Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Sziasztok!

Moneybookers kártyával lehet befizetni?

Idézetet írta: snooker Dátum november 10, 2014, 10:53:05
Sziasztok!

Moneybookers kártyával lehet befizetni?

Szerintem igen,mivel minden adat rajta van a kártyán mint egy sima bankkártyánál

Szerintem meg nem. úgy tudom skrilles kártyával nem lehet szerencsejáték oldalra befizetni.
Legalább is nekem anno nem engedte.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 10, 2014, 12:49:00
Szerintem meg nem. úgy tudom skrilles kártyával nem lehet szerencsejáték oldalra befizetni.
Legalább is nekem anno nem engedte.
Hasonló tapasztalataim vannak.

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 10, 2014, 12:49:00
Szerintem meg nem. úgy tudom skrilles kártyával nem lehet szerencsejáték oldalra befizetni.
Legalább is nekem anno nem engedte.

Nekem meg engedte.

Idézetet írta: snooker Dátum november 10, 2014, 10:53:05
Sziasztok!

Moneybookers kártyával lehet befizetni?
A hivatalos Terms an Conditions-ban nem írják, hogy tiltás lenne a gambling cégekhez a befizetéssel.
Ilyenkor esetleg az iroda szabályozhatná a befizetést, de az unibet a kifizetést szabályozza: mastercardra -skrill kártyára se- nem lehet kifizetni.
De aki próbálta már a közelmúltban annak lehet hinni :)

Van most egy kaszinó promóciójuk,miszerint ha 5 különböző napon 1 pörgetéssel a téted 5szörösét nyered,adnak 25 ingyen pörit,plusz 5 eurót.Jónak tűnne,ha nem lettek volna legutóbb is akkora mocskok,hogy a magyaroknak is meghirdetett mystery promóból egyik napról a másikra ki nem zártak volna minket.....így hiába csábít,nem fogom  kihasználni,mivel ennyi erővel akár 4 nap után megint kizárhatnak minket...

Ez a hétvége sem múlik el Unibet promó nélkül.Most került fel a promóciók közé a magyar-finn meccs.3000 Ft mérkőzés előtti tét kell és attól függően,hogy 1,2,vagy 3+ gólt szereznek a magyarok 3.000,4.500,vagy 6.000 Ft ingyen fogadást írnak jóvá.Hajrá magyarok,2-3 hazai gól jó is lesz. :great:

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 13, 2014, 16:38:10
Ez a hétvége sem múlik el Unibet promó nélkül.Most került fel a promóciók közé a magyar-finn meccs.3000 Ft mérkőzés előtti tét kell és attól függően,hogy 1,2,vagy 3+ gólt szereznek a magyarok 3.000,4.500,vagy 6.000 Ft ingyen fogadást írnak jóvá.Hajrá magyarok,2-3 hazai gól jó is lesz. :great:

Én jobban  örültem volna ha a finn gólok után fizetnek,vagy a magyar sárgákért,mert abból több lesz

Sztem tolok 2$
Magyar gól undereket  ;D
Nem mintha nem biznék a fiúkban de 2-3 gólt nem várok tölűk.

Szerintetek ha az előző hét vesztes fogadása után kapott 3.000 Ft bónuszpénzből teszem meg a fogadást akkor is jár vajon az ingyen fogadás?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 13, 2014, 16:48:20
Szerintetek ha az előző hét vesztes fogadása után kapott 3.000 Ft bónuszpénzből teszem meg a fogadást akkor is jár vajon az ingyen fogadás?

Nem

Na most ki lehet ebből hozni valami tiszta pénzt vagy szurkolni kell a fiúknak?Mára fáradt vagyok már a számolgatáshoz.Hol van ilyenkor Knapp?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 13, 2014, 18:48:19
Na most ki lehet ebből hozni valami tiszta pénzt vagy szurkolni kell a fiúknak?Mára fáradt vagyok már a számolgatáshoz.Hol van ilyenkor Knapp?

Előbb fogadsz a meccs előtt (esetleg levéded máshol), aztán szurkolsz a magyar góloknak, ez a legegyszerűbb verzió.
A másik lehetőség, hogy arra fogadsz, hogy nem lesz magyar gól 3.20 oddson 3000 Ft-ért, de nem véded sehol. Ha mégis lesz, akkor a profitod attól függ, mennyi lesz. Ha csak 1, akkor lényegében buksz, hiszen egy 3000 Ft-os kockázatmentes fogadásból ki tudsz hozni kb. 1800-2400 Ft profitot, ha nagyon jó párosítást találsz, akkor talán ennél is többet, de a 3000 már a csoda kategória. 2 gólnál már min. ki tudod hozni összességében nullára, a felett meg pár száz Ft profittal. 0 magyar gólnál meg értelemszerűen nyersz 6600 Ft-ot.
Én az első verziót javasolnám.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum november 13, 2014, 16:48:20
Szerintetek ha az előző hét vesztes fogadása után kapott 3.000 Ft bónuszpénzből teszem meg a fogadást akkor is jár vajon az ingyen fogadás?

A feltételekben nem szerepel ezzel kapcsolatos kizárás, de ki tudja...
Mindenesetre a 3000 ft-os bónusz kiforgatásához 15000 ft-ért kell fogadni, ami azt feltételezi, hogy "saját" pénzt is kell hozzá használni.

Azért ha a bónusz 3000-ből fogadsz végül, akkor majd írd meg, hogy megadták-e a bónuszt!
Meg lehet kérdezni az ügyfélszolgálatot persze, de jó eséllyel ők is csak tippelni fognak.   ;D