Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Ezért azért már egy sima bocsánatkérés szerintem kevés lesz. Egy napos kiesés, meg az egyéb gondok. Kiváncsi vagyok mi a probléma.

Nekem a napokban ajánlottak 7500 Ft-os bónuszt. Na mondom, egye fene, mindig jó az ingyen pénz, befizetek, Erre faszán nem tudok belépni  ;D
De ahogy látom, azóta már nagyobb a baj. Mindenképp ciki.

+10.000 a számlámra és el lesz felejtve.

A legnagyobb köcsögség az a bónuszokkal van. Áttértek gamebookers módira. Befizetsz, de előbb meg kell forgatni 5ször a bónuszt és csak utána kapod meg a pénzt.. Még jó hogy eddig úgy volt hogy a befizetés után bónusszal is lehetett fogadni..

:noway: :noway: :noway:

Ha még fog működni az oldal, akkor szerintem jó kis promóval fognak elnézést kérni a játékosoktól ;)
Mondjuk egy 5K-s ingyenfogadás az korrekt lenne...

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 27, 2012, 20:09:52
Ha még fog működni az oldal, akkor szerintem jó kis promóval fognak elnézést kérni a játékosoktól ;)
Mondjuk egy 5K-s ingyenfogadás az korrekt lenne...

... és erről ők is tudnak? :D

Még nem tudnak, de valaki szólhatna nekik. Aki ebből él annak ez a kiesés sokat számíthat :)

Lófaszt nem kapunk..nem hogy kárpótlást.. Mondjuk én simán reklamálok érte, legfeljebb nem adnak semmit..de azé' nonszensz hogy ennyire működésképtelen az oldal..

Én már annak is örülni fogok, ha a nyertes fogadásom rendben lesz, mert két üzemzavar között mikor sikeredett bejelentkezni semmi nyoma nem volt...sem a szelvénynek, sem pedig a tétnek.

A sok bosszúság és méreg mellett egy kis örömet is tudnak okozni: A rövidke üzemképes állapotok egyikét kihasználva kimentettem egy kis pénzt az MB számlámra. és pár óra leforgása alatt teljesítették is! :ok:

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 27, 2012, 20:20:49
Lófaszt nem kapunk..nem hogy kárpótlást.. Mondjuk én simán reklamálok érte, legfeljebb nem adnak semmit..de azé' nonszensz hogy ennyire működésképtelen az oldal..

Volt egy munkatársam Ő is mindig mondogatta jutalomosztásokkor "lófaszt se kapok sose". Aztán eljött a névnapja és egy vicces kolléga kiment a vágóhídra ....   ;D

Szerintem most már azért sem aktiválják, nehogy az emberek kivegyék a pénzüket... TUti lesz valami promó, mert ez elég gáz tőlük...

Idézetet írta: Winger Dátum augusztus 27, 2012, 21:10:21
A sok bosszúság és méreg mellett egy kis örömet is tudnak okozni: A rövidke üzemképes állapotok egyikét kihasználva kimentettem egy kis pénzt az MB számlámra. és pár óra leforgása alatt teljesítették is! :ok:

Az eddig sem volt kérdés, hogy nem financiálisak a problémák, pusztán informatikaiak.
Azért ez nem Full Tilt.

unibet monnyon le, a bentmaradt pénzeket meg osszák szét szegény magyarok között.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum augusztus 27, 2012, 21:33:34
Az eddig sem volt kérdés, hogy nem financiálisak a problémák, pusztán informatikaiak.
Azért ez nem Full Tilt.

Remélem, h igazad van...