Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Sziasztok!
Eddig BET365 fogadóirodán nyomtam,de szeretnék más irodát is kipróbálni.
Mennyire ajánljátok a Unibet-et?Leginkább Élőn nyomnám.
Egy kicsit zavar,hogy befizetésnél 2.5%-ot elkérnek,de banki kifizetésük 2-3 nap? :o ez ténylegeg így van?
Még annyit kérdeznék,hogy korrektek-e,oddsok milyenek és sok eseményre lehet-e fogadni, főleg live-on?
Előre is köszi a válaszokat. :)

Évek óta nyomom itt én is főleg live-on.Nincs akkora kínálat live-on mint a 365-ön de mondjuk olyan sehol máshol nincs.Igy is a legnagyobbak közé tartozik.Az oddsok még jobbak is mint a bet365-ön.Kártyás befizetésnél vonnak le utalásnál, mbookernél nem.Nekem még bajom nem volt velük (lásd előző üzim)

Idézetet írta: asante Dátum április 12, 2011, 20:55:08
Sziasztok!
Eddig BET365 fogadóirodán nyomtam,de szeretnék más irodát is kipróbálni.
Mennyire ajánljátok a Unibet-et?Leginkább Élőn nyomnám.
Egy kicsit zavar,hogy befizetésnél 2.5%-ot elkérnek,de banki kifizetésük 2-3 nap? :o ez ténylegeg így van?
Még annyit kérdeznék,hogy korrektek-e,oddsok milyenek és sok eseményre lehet-e fogadni, főleg live-on?
Előre is köszi a válaszokat. :)

Hát nekem még nem tartott pár óránál tovább a kifizetés....

Élőben, pedig van a cash-in cucc amivel visszakapod a fogadásod egy részét, ha úgy látod vesztésre állsz.
Más fogadó irodánál, asszem nem láttam még ilyet!  :great:

Idézetet írta: bah Dátum április 13, 2011, 00:06:03
Hát nekem még nem tartott pár óránál tovább a kifizetés....
Ezt hogy,gondolom MB-re bankkártyára elég hihetetlen lenne. :o
És tudjátok,hogy elfogadják-e az ERSTE Visa Electron bakkártyát?(bet365-ön elfogadták)
Köszi a segítségeteket,sztem befizetek náluk,ez a cash-in meg nagyon jól hangzik.   :great:

Én ma 14.00-kor utaltattam ki MB-re és 15.59-kor volt rajta... Dobtam is a virtuális piros pontot!

Én csak ajánlani tudom. Lehet hogy az élője nem bet365 szintű, de azért átlagon felüli. A szorzók a legjobbak közé sorolhatók. Megbízhatóak, gyorsak. A választék is átlagon felüli. Viszont ez a technikai hiba üldözi őket. Időnként vannak kisebb nagyobb gondjaik. Bár a mobil fogadói rendszer akkor is működik (asztali gépen is).

Mégegyszer köszi az infókat.Szerintem bepróbálkozok az irodánál,ha meg nem jönne be,akkor maradok a jó öreg Bet365-nél.
További szerencsés sportfogadást mindenkinek! :cya:

Srácok! Megint 5 ingyen pörgetés. Kaszinó-> A legnépszerűbbek-> Flowers. ;)
Megint véletlenül jöttem rá. Nem szoktam játékgépezni, de amire ki van rakva a sarokba, hogy NEW érdemes rákattintani, mert annál volt multkor is ingyen pörgetés. Nem tudom miért nem reklámozzák.
Sok sikert!

Idézetet írta: Gerpa Dátum április 14, 2011, 18:01:17
Srácok! Megint 5 ingyen pörgetés. Kaszinó-> A legnépszerűbbek-> Flowers. ;)
Megint véletlenül jöttem rá. Nem szoktam játékgépezni, de amire ki van rakva a sarokba, hogy NEW érdemes rákattintani, mert annál volt multkor is ingyen pörgetés. Nem tudom miért nem reklámozzák.
Sok sikert!

Nagyon köszi, hogy szóltál! Sikerült 25,45 eurót összepörgetnem!  :D  :great:

Nekem nem ad 5 ingyen pörgetést! :'(

Idézetet írta: Carlos66 Dátum április 15, 2011, 07:53:37
Nekem nem ad 5 ingyen pörgetést! :'(

Nekem tegnap még beadta, igaz nem sokat hozott a konyhára.


Imádom az Unibetet! Kikértem pénzt és 30 perc múlva már rajta is volt MB-n.    :D

A legújabb bónuszuk:
"Április 19. 19:00-tól, április 20. 23:59-ig (CET), ha befizet Unibet számlájára pénzt, akkor 33%-al megtoldjuk egészen 15.000Ft-ig!!!!"
Nem győzöm kapkodni a fejem nagyon belejöttek a bónuszba



Én is itt vagyok kb 3 éve. Azelött bwinen voltam csak mindig korlátoztak. Unibeten pedig lehet netellerrel is fizetni. kereken 20 perc alatt jön meg. Igy ha bulizni támad kedvem akkor az unibetröl is tudok levenni és 20 perc utan már költhetem is  :redchug: :redchug: :D

Lemaradtam valamiről?