Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Sehol.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 06, 2014, 18:34:45
Hol lehet beállítani, hogy a szorzó változásoknál csak a magasabb szorzót fogadja el?


Kick off promó 4-én indult, két napja szóltam, hogy ugyan tegyék már ki a frissített rangsort, még most sincs rangsor .... Lassan vége az első hétnek. Vicc! Süllyed ez az iroda.

Idézetet írta: forzainter Dátum augusztus 09, 2014, 06:28:23
Kick off promó 4-én indult, két napja szóltam, hogy ugyan tegyék már ki a frissített rangsort, még most sincs rangsor .... Lassan vége az első hétnek. Vicc! Süllyed ez az iroda.
Nyugi,nem nyertél,ahogy én sem ;D


Pont ma néztem én is.

Egyébként buták, mert valószínűleg nem én vagyok az egyetlen, aki a ranglistától teszi függővé, hogy pénzt áldozzon az egyébként értelmetlen kombikra.

#1461 augusztus 09, 2014, 12:26:12, forzainter
Nem értem, rajta sem vagyok a listán. Volt egy nyertes fogadásom: 50.000 X 2 meccs X 2.23 szorzó?

Kb. 700 pont. Vagy rosszul számolok valamit?

Benéztem, tenisz fogadás volt.

Tapasztaltatok már olyat hogy eltünt skrill be és kifizetésnél?
Volt már befizetésem.

#1463 augusztus 13, 2014, 05:02:40, torricelli
Hoppá... nekem is eltűnt!
Nem emlékszem ilyenre.

Most nézem hogy eltüntek az oldalról a web pénztárcás logok.

Mindenkinél eltűntek?

Ez rosszabb, mint a blokkolás!
Hogyan fogom így középárfolyamon eladni az eurómat?!

Ügyfélszolgálaton rákérdeztem:
Érdeklődnék, hogy megszűnt a Skrill-es be- és kifizetési lehetőség vagy csak technikai probléma miatt tűnt el a Skrill? (jelen pillanatban nem jelenik meg a fizetési módoknál)
Istvan: A Skrill/ Neteller befizetési lehetőség sajnos biztonsági okokból megszűnt a magyar piacon, kérem tekintse meg az egyéb befizetési opciókat a Számlám/ Befizetés menüpont alatt.

Evvel sikeresen blokkolta önmagát az iroda. :noway:

Az Unibet-klón 888-nál egyelőre továbbra is él a Skrill, Neteller.

Ott megy a kártya deposit - forgatás - skrill withdraw kombó?