Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: slices Dátum augusztus 13, 2014, 15:07:51
Evvel sikeresen blokkolta önmagát az iroda. :noway:

Ezzel nálam is felejtőssé vált a Unibet...  :noway:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum augusztus 13, 2014, 15:53:22
Ott megy a kártya deposit - forgatás - skrill withdraw kombó?

Ilyet még nem csináltam náluk, de szerintem megy. Meglepően alacsony a Skrill kifizetési limit (4€), de a befizetési is kisebb (10€), mint ami az Unibetnél volt.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 13, 2014, 16:11:36
Ilyet még nem csináltam náluk, de szerintem megy. Meglepően alacsony a Skrill kifizetési limit (4€), de a befizetési is kisebb (10€), mint ami az Unibetnél volt.

Benson, forintos számlát lehet nyitni náluk?

#1473 augusztus 13, 2014, 18:05:57, benson
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 13, 2014, 16:14:22
Benson, forintos számlát lehet nyitni náluk?
Ezt sajnos nem tudom, én euróban nyomom mindenhol.

Oddsportal szerint nem lehet: http://www.oddsportal.com/bookmaker/888sport/

#1474 augusztus 13, 2014, 17:24:58, the_dawg
Live chates support azt írta, hogy magyarok nem fizethetnek be semmilyen e-walletről.

mindig mondtam(utóbbi 2 éve) hogy folyamatos a zuhanás az unibetnél.saját maguk alatt vágják a fát.Gratula nekik :ok: :noway:

Most olvastam egy póker fórumon hogy bejön az unibet oldala mindenféle kiegészitő nélkül rá is kerestem firefox alatt és nincs letiltva az oldal be is tudtam lépni. Ezen most már végképp nem tudok eligazodni  :D

Én be tudok lépni, de azt írja, hogy elnézést kérünk a szolgáltatás nem elérhető... Tükör szerveren keresztül tudok belépni csak (Zenmate  plug-in   Chrome). Mobilon minden ok!

Üdv,

Halleluja!!! Ismét van skrill be és kifizetés!  :)

Idézetet írta: torricelli Dátum augusztus 15, 2014, 01:11:17
Halleluja!!! Ismét van skrill be és kifizetés!  :)

Nálam csak kifizetésnél látszik.

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 15, 2014, 01:45:39
Nálam csak kifizetésnél látszik.

Nálam is!
Lehet, hogy megcsinálták a személyre szabott szűrést és csak azoknak nem engedik a továbbiakban a befizetést, akik a két pénztárcát felváltva használták.

A kifizetéseknél nálam is ott van, de ez indokolt is, hisz volt befizetésem és most is van belőle pénz a számlámon, azt meg alapból oda is akarnák visszautalni, ahonnan befizettem.

Nem hiszem hogy ez alapján szűrtek,mert én netellert sose használtam.Skrillt viszont igen,ja és nálam is csak kifizetési opció van. :(

Én fizettem be abaqoosról és skrillről is, kifizetni csak kártyára vagy bankra engednek... Bohócok

Javítanom kell, engedik a skrillt nálam is már, de csak kifizetésre... Mi lett ezekkel?  :noway:

Sokat zaklaták öket  ::)
Ami érthető is legalább oda vissza lehessen fizetni amiről be toltuk.
Én pl számlára le kértem volna valaki átváltja forintra, számlámról meg vissza skrill-re Visa díj plussz újabb váltás.
Akkor lehet hogy írok sbr-nek, bár éppen most is lehetne   :)
De akkor meg lehet nem lesznek alternatív domainek...