Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Ha valakit érdekel, 10€ bónuszt osztogatnak pókeren az Unibetnél az első 4000 játékosnak aki aliast kreál az új Fast Poker termékükön.  :cya:

Én úgy tudom be is kell hozzá fizetni,de lehet rosszul vagyok informálva...

pénz kell hogy legyen a főszámládon.


#604 április 05, 2012, 14:56:29, Whylechlapht
Idézetet írta: bah Dátum április 05, 2012, 13:36:39
Ha valakit érdekel, 10€ bónuszt osztogatnak pókeren az Unibetnél az első 4000 játékosnak aki aliast kreál az új Fast Poker termékükön.  :cya:

Köszi az infót, egyből megadták.

A "Demolition Squad" fanatikusoknak jelzem, hogy ma a Betclicnél is érdemes megnézni ezt a játékot, mert ott ma 10 ingyen pörgetés van.

Mindkettőn pörgettem már, egész szépen adott:
Betclic 1,62 euró / 10 pörgetés
Unibet 1,9 euró / 5 pörgetés

Viszont mindkét helyen sok-sok eurót (96 illetve 47) akar pörgettetni, mielőtt átviszem a fogadásegyenlegemre.
Miért nem lehet mindenki olyan kedves, mint a Sportingbet?!

Kicsúsztam volna a 4000ből? Az lenne a szívás.

Csak nincs 1eurócentem.. :) csak 1,85ftom.. :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 05, 2012, 01:57:59
Ma (04.05.) a húsvéti naptár szerint 5 ingyen pörgetés van 12 óra és 23:59 között a "Demolition  Squad" videó-nyerőgépen...

Adott 6,50 Eurot amit 162,5 euro értékben kell megforgatni hogy átlehessen vinni. Hát kösz.  8) Végül játszottam rajta tovább és fel is vitt szépen 26 euroig is (ez volt a max ) Aztán innen elfogytam és végül 0 és még ekkor is csak 62 eurot tudtam kipörgetni... Nem tudom hogy ezeket valakinek sikerült átvinni mert elég lehetetlen küldetésnek tűnik ???

32,08 meglesz az esti program kipörgetni :D

Idézetet írta: Seven Dátum április 05, 2012, 18:04:51
Adott 6,50 Eurot amit 162,5 euro értékben kell megforgatni hogy átlehessen vinni. Hát kösz.  8) Végül játszottam rajta tovább és fel is vitt szépen 26 euroig is (ez volt a max ) Aztán innen elfogytam és végül 0 és még ekkor is csak 62 eurot tudtam kipörgetni... Nem tudom hogy ezeket valakinek sikerült átvinni mert elég lehetetlen küldetésnek tűnik ???

A Betclic témában van mai példa a "lehetetlenre"!   :)

Talán azt érdemes megpróbálni, 2-3 alkalommal all-int nyomni a ruletten mondjuk a feketére és akkor - bár ez nem számít bele a megforgatásba - már egy nagyobb összeggel lehet próbálkozni.
Ha meg egyből elbukjuk, akkor legalább nem csesszük el vele a fél napunkat.  :)

Elvileg minél többet pörgetsz, annál közelebb lesz a "nyereményed" játék által gondolt nyerési arányhoz.
Ha mondjuk a 85%-át fizeti vissza az alapbeállítás szerint a játékosoknak, akkor nagy valószínűséggel te is ehhez fogsz közelíteni.

Sajnos, ahol jobban és rövidebb távon érvényesülne a valószínűség számítás, azokon a játékokon nem vagy csak részben beszámítva lehet bónuszt forgatni.
Amivel még lehet próbálkozni, hogy 1-2 nyertes pörgetés után tétet csökkentünk, több vesztes után emelünk.

Mondjuk ezzel kapcsolatban kíváncsi lennék a tapasztaltabb játékosok véleményére, mert ezekre a nyerőgépekre saját pénzt még sosem áldoztam és az ingyen pörgetésekből csak kicsi mintával rendelkezem.   ;D

Idézetet írta: Atika Dátum április 05, 2012, 19:31:58
32,08 meglesz az esti program kipörgetni :D

Oké, csak nyugodtan!
Addig majd én foglalkozom az avataroddal!   8)

Knapp, igen az imént pont olvastam hogy nem lehetetlen mégsem, csak bekell mákolni legközelebb majd megnézem ezt a rulettes témát kössz a tippet!  ;)

Sziasztok!

2 kérdésem lenne kifizetéssel kapcsolatban. Átutalással még most próbálkozok először (sajna kártyára kifizetés nincsen ahogy elnézem), így nem vok biztos a dolgomban.

1. Az IBAN kódot szóközzel vagy anélkül kell beírni?
2. A bank nevénél (pl ez esetben OTP )  jó ha így írom be?: OTB BANK NYRT.

Előre is köszi a válaszokat ! :)


Most nézem hogy az IBAN kódnál a számlaszám is ott van, azt már nem kell beírni ? (ezesetben előző HSZ-em első kérdése tárgytalan :D)