Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum július 26, 2013, 22:40:04
Szerintem csak ma érvényes!

Viszont én az előző ajánlatnál az elfogadás előtt kikértem a pénzem, majd abból fizettem be a bónuszhoz.
Sajna ma már nem fér bele reálisan egy kiutalás...

Ugye tegnap előbb fizettem be, majd csak aztán fogadtam el a bónuszt. Ezért egy villám kamufogadás után kikértem a pénzt; reggel így áll a szitu:


Most pedig újra befizettem és azonnal jóváírták a 10 000 Ft-ot :)

Köszi Latzka, hogy írtál erről a tegnapi bónuszról! Tényleg érvényes  :D

Nálam is ugyanez van, mint a képen! Reggel első dolgom volt ránézni  ;D Nekem ki kell várnom a vasárnapot, ott a női EB-n Schelin gólkirálynő lesz, nyereményt jóváírják, kikérem, visszatöltöm  :redchug:

Jó hír, hogy működik a dolog, legközelebb nekem sem kell kapkodnom.  :)

Ez az élet örök körforgása: befizet - kikér - befizet...

Bónusz kipörgetve: befiz+bónusz+pörg= 60 k.


Piros pont az Unibetnek. Reggel kértem ki banki utalással pénzt, délutánra megérkezett. Tudom, hogy ez az utalási szabályok miatt amúgyis elvárható, de mégis vannak irodák akik szeretnek még kikérés után órákat (netalán napokat) várni...

Korrektek voltak,megadták a sporfiesztában a plusz ezrest,pedig egy meccset töröltek,egyet pedig 1,5 alatt fogadtam(nem figyeltem).

Azért rohadjon meg az Unibet!
Nyertem egy játékban 20 eurót, ami meg is jelent a bónuszlehetőségek között, majd miközben beváltottam volna, hírtelen 50 RON-t írt ki, ami durván 11 euró. Ennyi aktiválódott, azonban most is 20 euróval számol. Na de itt jön az, hogy ez majdnem egy hónapja volt, azóta számtalan emailt írtam a román és az angol supportnak is és egyik sem válaszolt (pedig eddig mindig válaszolt az unibet). Mindig csak vártam és most nézem, hogy holnapután lejár még ez a 11 euró is. Szemétládák.

Nézzétek meg a livestreamen az Orosz2: Yenicej - SKA meccset. Elsem kezdödött de már van egy kiállítás a Yenisey-nél.
Most akkor mi van. 13.00 kor kezdödik

Új az Unibet felülete.
Elég jóra sikeredett szerény véleményem szerint  :) :) :) :)

Nem rossz, de többre értékeltem volna, ha az oldal gyorsaságán javítanak.


Pisont öccsével épp hétvégén találkoztam, majd felhívom és megkérdezem mit suttognak arra felé mostanság.  :ok:

Majd oszd meg velünk a "hírt" :)

Idézetet írta: bah Dátum szeptember 12, 2013, 15:33:58
Új az Unibet felülete.
Elég jóra sikeredett szerény véleményem szerint  :) :) :) :)

Igaz, hogy fradista vagyok, de ez nekem már túl zöld :D