Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


sziasztok

ma utaltam pénzt a betes számlámra. ezt péntekig jóváírják? vagy majd csak hétfőn?

Idézetet írta: Canesten Dátum február 07, 2013, 10:47:37
sziasztok

ma utaltam pénzt a betes számlámra. ezt péntekig jóváírják? vagy majd csak hétfőn?
Szerintem ott lesz ma vagy holnap.Persze biztosat náluk nem lehet tudni

Idézetet írta: pukk Dátum február 07, 2013, 10:49:56
Szerintem ott lesz ma vagy holnap.Persze biztosat náluk nem lehet tudni

Értem! :) Köszönöm a gyors választ! :))

Sziasztok!

Mennyire megbízható ez az iroda? Úgy értem, hogy befizetés/kifizetés mennyi idő érkezik meg a számlára/bankkártyára, nyeremények jóváírása mennyi időt vesz igénybe, ügyfélszolgálat mennyire korrekt. Esetleg van most valami befizetési bónuszuk? Megköszönném ha válaszolnátok.

A bingó oldallal gondok vannak...Kijátszottam az üdvözlő bónuszt,majd 48 óra után sem kaptam meg...Egyik ügyfélszolgálat írányít a másik után,teljesen hülyének néznek...Írtam nekik,hogy ebből már elegem van...Magyar chat nincs,miért is lenne,magyar telefon is ritkán,angol telefon,és magyar e-mail meg sablon szöveg..tiszta vicc....

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ezt miért írják ki? "Sajnos a tranzakciót nem tudjuk végrehajtani. Túllépte megengedett Moneybookers jóváírási keretét." Ez mi? Tudtommal 250e a keret, de még 25e sem volt... Vagy sokszor volt kifizetés, vagy mi? Valakinek volt már ilyen esetleg?

Üdv

Idézetet írta: starke Dátum február 14, 2013, 10:17:41
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ezt miért írják ki? "Sajnos a tranzakciót nem tudjuk végrehajtani. Túllépte megengedett Moneybookers jóváírási keretét." Ez mi? Tudtommal 250e a keret, de még 25e sem volt... Vagy sokszor volt kifizetés, vagy mi? Valakinek volt már ilyen esetleg?

Üdv

Közben már meg is érkezett a válasz! "24 órán belül 3 db kifizetési tranzakció kezdeményezhető. Kérem próbálja újra később"  :redchug:

Sziasztok!

Ti tudjátok használni az élő közvetítésnél azt az opciót, hogy külön felugró ablakban menjen a videó?
Nálam valamiért kb 1 hete nem működik... (chrome-al sem meg firefox-al sem)

Idézetet írta: spitfire Dátum február 15, 2013, 13:15:37
Sziasztok!

Ti tudjátok használni az élő közvetítésnél azt az opciót, hogy külön felugró ablakban menjen a videó?
Nálam valamiért kb 1 hete nem működik... (chrome-al sem meg firefox-al sem)

Nálam sem működik, csak a sima oldalon lévő...

Idézetet írta: Tipsa Dátum február 12, 2013, 19:02:04
Sziasztok!

Mennyire megbízható ez az iroda? Úgy értem, hogy befizetés/kifizetés mennyi idő érkezik meg a számlára/bankkártyára, nyeremények jóváírása mennyi időt vesz igénybe, ügyfélszolgálat mennyire korrekt. Esetleg van most valami befizetési bónuszuk? Megköszönném ha válaszolnátok.

Az iroda abszolút korrekt, a kifizetés gyors, még aznap megérkezik a MB-s pénz. Befizetést eddig még csak MB-n és banki átutalással csináltam, előbbi természetesen azonnal ott, utóbbi kb 3 nap. Ügyfélszolgálat alapvetően OK.
Mondjuk nekem az "új" felület nem tetszik, és nem olyan megbízhatóan működik, mint mondjuk egy éve. Az oddsok elég jók, a piacok kitűnőek. A live fogadás kicsit szegényesebb, mint pl a bet365, ill. kevesebb az élő videó, de magyar felületű irodák közül az egyik legjobb. Van CASH-IN, ami szerintem az iroda legjobb tulajdonsága.
Hátrány, hogy gyakran értelmetlenül sokáig felfüggesztenek egy LIVE fogadást! Van befizetési bónusz, max 10K-ig.

Sziasztok ! Valaki próbálta már a Tesla játék 10 ingyenpörgetést? ,vagy valakinek egyáltalán betöltötte?

#956 február 17, 2013, 20:46:02, BvB_09
Idézetet írta: iamstar Dátum február 17, 2013, 16:09:55
Sziasztok ! Valaki próbálta már a Tesla játék 10 ingyenpörgetést? ,vagy valakinek egyáltalán betöltötte?


Nekem tegnap töltötte be. Kipróbáltam, de igazából semmit nem ér az egész. Alig adott valamit, összesen 5400 pontot. Itt nem bónuszt lehet nyerni, hanem a pontszámok alapján felkerülsz egy ranglistára, amivel nyerhetsz majd valódi pénzt. Na, én attól nagyon-nagyon messze voltam/vagyok.


*Ja és úgy olvastam, hogy a valódi pénzes játékokis beleszámítanak a ranglistába Ha valódi pénzben játszol rajta, akkor az is beleszámít a ranglistába.*

Idézetet írta: iamstar Dátum február 17, 2013, 16:09:55
Sziasztok ! Valaki próbálta már a Tesla játék 10 ingyenpörgetést? ,vagy valakinek egyáltalán betöltötte?
Nekem is csak ma töltötte be,de felesleges volt.Kaptam összesen 7pontot.Szerintem ez még lehetetlenebb küldetés,mint éles pénzösszeget átrakni a számlára-ebből az ingyenes pörikből.

Ilyen is csak itt van...játsz szár eurót,hogy kapj egy büdös nagy semmit...tiszta vicc..

#959 február 18, 2013, 23:18:17, Canesten
Az imént én is kipróbáltam a 10 ingyen pörgetést. összesen 600 pontom lett  :D ;D valóban vicc az egész  :ok:

Viszont az iroda valóban gyors, be és kifizetésben egyaránt! :) Élő fogadás sem rossz, és az szorzók is nagyon jók :)