Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


És 30x kell megforgatni sportfogadáson.

Dobjatok már ide be egy linket, ahol ez a promó van.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 13, 2013, 10:35:23
Dobjatok már ide be egy linket, ahol ez a promó van.

A főoldalon "Minden nap más meglepetés" (itt egyszer regisztrálni kell) és az Elérhető ajánlatok a Számlám menüpontban.

Elsőre 10-szeres forgatási követelményt láttam, de valóban 30-as karika...

30x kell ráadásul a 20K befizetést + 10K bónuszt.Összesen 300000 a forgatási követelmény.Már nem is olyan jó ez.
Onnan tudom hogy befizettem,és ennyit ír ki. :crazy:

Idézetet írta: pukk Dátum július 13, 2013, 12:57:09
30x kell ráadásul a 20K befizetést + 10K bónuszt.Összesen 300000 a forgatási követelmény.Már nem is olyan jó ez.
Onnan tudom hogy befizettem,és ennyit ír ki. :crazy:

Akkor emiatt "Láttam" úgy, hogy tízszeres a forgatási követelmény:

befizetés + bónusz x 10 = bónusz x 30

Nekem még így is tetszik. mert átbukható máshova és ugye az 1,2-es szorzók is 100%-on beleszámítanak, tehát más bónuszok forgatásához is gond nélkül használható az unibetes egyenleg.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 13, 2013, 13:01:29
Akkor emiatt "Láttam" úgy, hogy tízszeres a forgatási követelmény:

befizetés + bónusz x 10 = bónusz x 30

Nekem még így is tetszik. mert átbukható máshova és ugye az 1,2-es szorzók is 100%-on beleszámítanak, tehát más bónuszok forgatásához is gond nélkül használható az unibetes egyenleg.
Ja igen ,ahogy írod,a bónusz 30x.Én meg 300 000-ből rosszul számoltam.Végülis oké.
34,15 euróban egyébként.
Lehet az asszimetrikus bónuszvadász taktikát alkalmazni,az ilyen elbukható bónuszforgatáshoz.Többet teszel a "benti" irodához,kevesebbet a "kinti"-hez.

Idézetet írta: pukk Dátum július 13, 2013, 13:21:02
Ja igen ,ahogy írod,a bónusz 30x.Én meg 300 000-ből rosszul számoltam.Végülis oké.
34,15 euróban egyébként.
Lehet az asszimetrikus bónuszvadász taktikát alkalmazni,az ilyen elbukható bónuszforgatáshoz.Többet teszel a "benti" irodához,kevesebbet a "kinti"-hez.

Az unibetes bónusznak az az előnye, hogy az 1.2-es minimum szorzó miatt (lehet mondjuk alacsonyabb is, csak akkor nem számít bele 100%-ban a forgatásba) kisebb tőke kell "kintre" a forgatáshoz.
Azt halkan jegyzem meg, hogy akinek játszik egy családtagja is az unibetnél, az 3000 ft veszteséggel egyből felezheti a forgatási követelményét: két 1.9-es szorzójú, 30 000 ft-os tét egymás ellen játszva.
Eredmény: 57000 ft egyenleg az egyik számlán, még 270 000-s követelménnyel, 0 ft-os egyenleg a másikon.
Ehhez persze az kell, hogy a fogadás megtétele előtt utaltassuk ki a bónusszal fogott pénz (alapból 30 000 ft) feletti részt.

(ez igazából nem is felezi a forgatási követelményt, hisz 60 000 ft-nyi tét, 3000 ft-nyi veszteség 330 000 ft-ot forgat ki a 600 000-ből.)


Nekem úgy tűnik, hogy a DNB fogadások is 100%-ban beleszámítanak a bónuszba - a tét megrakása után egyből csökken a forgatási követelmény - ami azt jelenti, hogy 1.3 körüli szorzókat is találhatunk szép számmal, amelyekkel jó eséllyel nem történik pénzmozgás a számláink között, ehhez csak annyi kell, hogy döntetlen legyen a végeredmény.
Ez egy plusz esély ahhoz, hogy ne nyerjük át a szabad pénzünket egy bónuszos irodához.

A bónusz megforgatására volt megadva időintervallum?

Idézetet írta: rosco Dátum július 14, 2013, 12:19:29
A bónusz megforgatására volt megadva időintervallum?

30 nap.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 14, 2013, 12:26:04
30 nap.

Az igen szűkös. Aki nagyobb összegekkel játszik, annak megéri, mert egyébként is feltenné a tétet, így meg még bónuszt is szerez vele. Viszont a pár ezrekkel játszóknak nagyon húzós vállalkozás.

#1105 július 17, 2013, 00:46:50, Knapp
Ilyen szorzókkal lehet nagyon gyorsan és "olcsón" haladni:

HJK — Nõmme Kalju
Champions League

Odds    With commission
   Bet    D    F    Profit
Unibet    1 / DNB - the first goal     1.200  (83.77%-a az össztétnek)               
Unibet    no goals           22.000    (0,76%)            
Bet365    2 - the first goal    6.500       (15,47%)               


0,53%-os arb, ráadásul a tétek 84,53%-a az Unibetnél kerül megjátszásra, azaz csak hatodannyit kell máshol (jelen esetben a bet365-nél) feltenni.

Jav.: igazából az a hatodannyi, inkább "kevesebb, mint ötödannyi", de úgy is írhattam volna, hogy minden bet365-ös forint 5,46 ft bónuszt forgat.

Ezt pont megjátszottam,20.000-el Unibeten :P

Néhány fogadásom nyert és úgy tűnik, blokkol az oldal. Ha belépek, nem tudok tovább navigálni. Ha nem lépek be, akkor tudok az oldalon mozogni.

Tegnap, volt egy csomó fogadásom, és most vettem észre hogy néhányat visszadobtak :D
Persze hogy azok nyerők lettek volna...

#1109 július 17, 2013, 08:50:53, borbor
Megtett fogadást később visszadobtak? Ilyenre is fel kell készülni? Mást enged fogadni most, vagy általános a probléma?

Oké, már enged, meg is tettem az arsenált.