Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Oke akkor megprobalok Ibanal utalni. Akkor a hivatkozasi legyen megjegyzésbe ugye? utalasnal :D


Irtam nekik es ezt irtak: Iban és bank Giro-t (bankszámlaszám) is meg kell adni az utalásnál. Ezt nem nagyon ertem. Ha igy utalok h.
Számlatulajdonos:Envoy Services Ltd.
Bank: CSOB BANK
Szamlavezetoi fiok: Bratislava
Számlaszám:SK2075001712800255056153 Ez az ibanjuk
Banki kod:7500
Megjegyzés: hiv szamom.

Akkor elmegy nekik az utalas? Elfogjak fogadni? koszi

Igen, el fog menni. Kártyád nincs, azzal pár másodperc lenne?

Maestro van cvc nelkul :S

Tegnap elég pontosan sikerült megtippelni az ukrán svéd első gólszerzőt és a gól idejét.
:)
Mondjuk az eredményt nem találtam el, így nem mentem vele sokra, azért nem rossz. Lehet ki kéne töltenem egy lottót is.

Voltam bent OTP be (ott a szamlam) h utaljak de nem letezik a szam.elkuldtek CSOB hez mert ott van nekik a szamlajuk ,megnezettem es telleg nincs ilyen számlaszám. Szoval akkor marad a Bwin csak nem tudom ott van szlovak bank ahova lehet ultani? csak osztrák van nem?

Idézetet írta: balint.foldes Dátum június 13, 2012, 14:28:39
Voltam bent OTP be (ott a szamlam) h utaljak de nem letezik a szam.elkuldtek CSOB hez mert ott van nekik a szamlajuk ,megnezettem es telleg nincs ilyen számlaszám. Szoval akkor marad a Bwin csak nem tudom ott van szlovak bank ahova lehet ultani? csak osztrák van nem?

Ezt most nem igazán értem...
A bankodból bármely más bankhoz tudsz utalni belföldön illetve ha foglalkoznak deviza tételek kezelésével, akkor külföldre is.
Az utaláshoz be se kell menned, ha eléred őket telefonon vagy neten. (...és van pénz a számládon)

Személyesen egy adott bankfiókban az annál a banknál vezetett számlákra tudsz közvetlenül befizetni, legyen az a tiéd vagy másé...

Nézzetek be ide: https://hu.unibet.com/info/about/news

Változások lesznek az Unibetnél július 24-én, és ma emailt is küldtek róla! Az hiszem mindenki számára az utolsó rész a fontos. A bónuzokat lenullázák. Figyeljetek oda erre! És az email:


IdézetÖrömmel jelentjük be, hogy július 24-vel kezdődően néhány változást vezettünk be a hu.unibet.com honlapon, amely jelentősen növeli a felhasználói élményt számodra. A hu.unibet.com oldalon július 24-vel bevezetésre kerülő legfontosabb változások:

Új bónusz szekció a Számládon. - Itt ezentúl nyomon követheted, a legújabb bónusz ajánlatokat, és hogy állsz a bónuszaiddal és kiválaszthatod a neked tetszőket!

Teljesen új sportfogadás, ahol egy helyen megtalálod a mérkőzés előtti és az élő fogadásokat is – a sportfogadás szerelmeseinek ez lesz a legizgalmasabb változás a hu.unibet.com oldalon. A fogadó oldal új designt is kap.

Egy számla használata az összes termékhez - Ha befizetsz a Számládra, akkor látni fogod, akkor azt az összeget felhasználhatod, bármit is játszol - Fogadás, Póker, Bingó vagy Kaszinó.

Új design a Számlám oldalon – Itt nyomon követheted a bónuszaidat, bónusz ajánlataidat és fogadás történeted. Új design és új funkciók várnak!

Figyelem! A változások végrehajtása miatt a hu.unibet.com oldalon minden bónusz, amely az Unibet Kaszinóban vagy az Unibet Sportfogadásban van meg kell forgatni július 23-án 23:59 előtt. Ha a bónusz feltételeit nem teljesíted ez előtt az időpont előtt, akkor a bónuszod elveszik. Hamarosan a további információkat küldük a fejlesztésekkel kapcsolatban. Addig is többet olvashatsz a változásokról itt.

Sajnos tényleg változás lesz, ami mondjuk érthető, mert pl. a bónuszforgatásoknál nem nagyon volt külön számlálójuk ami kiírta volna mennyit kell még forgatni.
Sajnálni fogom a mostani élő fogadás felületet, nekem nagyon bejött.

Idézetet írta: spitfire Dátum július 10, 2012, 14:37:11
Sajnos tényleg változás lesz, ami mondjuk érthető, mert pl. a bónuszforgatásoknál nem nagyon volt külön számlálójuk ami kiírta volna mennyit kell még forgatni.
Ezt már ideje is volt orvosolni.

Idézetet írta: spitfire Dátum július 10, 2012, 14:37:11
Sajnálni fogom a mostani élő fogadás felületet, nekem nagyon bejött.
Csak akkor sajnáld, ha már látod az újat, és az rosszabb lesz! De ne előre. A flash szarakodása miatt egyébként sokan panaszkodtak rá, hátha ezt is javítják most.

A mobiltelefonon már az új felület van

Na, sikerült nekik beindítani az új oldalt!  :)
Tetszik!  :) Egyelőre!  ::)

Nekem még mindig nem jön be.... :-X