Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Na ki mennyi kárpótlást kapott?
Nekem ma jött egy 6000 ft befizetési bónusz.Elmegy ;)

Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 30, 2012, 13:29:55
Na ki mennyi kárpótlást kapott?
Nekem ma jött egy 6000 ft befizetési bónusz.Elmegy ;)

Most ez olvasva megnéztem az email-jeimet és mit találtam? Íme:

   
   Elfelejtetted a jelszavadat?    
   
06 80 016 348
Email: [email protected]
   
      

Kedves József Tibor!
Az elmúlt néhány napban tecnikai problémáink adódtak. Ezeket azóta már helyrehoztuk, és az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk.

Ugyanakkor szeretnénk felajánlani számodra egy. 100%-os 15000Ft értékű befizetési bónuszt is. Lépj be a Számlám menüpontba, ahol a Bónusz ajánlatok alatt megtalálhatod ajánlatunkat.

Fogadd el a bónuszt, majd fizess be! Ugyanitt találod meg a bónusz felhasználási feltételeit is. Ne feledd, hogy bónuszod ezentúl bárhol felhasználhatod, legyen szó sportfogadásról, Kaszinóról, Élő Kaszinóról vagy Játékokról!

Sok szerencsét és jó játékot kívánunk!



A bónusz-feltételek..., hát nem eléggé tiszta viszont jól megbonyolították:

   Mielőtt befizetnél, el kell fogadnod a bónuszt a Számlám, Bónusz ajánlatok alatt.
• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – azonnal jóváíródik a számládon, amelyet csak a kaszinó játékokban forgathatsz meg –valódi pénz.
• Egy számlatulajdonos/játékos veheti fel a bónuszt háztartásonként.
• A 100%-os befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – az első befizetés alkalmával jóváíródik a számládon.
• Az összeget bármelyik Kaszinó játékon megteheted (az asztali játékok: a Rulett, Baccarat és Black Jack játékok, a video póker, az Élő kaszinó, valamint az Árkád, kártya és ügyességi játékok a 10%-ban számítanak bele a megforgatási feltételekbe.
• A befizetési bónusz, amely nem kerül megforgatásra a bónusz igénylése utáni 30 napon belül, az lejár és a bónusz elveszik.
• Csak magyarországi lakosok élhetnek a bónusz ajánlattal.
• A bónuszt 5x szükséges megjátszania mérkőzés előtti fogadáson, 5x élő fogadásokon, 25x a kaszinóban, 35x élő kaszinóban, és 25x a játékokban.
• A bónusz összegéből nyert nyeremény bónusznak minősül, és nem felvehető, amíg a bónusz feltételek nem teljesülnek.
• A mobilon elhelyezett elhelyezett tétek nem számítanak bele a bónuszba.
• Háztartásonként csak egy bónusz lehetséges
• A bónusz csak magyarországi lakosoknak érvényes.
• A bónusz elfogadása után 30 nap áll rendelkezésre annak kihasználására illetve megforgatására, amennyiben addig a kívánt összeg nem kerül megforgatásra a bónusz elvész
• A megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételbe:

Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
• Egyes kötésnél: 100%
1. Kettes kötésnél: 105%
2. Hármas kötésnél: 110%
3. Négyes kötésnél: 115%
4. 5-ös kötésnél: 120%
5. 6-os kötésnél: 130%
6. 7-es kötésnél: 140%
7. 8-as kötésnél: 150%
8. 9-es kötésnél: 160%
9. 10-es kötésnél: 170%
10. 11-es kötésnél: 180%
11. 12-es kötésnél: 200%

Élő fogadás esetén a megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételekbe
Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
Egyes kötésnél: 95%
1. Kettes kötésnél: 100%
2. Hármas kötésnél: 110%
3. Négyes kötésnél: 120%
4. 5-ös kötésnél: 120%
5. 6-os kötésnél: 120%
6. 7-es kötésnél: 120%
7. 8-as kötésnél: 120%
8. 9-es kötésnél: 120%
9. 10-es kötésnél: 120%
10. 11-es kötésnél: 120%
11. 12-es kötésnél: 120%

• A Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori visszavonásához.
• Az Unibet fentartja a jogot a bónusz törlésére.
Elfogadom

Nincs ezzel itt fentebb semmi gond: gyakorlatilag 1.2-es odds a minimum, és szépen számolja a rendszer. Már a 25 %-át kipörgettem élővel 1.5 óra alatt, szép profittal. Bonyolultnak tűnik első ránézésre de a gyakorlatban nem az.

Mi ez a mondat? Most vagy én nem értek magyarul vagy ők:

befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – azonnal jóváíródik a számládon, amelyet csak a kaszinó játékokban forgathatsz meg –valódi pénz

De: a bónusz 6000 Ft és lentebb azt írja, hogy bármely játékban, fogadásban megforgatható.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum augusztus 30, 2012, 18:15:39
Mi ez a mondat? Most vagy én nem értek magyarul vagy ők:

befizetési bónusz – maximum 15 000Ft értékben – azonnal jóváíródik a számládon, amelyet csak a kaszinó játékokban forgathatsz meg –valódi pénz

De: a bónusz 6000 Ft és lentebb azt írja, hogy bármely játékban, fogadásban megforgatható.

Ők nem érteni magyart ... ;D

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum augusztus 30, 2012, 18:38:37
Ők nem érteni magyart ... ;D

Az az extra gyönyörű, hogy ez csak magyar játékosoknak van. Magyar ügyfélszolgálat is van és nincs egyetlen ember, aki lefordítson egy kondíciós papírt hibátlanul, de legalábbis értelmesen, érthetően.

Én is kaptam tőlük egy személyre szabott ajánlatot a technikai problémák miatt:

         
Kedves István!

Az elmúlt néhány napban technikai problémáink adódtak. Ezeket azóta már helyrehoztuk, és az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk.  Szeretnénk felajánlani egy ingyenes 2+0.2 € értékű verseny jegyet.

Ezt kihasználva részt vehetsz valamelyik Unibet Open szatelit versenyünkön, hogy megnyerhesd a 2500€ értékű csomagot a London Unibet Openre, vagy egyikét a 3500€ értékű csomagoknak a St. Martin Unibet Openre! A részletekért látogass el a az Unibet Open oldalára.

Jegyedet megtalálhatod a póker szoftverben, ha az egyenlegedben a View My Tickets feliratra kattintasz. Ne feledd, hogy jegyedet 30 napon belül fel kell használnod!

Viszlát az asztaloknál!



Mondjuk egy 15 000-es feltöltési bónusznak jobban örültem volna, főleg mert nem is pókerezem...   ;D

Mentségükre szolgáljon, hogy a technikai hiba napjaiban összesen 600 ft volt a számlámon, de akkor is ellenzem a diszkrimináció minden formáját!  hehe

Aki el kezdte kipörgetni a bónuszt, azért figyeljen: a mai napon eddig a percig 20 db. fogadást tettem, és ebből csak az első kettőt számolta be a rendszer...

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum szeptember 01, 2012, 20:01:37
Aki el kezdte kipörgetni a bónuszt, azért figyeljen: a mai napon eddig a percig 20 db. fogadást tettem, és ebből csak az első kettőt számolta be a rendszer...

Ha jelentős késéssel is, de azért nekem súlyozottan beleszámolta később.

#835 szeptember 03, 2012, 10:07:44, csacsi1899
Na nekem meg semmit se adtak, pedig volt pénz is a számlámon, igaz hogy játszani nem akartam közben, meg nem is reklamáltam.
Aztán tegnap lőttem el az utolsó olimpiai 1.500 Ft-os ingyen fogadásomat, ami vesztett, de azt se térítették még vissza.
Már megint vehetem fel Istvánnal a kapcsolatot...  :bash:

Ja, a legjobbat nem is mondtam:
Az milyen hogy két jelszóval is be tudok lépni?  :o  :o

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 03, 2012, 09:55:03
Az milyen hogy két jelszóval is be tudok lépni?  :o  :o

egyet adhatnál, mert nekem egyet sem fogad el... Már 15-20 levélváltás, és két ződszámhívásos beszélgatés is történt, de azóta sem tudok belépni. Baasza meg, belefáradtam...

Odáig jutottam, hogy bekaphatják. Pedig ha jól emlékszem, van (volt) fenn 3000 Ft-om.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 03, 2012, 10:14:18
egyet adhatnál, mert nekem egyet sem fogad el... Már 15-20 levélváltás, és két ződszámhívásos beszélgatés is történt, de azóta sem tudok belépni. Baasza meg, belefáradtam...

Odáig jutottam, hogy bekaphatják. Pedig ha jól emlékszem, van (volt) fenn 3000 Ft-om.

Tipp: töröld az unibetes sütiket a böngésződből (vagy egyszerűen minden sütit). Időnként nem árt, nekem ez segített. Ha ez se jön be, akkor jöhet a bekapás.  ;D

#838 szeptember 03, 2012, 16:15:51, pukk
Idézetet írta: benson Dátum szeptember 03, 2012, 11:10:20
Tipp: töröld az unibetes sütiket a böngésződből (vagy egyszerűen minden sütit). Időnként nem árt, nekem ez segített. Ha ez se jön be, akkor jöhet a bekapás.  ;D
Meg a flash kukikat is
http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/settings_manager07.html
hátha..

Nekem is hol elszámolja a bónuszban a tétet hol nem.
Azért nem kicsit vicces,hogy a technikai prolmáma miatt kapott bónusz kiforgatása is technikai problémákba ütközik.:)
Nekem volt fenn vagy 500 euró állandóan be akartam képni igaz csak egyszer irtam be a felh nevemet a Sajnáljuk... oldalon
így kaptam 6000 bóbuszt

aaaaaaaaaaaaahhhhhhhh megint nem megy az oldal :bash: