Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


sziasztok!

Az unibetnél tudtok valami gondról? Nem válaszolnak az e-maileimre, nem erősítik meg a kifizetést e-mailben. Ti is tapasztaltatok hasonlót. Csak kicsit ideges vagyok, mert várok egy nagyobb kiutalást.

Idézetet írta: Henky32 Dátum szeptember 14, 2011, 15:55:21
sziasztok!

Az unibetnél tudtok valami gondról? Nem válaszolnak az e-maileimre, nem erősítik meg a kifizetést e-mailben. Ti is tapasztaltatok hasonlót. Csak kicsit ideges vagyok, mert várok egy nagyobb kiutalást.

Nem tapasztaltam semmilyen gondot náluk. Remélem megoldódott a problémád azóta.

Ingyenes tippjáték az Unibetnél!
Elég jól megcsinálták és van magyar nyelv is! Nézzétek meg! - lehet nyerni bónuszokat is!  :beerchug:

http://ads.unibet.com/unibet/lp/expertfc/?id=hu

Sziasztok! Nem rég regiztem az unibet-en és elkezdtem rulettezni 3000 e Ft-al, ami kicsit több mint 10 euro. Felmentem 70 euroig. Most kiakarnám utalni a kaszinóból a lóvét az unibet számlámra, és erre azt irja hogy csak akkor engedi ha 256 euro értékben fogadást teszek! Más is járt így? Nem lehet ezt kikerülni valahogy? Előre is köszi a segítséget!

Átutaltál 10Eurot és elvileg kaptál hozzá 10Euro bónuszt, szal lett 20ad a roulett előtt. Erre meg sajnos van megforgatási követelmény,nem tom mennyi,de abból valamennyit már kijátszottál,nem túl sokat a tétedhez képest,mert a roulette alacsony százalékkal számítja bele..max 10%. Ezt megkerülni nem tudod, szal játsz olyan játékon amin nagyobb a megforgatási %.
Ajánlom a HiLo Switchet. Játszd ezt úgy hogy 2-3 eurós alaptéttel mindig azt játszod hogy A-nál kettesnél nagyobb, Kvagy Dámánál kisebb lesz a következő érkező lap..Nem nyersz vele sokat viszont minden feltett téted 100% beleszámít a forgatásba és nem bukó játék,lehet vele pluszt csinálni.
Játszasz 80-100 ilyen kört és készen vagy,de azért 20-30 játék után javaslom lépj ki és kövesd a számládon, mennyit kell még forgatni.

Sziasztok!

Az Unibet élő fogadása lenne a kedvencem, de már hónapok óta szenvedek vele, rendszeresen lefagy a flash player, vagy élvezhetetlenül lassú. Más oldalakon ez a probléma nem jelentkezik. Mi lehet a gond?

Idézetet írta: Gergoce Dátum október 21, 2011, 13:57:42
Sziasztok!

Az Unibet élő fogadása lenne a kedvencem, de már hónapok óta szenvedek vele, rendszeresen lefagy a flash player, vagy élvezhetetlenül lassú. Más oldalakon ez a probléma nem jelentkezik. Mi lehet a gond?

Mikor frissítetted utoljára a böngésződ?

Mozilla folyamatosan, automatikusan frissül, de a többinél is ezt csinálja.

Idézetet írta: Gergoce Dátum október 21, 2011, 13:57:42
Sziasztok!

Az Unibet élő fogadása lenne a kedvencem, de már hónapok óta szenvedek vele, rendszeresen lefagy a flash player, vagy élvezhetetlenül lassú. Más oldalakon ez a probléma nem jelentkezik. Mi lehet a gond?

Ugyanez a problémám Chrome-mal, IE-vel, Opera-val. Gyenge hardverrel rendelkezem, erre fogom. Egyébként bejön az élő, csak 5-6-szor a nem-re kell kattintani a Flesh Player 11 kérésekor. (Ha az igenre kattintok, nem csinál semmit.) Igen, az Expekt-nél, Bwinnél, Bet365-nél nincs hasonló problémám.

Már évek óta ez van sajnos... többször írtam nekeik, legutóbb ma, miután egész délelőtt nem frissült a live oldaluk, ezt a választ kaptam:

"Kedves József,
Köszönjük levelét.

Kérjük törölje az internetböngészőjéből a "Cookie"-kat és a "Temporary Internet Files"-okat. Ezek a file-ok gyakran sérülnek, illetve egy rendszerfrissítés után már nem a helyes hivatkozásokat tartalmazzák, így ez a módszer gyakran segít.

Internet Explorer használata esetén:

Kattintson a felső menüsávban az Eszközök (Tools) menüpontra, majd a lenyíló lehetőségek közül az Internetbeállítások (Internet Options) lehetőségre. Az ekkor felnyíló ablakban kattintson a Törlés (Delete) gombra. Ekkor egy újabb ablak nyílik fel. Kattintson a listából a legfelső kettő Törlés (Delete) gombra. Ezzel megszabadul az egyes oldalak frissítését illetve letöltését megakadályozó elemektől.

Ha továbbra sem működik, kérem jelezze!

Kérem amikor válaszlevelet küld, ne törölje ki a levelezés előzményeit, így könnyebben nyomon tudjuk követni az ügyét!

Üdvözlettel,
István
Unibet Ügyfélszolgálat "

Természetesen továbbra sem működik, az meg hogy a flash player rendszeresen összeomlik, ill. 2-3 perc mire be lehet lépni a live oldalra, sajnos már megszokott.... Csak a cash-in opció miatt vagyok itt, de nem már sokáig, nem kell nekem az idegeskedés...

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum október 25, 2011, 11:56:45
Csak a cash-in opció miatt vagyok itt, de nem már sokáig, nem kell nekem az idegeskedés...[/i]

Kicsit túl van ez a cash-in opció értékelve. E nélkül is ki lehet szállni akár nyerőre, akár vesztésre álló pozícióból, egyszerűen csak az eredeti fogadás ellentettjére kell tenni egy bizonyos összeget. Az meg hogy menyit, sure-bet kalkulátorral vagy akár csak egy számológéppel könnyen kiszámolható. Sőt akár még variálni is lehet, hogy pl. nyerőre álló pozíciónál lehet fix profitot csinálni, vagy úgy is, hogy az egyik kimenetelnél 0-ra jöjjünk ki, a másiknál meg a fixnél magasabb profittal zárjunk. Vesztésre álló szituban pedig a fix veszteség helyett némi kockázatot vállalva akár 0-ra is ki lehet jönni. Nem használom a cash-in opciót, de ott szerintem nem nagyon vannak ilyen variálási lehetőségek.

Idézetet írta: benson Dátum október 25, 2011, 12:23:53
Kicsit túl van ez a cash-in opció értékelve. E nélkül is ki lehet szállni akár nyerőre, akár vesztésre álló pozícióból, egyszerűen csak az eredeti fogadás ellentettjére kell tenni egy bizonyos összeget. Az meg hogy menyit, sure-bet kalkulátorral vagy akár csak egy számológéppel könnyen kiszámolható. Sőt akár még variálni is lehet, hogy pl. nyerőre álló pozíciónál lehet fix profitot csinálni, vagy úgy is, hogy az egyik kimenetelnél 0-ra jöjjünk ki, a másiknál meg a fixnél magasabb profittal zárjunk. Vesztésre álló szituban pedig a fix veszteség helyett némi kockázatot vállalva akár 0-ra is ki lehet jönni. Nem használom a cash-in opciót, de ott szerintem nem nagyon vannak ilyen variálási lehetőségek.

Teljesen igazad van a fentiekben, csak ezzel a cash-in-nel nem kell számolgatni, egy kattintás és meg van oldva  ;)

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum október 25, 2011, 12:28:34
Teljesen igazad van a fentiekben, csak ezzel a cash-in-nel nem kell számolgatni, egy kattintás és meg van oldva  ;)

És azt is kiszámolja, hogy mennyire vagy pluszban, netalán minuszban. Nekem is bejön a cash-in.  :beerchug:

az unibeten milyen TV-s közvetítések vannak?

tennis az van,foci is.

a francia és orosz foci ligákat lehet nézni unibet tv-n?

ha igen milyen feltételek szükségesek a nézéséhez?




Idézetet írta: Bilyaletdinov Dátum október 25, 2011, 14:15:43
az unibeten milyen TV-s közvetítések vannak?

tennis az van,foci is.

a francia és orosz foci ligákat lehet nézni unibet tv-n?

ha igen milyen feltételek szükségesek a nézéséhez?

90%-ban a francia és az orosz ligák is le vannak fedve és elég élvezhető a közvetítésük.
A feltételekről annyit, hogy pénz kell, hogy legyen a számládon. Ha nincs pénz a számládon, akkor, pedig az elmúlt 24 órában kellett megtenned az utolsó fogadásod.