Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


De nekem meg mindig azt irja, h 10 orakor nyitjak meg az uj oldalt, és addig varjak.. Beengedni se enged..

Idézetet írta: davixxx Dátum július 25, 2012, 12:15:46
De nekem meg mindig azt irja, h 10 orakor nyitjak meg az uj oldalt, és addig varjak.. Beengedni se enged..

Hmmmm érdekes.... Én már fogadtam is.   :o


Nekem sem műkszik, sem IE-n sem pedig Firefoxon...bah, te milyen browserrel nyomod?

Davixxx igaz, nekem is ezt írja és nem enged be.

Idézetet írta: Coraggio Dátum július 25, 2012, 12:23:18
Nekem sem műkszik, sem IE-n sem pedig Firefoxon...bah, te milyen browserrel nyomod?

Firefoxal nyomulok.

Idézetet írta: bah Dátum július 25, 2012, 12:31:25
Firefoxal nyomulok.

Hmm nekem nem műkszik, lehet, hogy az új unibet csak egy user-t tud elbírni, szóval kérlek szólj mikor végeztél és akkor fellépnék  ;D

Végre működik az oldal!  :laugh: :beerchug: :D

Ez az új Unibet kinézete szerintem egy  :hanyas:  :noway:


Az élőzést alaposan kinyírták, nekem van, hogy 10 másodpercet számol vissza az óra fogadás előtt.
És hogy összeolvadt bankilag a póker meg a főszámla - hát jobban átláttam mi merre hány méter mikor még külön voltak, pénzmenedzselés szempontjából ez így eddig rémálom.

Nekem bejön, hogy nem kell egyik számláról a másikra fizetgentni az összegeket. Ft mindegyiken 'oszt' kész. Szerintem csak szokás kérdése.
Az meg hogy a live nincs külön ablakban.... VÉGRE!!!! Itt volt már rég az ideje! Nekem bejön! :)

Persze, szokás kérdése, de pl. én a fogadószámlán és a pókeren totál eltérő br managementtel játszottam, most minden igyekezetem amit ennek a szempontnak rendeltem alá feleslegessé vált.

Ezért kellett annyit várni,meg hirdetni mindent?
Kár volt... Gány az egész.  :noway:

Nagyon megérte. Legjobb a Bónusz menü,ahol kiírja,hogy nincs elérhető ajánlatuk  :laugh:

Szép volt Unibet,inkább vett volna meg a Bwin  ;D

Nekem tetszik az új oldal, megszokás kérdése!  ::) :ok:

Fogadási résznél,nekem 1 az 1-ben lefagy... Gyönyörű,mondhatom.  :-\