Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok!

Két kérdésem lenne az Unibettel kapcsolatban:
1., ha megkapom a bónuszt es neki állok játszani akkor először a bónuszból vonja le.a fogadásokat, vagy az "igazi" pénzből?
2., az 1,6 forgatasi minimumot kombival is el lehet érni, vagy minden eseménynek min 1,6 nak kell lennie?

Köszi!

Szia.

Tegyük fel befizetsz 10.000 Ft-ot erre megkapod az 50%-os bonuszt így lesz az irodánál 15.000 Ft -od.
A 15ezerből számolja a  forgatásokat.
A minimum oddsot összelehet tenni több eseményből is kombi szelvényekből, tehát NEM kell hogy külön külön elérje a minimumot.  ;)

Aki még esetleg nem próbálta:

https://hu.unibet.com/betting/article.do?contentId=112984

3000 HUF-ért fogadtam, sajnos elment, másnap délután visszatették a pénzt (mindenféle noszogatás nélkül). 2935 HUF-ot kaptam vissza (annyi volt az aznapi árfolyam). Feltételek ugyanazok, mint az első befizetési bónusznál, ha elmegy 3x kell megforgatni 1,60-os oddson.

:ok:

Húsvéti kalendárium 2 hétig az unibeten. Érdemes megnézni, mert ma pl. kaszinó feltöltési bónusz van.

2.5 A Számlabirtokosnak mindenkor garantálnia kell, hogy:

    * Nem lakosa Spanyolország, Ausztrália, Fülöp-szigetek, Franciaország, Törökország, Hong Kong, az Egyesült Államok és más amerikai területek, Afganisztán, Etiópia, Irán, Irak, Jordánia, Kuvait, Pakisztán, Szíria és Jemen;

Győzelem  :great:

Idézetet írta: Tomihmv Dátum április 02, 2012, 18:02:40
Aki még esetleg nem próbálta:

https://hu.unibet.com/betting/article.do?contentId=112984

3000 HUF-ért fogadtam, sajnos elment, másnap délután visszatették a pénzt (mindenféle noszogatás nélkül). 2935 HUF-ot kaptam vissza (annyi volt az aznapi árfolyam). Feltételek ugyanazok, mint az első befizetési bónusznál, ha elmegy 3x kell megforgatni 1,60-os oddson.

:ok:

Köszi az infot. Ki is probáltam tegnap, összedobtam egy kombit amivel sikerült is nyernem.  ;)

Már fizettem be pár hete Unibetre, és utaltam is tőlük. A kiutalás óta nincs pénz a számlámon, viszont most befizetnék, csak nem tudom lehetséges-e az elképzelésem:

Van egyetlen meccs, amit meg szeretnék fogadni, 1.50-es szorzón. Befizetnék, megjátszanám a befizetett összeget ezen az 1.50-es szorzón, majd ezek után egyből ki is utalnám a számlámon levő pénzemet(amennyiben nyernék persze). Lehetséges ilyet?
Ha jól tudom, az Unibet nem számít fel költséget utalásoknál. Akár 5-ször is utalhatsz egy hónapon belül, 0 költségeddel jár. Csak ezt nem tudom, hogy lehet-e egy meccsért befizetni, majd ki is venni egyből a pénzedet.
Előre is köszi a válaszokat!


Idézetet írta: Botika Dátum április 03, 2012, 19:36:57
Már fizettem be pár hete Unibetre, és utaltam is tőlük. A kiutalás óta nincs pénz a számlámon, viszont most befizetnék, csak nem tudom lehetséges-e az elképzelésem:

Van egyetlen meccs, amit meg szeretnék fogadni, 1.50-es szorzón. Befizetnék, megjátszanám a befizetett összeget ezen az 1.50-es szorzón, majd ezek után egyből ki is utalnám a számlámon levő pénzemet(amennyiben nyernék persze). Lehetséges ilyet?
Ha jól tudom, az Unibet nem számít fel költséget utalásoknál. Akár 5-ször is utalhatsz egy hónapon belül, 0 költségeddel jár. Csak ezt nem tudom, hogy lehet-e egy meccsért befizetni, majd ki is venni egyből a pénzedet.
Előre is köszi a válaszokat!

Persze, hogy lehet :)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 03, 2012, 19:45:55
Persze, hogy lehet :)
Na de jó!! Köszi szépen! ;)
Egyébként ezt mindegyik fogadóiroda engedélyezi?

Én Unibetet csipázom ilyen szempontból a legjobban, mert ők ha jól tudom minden esetben átvállalják az átutalási költségeket. Így velük akármikor meg lehet játszani ezt a módszert, h befizetek és már utalok is. Nem tudom létezik-e még egy ilyen fogadóiroda, aki nem számít fel kiutalási költségeket. bet365-nél pl. az első fogadás ingyenes, majd ha 28 napon belül ismételten fizetsz, kb 3 ezret levonnak a kiutalt összegből...

Idézetet írta: Botika Dátum április 03, 2012, 19:54:51
Na de jó!! Köszi szépen! ;)
Egyébként ezt mindegyik fogadóiroda engedélyezi?

Én Unibetet csipázom ilyen szempontból a legjobban, mert ők ha jól tudom minden esetben átvállalják az átutalási költségeket. Így velük akármikor meg lehet játszani ezt a módszert, h befizetek és már utalok is. Nem tudom létezik-e még egy ilyen fogadóiroda, aki nem számít fel kiutalási költségeket. bet365-nél pl. az első fogadás ingyenes, majd ha 28 napon belül ismételten fizetsz, kb 3 ezret levonnak a kiutalt összegből...

Most az utalási költségek hogy vannak azt nem tudom, a másikra válaszolva, minden fogadóirodánál úgy van, hogy befizetés után 1x kell megforgasd, hogy ki tudj fizetni, de sok helyen nem is tartják ezt be, tehát akár direkt ki is kérheted. Csak azért nem szabályos, hogy pénzmosás meg blabla :)

Ma (04.05.) a húsvéti naptár szerint 5 ingyen pörgetés van 12 óra és 23:59 között a "Demolition  Squad" videó-nyerőgépen...

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de az unibetnél is a kifizetéshez elég ha beküldöm nekik a személyi, lakcímkártya és bankszámla kivonat másolatát? vagy kell még nekik valami más okirat? (Keresgélem a unibet honlapon de sehol se találok ilyen jellegű infot...)

Nem feltétlen kérnek.. Csak akkor küld be ha kérik és általában elég a személyi meg a lakcímkártya és a bankszámla.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 05, 2012, 01:57:59
Ma (04.05.) a húsvéti naptár szerint 5 ingyen pörgetés van 12 óra és 23:59 között a "Demolition  Squad" videó-nyerőgépen...

7.20 €  :great:

forgathatod 180euróért :)