Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum június 06, 2012, 22:47:33
Tényleg lehet valami a rendszerükben, mivel én befizettem, nem kaptam bónuszt, de a saját pénzem nem engedi kiutaltatni...   ;D

A 15 000-es egyenlegből pár ezer forintért játszottam csak, volt 15e fölött is, akkor 6500-at engedett volna kiutaltatni, most éppen 9600-nál 800 ft-ot engedne...

Érdekes.
Chat már nincs, írtam emailt és várom a választ.

(pedig jó lenne mozgatni a pénzt mert annyi bónusz ajánlatom van, hogy sajnálom itt hagyni)

Szerintem ez azért lehet, mert az előző bónuszt nem sikerült teljesen megfogatnod, hiába nullázod le a számlát, a rendszerük nem "felejti" el a bónuszt.
Nálam is volt ilyen nemrég, valószínű, hogy emiatt nem engedi a kifizetést, mondjuk én akkor nem kérdeztem rá chat-en, de az összegből láttam, amit engedett kifizetni
(30 Euró bónuszod lehetett akkor, ha most kb. 800Ft-ot tudsz kikérni)

Idézetet írta: Salvio Dátum június 06, 2012, 23:31:08
Szerintem ez azért lehet, mert az előző bónuszt nem sikerült teljesen megfogatnod, hiába nullázod le a számlát, a rendszerük nem "felejti" el a bónuszt.
Nálam is volt ilyen nemrég, valószínű, hogy emiatt nem engedi a kifizetést, mondjuk én akkor nem kérdeztem rá chat-en, de az összegből láttam, amit engedett kifizetni
(30 Euró bónuszod lehetett akkor, ha most kb. 800Ft-ot tudsz kikérni)

Ez előfordulhat, de akkor szóljanak és legközelebb majd nem hozzájuk fizetek be.  :)

Viszont lehet, hogy ezért nem is ajánlottak most bónuszt, mert nekem még van egy "élő".

Idézetet írta: Knapp Dátum június 06, 2012, 22:47:33
Tényleg lehet valami a rendszerükben, mivel én befizettem, nem kaptam bónuszt, de a saját pénzem nem engedi kiutaltatni...   ;D

A 15 000-es egyenlegből pár ezer forintért játszottam csak, volt 15e fölött is, akkor 6500-at engedett volna kiutaltatni, most éppen 9600-nál 800 ft-ot engedne...

Érdekes.
Chat már nincs, írtam emailt és várom a választ.

(pedig jó lenne mozgatni a pénzt mert annyi bónusz ajánlatom van, hogy sajnálom itt hagyni)


Milyen bónusz ajánlataid vannak?

"Ha számládat június 6-án 23:59 előtt átutalod (bet24-ről) az Unibetre, akkor június 7-én egy 100%-os befizetési bónuszt is kapsz 12000 forint értékben."

Reggel 8-kor depóztam (és ezt üziben jeleztem is feléjük), de még semmi. Ha valakinek van valami infója még ez ügyben, akkor írjon.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 07, 2012, 08:26:26

Milyen bónusz ajánlataid vannak?

06.13-ig bet-at-home 400 euróra 50% bónusz
06.19-ig interwetten 50% bónusz, max. 35 000 ft. (ezt szokás szerint csak részletekben írják jóvá)
07.01-ig fortuna win 2 x 10 000 ft, 100%-os bónusz

Összesen 210 000 ft befizetése kell ezekhez...
Sajnos pont a legnagyobb összeget és a legrosszabb irodához kéne először befizetni, ez nem túl szerencsés...

Idézetet írta: Knapp Dátum június 07, 2012, 12:24:37
06.13-ig bet-at-home 400 euróra 50% bónusz
06.19-ig interwetten 50% bónusz, max. 35 000 ft. (ezt szokás szerint csak részletekben írják jóvá)
07.01-ig fortuna win 2 x 10 000 ft, 100%-os bónusz

Összesen 210 000 ft befizetése kell ezekhez...
Sajnos pont a legnagyobb összeget és a legrosszabb irodához kéne először befizetni, ez nem túl szerencsés...

Interwetten és a fortunawinnél nincs számlám és nem is lesz, a bet-at-home meg olyan gyenge oddsokat ad, hogy nem is foglalkozok velük. Tegnap keresgélés közben a doxxbet irodára figyeltem fel. Új ügyfeleknek 9000Ft bónuszt adnak és magyar nyelven is elérhető.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 07, 2012, 09:42:33
"Ha számládat június 6-án 23:59 előtt átutalod (bet24-ről) az Unibetre, akkor június 7-én egy 100%-os befizetési bónuszt is kapsz 12000 forint értékben."

Reggel 8-kor depóztam (és ezt üziben jeleztem is feléjük), de még semmi. Ha valakinek van valami infója még ez ügyben, akkor írjon.

Most jött a mail:

"Köszönjük, hogy áthoztad számládat az Unibethez! Fizess be Unibet számládra június 7-én 16:00 után és megduplázzuk a befizetésedet maximum 12000 Ft-ig. A bónuszt 4 alkalommal kell megforgatnod, legalább 1.40-es oddson, mielőtt azt kifizetnénk, vagy más számlára utalnánk. Az ajánlat június 7-én 16:00 óra után érvényes és június 13-án 23:59-kor jár le."

Most ha kiutalok, beutalok abba belekötnek? Jajj egyem meg a zúzájukat, hogy ilyenkor tudják leírni a feltételeket. (eddig csak 7-ét írtak..)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 06, 2012, 22:47:33
Tényleg lehet valami a rendszerükben, mivel én befizettem, nem kaptam bónuszt, de a saját pénzem nem engedi kiutaltatni...   ;D

A 15 000-es egyenlegből pár ezer forintért játszottam csak, volt 15e fölött is, akkor 6500-at engedett volna kiutaltatni, most éppen 9600-nál 800 ft-ot engedne...

Érdekes.
Chat már nincs, írtam emailt és várom a választ.

(pedig jó lenne mozgatni a pénzt mert annyi bónusz ajánlatom van, hogy sajnálom itt hagyni)

Ez már megint ,most jött 16órakor ,lehet a tiedet is ide küldték  :cya::

"12000Ft sportfogadási bónusz!


Fizess be Unibet számládra június 7-én 16:00 után és megduplázzuk a befizetésedet maximum 12000 Ft-ig. A bónuszt 4 alkalommal kell megforgatnod, legalább 1.40-es oddson, mielőtt azt kifizetnénk, vagy más számlára utalnánk. Az ajánlat június 7-én 16:00 óra után érvényes és június 13-án 23:59-kor jár le."

Idézetet írta: Latzka Dátum június 07, 2012, 16:09:05
Most jött a mail:

"Köszönjük, hogy áthoztad számládat az Unibethez! Fizess be Unibet számládra június 7-én 16:00 után és megduplázzuk a befizetésedet maximum 12000 Ft-ig. A bónuszt 4 alkalommal kell megforgatnod, legalább 1.40-es oddson, mielőtt azt kifizetnénk, vagy más számlára utalnánk. Az ajánlat június 7-én 16:00 óra után érvényes és június 13-án 23:59-kor jár le."

Most ha kiutalok, beutalok abba belekötnek? Jajj egyem meg a zúzájukat, hogy ilyenkor tudják leírni a feltételeket. (eddig csak 7-ét írtak..)

Kérd ki ,elég gyorsan fizetnek  :) Én tegnap kétszer is kértem kifizetést és meg is jött éjfélig mind a kettő :beerchug:
Holnap meg mehet vissza...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 07, 2012, 16:23:18
Kérd ki ,elég gyorsan fizetnek  :) Én tegnap kétszer is kértem kifizetést és meg is jött éjfélig mind a kettő :beerchug:
Holnap meg mehet vissza...

Mb-re tényleg gyorsak, de most már fogadok is 1-2-őt; mert még a végén megvádolnak, hogy csak tisztára akarom mosni a kis 50$-omat :D

Hello

Tudja valaki, hogy OTP számlára való kifizetésnek van valamilyen díja? Unibeten dollár alapú számlám van, az OTP forint alapú. Köszi

Idézetet írta: Aleksz10 Dátum június 11, 2012, 09:38:30
Hello

Tudja valaki, hogy OTP számlára való kifizetésnek van valamilyen díja? Unibeten dollár alapú számlám van, az OTP forint alapú. Köszi
Nincs díja.Sőt kiválaszthatod milyen pénznemben kéred a kifizetést.A te eseteben forintban kérném mert jobban jársz.

Idézetet írta: pukk Dátum június 11, 2012, 09:55:00
Nincs díja.Sőt kiválaszthatod milyen pénznemben kéred a kifizetést.A te eseteben forintban kérném mert jobban jársz.

Rendben, köszönöm szépen:)

Sziasztok. Tudna nekem valaki segíteni?
Nos itt élek szlvákiaban es szeretnek feltolteni szamlamra egy kisseb osszeget. Banki utalassal szeretnem,van is bank:

Bank neve:CSOB Bank (EUR)
Bank kód:7500
Számlavezető fiók:Bratislava
SWIFT/BIC:CEKOSKBXXXX
IBAN:SK2075001712800255056153

De ugye belfoldi utalashoz nem iban kell hanem sima szamlaszám. Ebbol az Ibanbol 1712800255056153 a számlászam? Vagy Rosszul tudom?


Ill. Hivatkozási szám az én sajat azonositom ugye? Ezt kell megjegyzésbe?

Koszi. Bocsi csak eloszor szeretnek neten fogadni :)

A szlovák bankszámlaformátumokat nem ismerem, de valószínűleg az lesz a számlaszám. Viszont úgy tudom minden országban elfogadják az IBAN-t belföldi utaláshoz is.

A hivatkozási szám az azonositód, és mindenképp add meg, mert ezzel azonositják a tranzakciót.