeakadni :P

Nem akarok megbantani senkit, de nagyon betegnek kell ahhoz lenni, hogy valaki ennel a szanalmas irodanal jatszon.

Magyar esemenyekre egy komoly osszeget nem vesz fel, probaltam most a magyar polora fogadni 30eurot nem vett be, csak 13t a maradekot elkuldtem engedelyeztetni visszadobta, de ezt eljatszottam ma delben 6szor magyar kezilabdaval, az eredmeny 1 db 5 euros tet., Mondjuk regen is ez volt 100eurot mar be sem fizetek mert csak elbukom az atvaltast a hufos mb szamlammal. egyszeruen szanalom

Idézetet írta: rodaniel Dátum november 06, 2010, 16:01:11
Nem akarok megbantani senkit, de nagyon betegnek kell ahhoz lenni, hogy valaki ennel a szanalmas irodanal jatszon.

Magyar esemenyekre egy komoly osszeget nem vesz fel, probaltam most a magyar polora fogadni 30eurot nem vett be, csak 13t a maradekot elkuldtem engedelyeztetni visszadobta, de ezt eljatszottam ma delben 6szor magyar kezilabdaval, az eredmeny 1 db 5 euros tet., Mondjuk regen is ez volt 100eurot mar be sem fizetek mert csak elbukom az atvaltast a hufos mb szamlammal. egyszeruen szanalom

Nem akarlak megbántani, de Te is beteg vagy ezek szerint, merthát csak próbálkozol  >:(

Idézetet írta: Jóember Dátum november 06, 2010, 18:08:53
Nem akarlak megbántani, de Te is beteg vagy ezek szerint, merthát csak próbálkozol  >:(

azert remeltem, hogy 30 eurot fel tud venni szoloban vagy kotesben, de nem..

Sziasztok! Érdekelne, hogy másnál is így van, vagy csak nálam, esetleg technikai probléma: az utóbbi időben azt tapasztalom, hogy live fogadásnál nem frissül az oldal. pl.: megy a tenisz meccs, a meccs órája szépen ketyeg, de az eredmény nem változik... Lényeges lenne, mert így nehéz elkapni egy-egy jó oddsot ill. a cash-innél is jól jönne. Tehát csak nálam van ez, vagy más is tapasztalja?

Hello!
Nálam az élő fogadás (tenisz) kifizetések mennek most elég lassan. Amúgy az eredményre amit kiírnak arra ne mindig alapozz... én meg besz...tam emiatt egyszer rendesen, azóta csak olyanra fogadok amihez találok streamet neten.

#299 november 22, 2010, 16:42:42, spitfire
Na nálam most halt be az egész unibet...főoldal bejön, onnan pedig bárhova kattintok "HTTP Status 500" hibát ír ki meg egy csomó érthetetlen kódot, szöveget  :bash:

Szerk.: már minden tökéletesen működik