Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


remélem a baankrollmob be jön még ma, a póker soft is halott jelenleg  :bash:

Nálam már minden OK!  :cya:

Nálam is, csak egy csomó pénzem hiányzik  :o Illetve le van vonogatva "érvénytelen fogadásokra". Remélem valamikor majd jóváírják...

Nálam továbbra sem működik megfelelően. Az oldal betöltődik, a tétet is el tudom helyezni, de a jóváhagyást már nem engedi, azt irja ki, hogy kapcsolódási probléma van! Ja, és azt sem látom,hogy mennyi pénz van a számlámon! :bash:
Most már komolyan aggódom, hogy mikor jön rendbe, illetve, hogy egyáltalán valaha is működni fog!

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum augusztus 26, 2012, 16:37:38
Nálam is, plusz nekem "eltűnt" a bankom 90 %-a... a fogadáselőzményekben nincs nyoma, a számlatörténetben viszont ott van érvénytelen fogadásként. Írtam nekik, kíváncsi leszek mikorra oldják meg.
Nálam is ez a probléma ,ma reggel fedeztem fel hogy nincs egyenlegem ,vicces  :-\
én is írtam kíváncsian várom válaszukat  :)

Technikai probléma, nem tudják, hogy mikor jön rendbe. Ennyit írtak. De nekem most már be sem tölt az oldal...

#786 augusztus 27, 2012, 11:42:17, mgabesz07
Idézetet írta: zoltan.veres.712 Dátum augusztus 26, 2012, 19:04:18
remélem a baankrollmob be jön még ma, a póker soft is halott jelenleg  :bash:

A hiba nem a Microgamingnél, a pókerszolgáltatójuknál van, mert az ugyanoda tartozó PokerTime hiba nélkül megy és ment is végig, csak náluk a  belépés az Unibettől menne- viva egyesített számla- , ami halott.
Nálam majdnem 5k tűnt el, érvénytelen fogadásként. Éjjel egyszer beengedett a fogadási oldalra, azóta oda sem.
Jó ez, így a US Open startra.

#787 augusztus 27, 2012, 12:18:54, fradi81
Elég sok a leállás unibetnél, asszem most elveszítenek egy pár játékost, főleg ha még az egyenlegből is eltűnnek a forintok. Bet365ön épp most van 15 ezres bónusz pont jókor jött lehet átmenni.

működik,csak épp fogadni nem lehet

és megint nem megy, ezt a bénázást amit ezek levágnak.

Nem mondom, hogy nagyon idegesít, de azért ez már tényleg gáz...  :noway:

Engem se idegesítene, ha tudnék máshol is fogadni. De szerencsére nyertem egyet mikor működött az előbb.

nálam nem lehet fogadni,mert nem csatlakozási problémák vannak.. pfejj

Nálam működik már minden, fogadásrésze is jól bejön, csak az egyenlegem egy egy Deákkal kevesebb  :D   

Akkor kifoghattad azt az egy percet amíg jó volt  :)