Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: don187 Dátum június 18, 2011, 15:40:23
Üdv,
Szerintetek jól látom, hogy hibásan értékelték Unibeték vesztesnek a fogadásomat?
Sajnos jól értékelték ki...
Az "összes szabálytalansági pont"-ba a sárga és piros lapok számítanak bele, a sárga 10 pontot, a piros 20 pontot ér. Mivel 4 sárga volt, így 40 pont lett, ami több, mint a 20,5-ös határ.


Idézetet írta: Lúzer SC Dátum június 17, 2011, 16:32:43
Unibet élő fogadás elindításnál mostanában ez van. Felugrik a flash player jelentés, de ezzel le is fagy és nem tudok utána kattintani sem. Mi lehet a gond?



Nekem nincs valami erős gépem, Operánál eléggé akadozott, Chrome esetében viszont szépen fut, egy próbát megér.

Abaqoos-ra is 4000Ft a kifizetési határ? Mert azzal még nem fizettem be, de látom, h 1400Ft-tól lehet befizetni.

Idézetet írta: Vinny Dátum június 22, 2011, 11:26:06
Abaqoos-ra is 4000Ft a kifizetési határ? Mert azzal még nem fizettem be, de látom, h 1400Ft-tól lehet befizetni.

Abaqoos-sal csak befizetni lehet... Kifizetés nincs rá.

Hol tudom megnézni, hogy még mennyi kell megforgatni a bónuszért?

Kifizetéseknél, láthatod h mennyit vehetsz ki, és visszaosztod bonuszra..

Idézetet írta: meszja Dátum június 23, 2011, 22:01:14
Hol tudom megnézni, hogy még mennyi kell megforgatni a bónuszért?

Unibeten sehol. Ez az egyik gyenge pontjuk.

És e-mailt kapok ha kipörgettem a bónuszt? 1 másik irodánál legalább az járt.

Idézetet írta: meszja Dátum június 27, 2011, 10:28:07
És e-mailt kapok ha kipörgettem a bónuszt? 1 másik irodánál legalább az járt.
.
Van LiveChat,s pillanatokon belül megmondják (szerintem),hogy hogyan áll a bonusz forgatása

Sziasztok, én most regeltem az Unibetre.

Jelenleg a bónuszt forgatgatom... Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy itt hogy működik a kifizetés? A szokványos módon el kell küldeni első alkalommal a lakcímkártyám, illetve a személyim másolatát, majd kérvényezhetem a kifizetést? Kb milyen gyorsan működnek itt a kifizetések?
Előre is köszi a választ!

Azt szeretném kérdezni hogy az Unibet-nél és a bet365-nél is kell a regisztrációkor fénymásolatot elküldeni a személyimről, a bejlentett lakcímemen lévő számlákról és a fogadó számlámról?Különben is a fogadó számlámról hogy küldjek fénymásolatot?Csak azért kérdezem mert ez pl az Expekt-nél mind kell

Idézetet írta: kicsipancho Dátum július 02, 2011, 12:57:54
Azt szeretném kérdezni hogy az Unibet-nél és a bet365-nél is kell a regisztrációkor fénymásolatot elküldeni a személyimről, a bejlentett lakcímemen lévő számlákról és a fogadó számlámról?Különben is a fogadó számlámról hogy küldjek fénymásolatot?Csak azért kérdezem mert ez pl az Expekt-nél mind kell

Mindkét irodánál elegendő a személyi igazolvány és a lakcímkártya másolata.


Idézetet írta: Rwilla Dátum július 01, 2011, 19:33:27
Sziasztok, én most regeltem az Unibetre.

Jelenleg a bónuszt forgatgatom... Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy itt hogy működik a kifizetés? A szokványos módon el kell küldeni első alkalommal a lakcímkártyám, illetve a személyim másolatát, majd kérvényezhetem a kifizetést? Kb milyen gyorsan működnek itt a kifizetések?
Előre is köszi a választ!
Szia
Hát ez az amiben a legjobb iroda szerintem. Én bankkártyára kértem a kifizetést és így semmit sem kértek csak küldték a lét méghozzá 2 nap alatt megjött ilyet még nem tapasztaltam. Eddig akár hány irodától kértem kifizetést mindig 5 nap alatt jött meg. Szóval ez miatt nagyon megkedveltem az unibetet. A másik plusz pont meg azért jár mert, élő fogadásnál ha meggondolod magad visszakérheted a pénzt az éppen aktuális szorzó függvényében.