Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Jó már valakinek?
Nekem tegnap óta nem hozza be az oldalt!
Esetleg valami hír róla?

Nálam se tegnap se ma nem akar menni az oldal, azt hiszem ma 1x bejött pár percre a nyitó oldal, de utána megint semmi. Kurvára idegesítő mondanom se kell...

Na nekem most vissza jött!
Remélem most már így is marad  :)

Unibetnél nem lehet fogadni az NB1-es meccsekre ezentúl? Mert csak szezon végkimenetel fogadás van...

Idézetet írta: sniper elite Dátum március 05, 2013, 16:57:41
Unibetnél nem lehet fogadni az NB1-es meccsekre ezentúl? Mert csak szezon végkimenetel fogadás van...

Szimplán csak nem rakták még fel a következő fordulóra vonatkozó kínálatot...

Tegnap kaptam egy mailt tőlük, miszerint 15.000 Ft bónusz vár rám 50%-os. Belépek, ott van a bónuszok közt, fasza kis focis ikonnal illusztrálva. Már majdnem fizetném be a 30.000-et, de valamiért rákattintottam a részvételi feltételekre. Rögtön a 2. mondat, hogy csak kaszinóban lehet megforgatni ...
Kérdem én, akkor miért reklámozzák focis ikonnal  :o
Majdnem beszoptam  :noway:

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 06, 2013, 16:34:23
Tegnap kaptam egy mailt tőlük, miszerint 15.000 Ft bónusz vár rám 50%-os. Belépek, ott van a bónuszok közt, fasza kis focis ikonnal illusztrálva. Már majdnem fizetném be a 30.000-et, de valamiért rákattintottam a részvételi feltételekre. Rögtön a 2. mondat, hogy csak kaszinóban lehet megforgatni ...
Kérdem én, akkor miért reklámozzák focis ikonnal  :o
Majdnem beszoptam  :noway:

Én rákérdeztem chat-en azt mondták elírás, de én se hiszek nekik teljes mértékben, Viszont a megforgatási feltételeknél le van írva hogy sportfogadáson milyen feltételekkel kell megforgatni a bónuszt. Kérdezz rá te is, kíváncsi vagyok mit mondanak.

Én emailben érdeklődtem, ez a válasz jött:

"Kedves Sándor,
Köszönjük, hogy felevette velünk a kapcsolatot a bónuszt illetően!

A bónuszt kaszinón s sportfogadáson is lehet teljesíteni. Természetesen nem szükséges minden játékon átforgatni, hanem ami Önnek szimpatikus a bónusz részvételi feltételeknek megfelelően.

Jó játékot kívánunk!"

Unibetnél ez persze semmit nem jelent, úgyhogy még gondolkodom, hogy beleugorjak-e.

Én befizettem, gondoltam csak nem vágnak át. Tényleg lehet bármin pörgetni akár egyszerre több lehetőséggel is folyamatosan csökken minden összeg a megforgatási feltételeknél. Nekem egy nap alatt már meglett belőle 24%.

Hello!
Mostfizettem be ide először,vagy most 50%os bonusz? vagy live chaten lehet ilyet igényelni?

Idézetet írta: decoN1337 Dátum március 14, 2013, 16:08:42
Hello!
Mostfizettem be ide először,vagy most 50%os bonusz? vagy live chaten lehet ilyet igényelni?

https://hu.unibet.com/registration?campaignId=114162

Egy két hónapja nem fogadtam náluk,de továbbra is egy vicc az egész iroda.Gyorsan megyek is innen.
Egy pár szóban hogy miért is.Nincs bejelentkezve,technikai probléma,csatlakozási hiba és egyéb nyalánkságok tarkítják a fogadást az unibetnél.Remélem egyre kevesebben játszanak itt,hátha észbe kapnak.

most 23:00 kor megérkezett a mai hírlevelük, amiben BL-re reklámoznak fogadásbiztosítást  :D :D  kár hogy már 2 meccsnek vége is van  :beerchug: hihetetlen ez az iroda  :redchug: :redchug:

Ha (USD)dollárt szeretnék feltölteni akkor is megkapom a bonuszt?ha igen maximum hány dollár után kapok bonuszt?

Én a hétvégén játszottam ki a az üdvözlőbónuszt, ajándék kategória a dolog. Ha van némi tőkétek mindenképpen ajánlom. Én két 1,2 es szorzót játszottam csak meg (ugye 60000 forintot kell megjátszani a 10 ezer forint bónuszért) és 30 ezer profittal egyből ki is igényeltem ami 1 nap alatt a számlámon is volt.