Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


hellosztok a poker ennyire megváltozott h már alig vannak freerollok?

Most jött e-mailben:

Elérkezett a Karácsony, ami azt jelenti, hogy a napokban a sport világában a Premier League és az NBA játssza a főszerepet!

Angliában például pénteken és vasárnap is rendeznek egy-egy bajnoki fordulót, méghozzá olyan remek meccsekkel, mint a  Tottenham - Manchester United, a Southampton - Chelsea vagy a West Ham - Arsenal!

Ebből az alkalomból ráadásul vasárnap 8:00 és 23:00 között 25%-os befizetési bónuszt ajándékozunk minden játékosunknak egészen 10000Ft-ig - hogy a lehető legjobban végződjön az esztendő!

Kellemes Ünnepeket kíván
Az Unibet csapata

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 26, 2014, 18:17:54
Most jött e-mailben:

Elérkezett a Karácsony, ami azt jelenti, hogy a napokban a sport világában a Premier League és az NBA játssza a főszerepet!

Angliában például pénteken és vasárnap is rendeznek egy-egy bajnoki fordulót, méghozzá olyan remek meccsekkel, mint a  Tottenham - Manchester United, a Southampton - Chelsea vagy a West Ham - Arsenal!

Ebből az alkalomból ráadásul vasárnap 8:00 és 23:00 között 25%-os befizetési bónuszt ajándékozunk minden játékosunknak egészen 10000Ft-ig - hogy a lehető legjobban végződjön az esztendő!

Kellemes Ünnepeket kíván
Az Unibet csapata

Én is megkaptam ezt a mailt, csak a forgatási követelményekről nem írnak a mailben.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 26, 2014, 18:17:54
Most jött e-mailben:

Elérkezett a Karácsony, ami azt jelenti, hogy a napokban a sport világában a Premier League és az NBA játssza a főszerepet!

Angliában például pénteken és vasárnap is rendeznek egy-egy bajnoki fordulót, méghozzá olyan remek meccsekkel, mint a  Tottenham - Manchester United, a Southampton - Chelsea vagy a West Ham - Arsenal!

Ebből az alkalomból ráadásul vasárnap 8:00 és 23:00 között 25%-os befizetési bónuszt ajándékozunk minden játékosunknak egészen 10000Ft-ig - hogy a lehető legjobban végződjön az esztendő!

Kellemes Ünnepeket kíván
Az Unibet csapata

A múltkorinak 13*-os megforgatási követelménye volt (sportfogadáson), gondolom, ez a mostani is ilyesmi lehet.

Idézetet írta: Assassin Dátum december 27, 2014, 19:34:42
A múltkorinak 13*-os megforgatási követelménye volt (sportfogadáson), gondolom, ez a mostani is ilyesmi lehet.

Igen, annyi. Bónusz menü alatt már látható.

Jól értelmezem, hogy a bónusz összegét ami max 10ezer kell 13-szor megforgatni?

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum december 28, 2014, 13:21:26
Jól értelmezem, hogy a bónusz összegét ami max 10ezer kell 13-szor megforgatni?

Jól értelmezed. :ok:

Kifizetés igénylése banki átutalással: tegnap 15:36
Iroda üzenete a készpénzfelvételről: tegnap 19:35
Pénz a számlán: ma 13:01

Piros pont  :ok:

Már vagy fél éve nem léptem be az számlámra, de most fizettem volna be hozzájuk a Barca-Tico kockázatmentes fogadás miatt. A fizetési mód a skrill (lett volna).
Sajnos nem találtam a befizetési módok között, pedig korábban már számtalan alkalommal használtam be- és kifizetésekhez. Nosza, gyorsan felvettem a kapcsolatot a live chattel, a csóka azt mondta, igazán sajnálja, de Magyarországról már nem lehet használni ezt a fizetési módot, így döntött a security team.
Beszélgetés közben leellenőriztem, pénzkiutalási módok között viszont szerepelt a skrill... Mikor ezt az észrevételt megosztottam vele, azt írt, hogy hibásan szerepel ez a mód a kiutalások között, valószínű nem tudnék vele pénzt felvenni.

Kérdés: nektek működik a skrill befizetéshez? Vagy csak én érdemeltem ki azt, hogy letiltottak róla?

Sajna általános :noway: Nem egyedi eset. :crazy:

Idézetet írta: misk@ Dátum január 11, 2015, 09:39:03
Már vagy fél éve nem léptem be az számlámra, de most fizettem volna be hozzájuk a Barca-Tico kockázatmentes fogadás miatt. A fizetési mód a skrill (lett volna).
Sajnos nem találtam a befizetési módok között, pedig korábban már számtalan alkalommal használtam be- és kifizetésekhez. Nosza, gyorsan felvettem a kapcsolatot a live chattel, a csóka azt mondta, igazán sajnálja, de Magyarországról már nem lehet használni ezt a fizetési módot, így döntött a security team.
Beszélgetés közben leellenőriztem, pénzkiutalási módok között viszont szerepelt a skrill... Mikor ezt az észrevételt megosztottam vele, azt írt, hogy hibásan szerepel ez a mód a kiutalások között, valószínű nem tudnék vele pénzt felvenni.

Kérdés: nektek működik a skrill befizetéshez? Vagy csak én érdemeltem ki azt, hogy letiltottak róla?

Augusztus óta nincs Skrilles befizetési lehetőség, kifizetni azonban továbbra is lehet rá.

#1796 január 11, 2015, 21:56:56, Irtis
Nekem továbbra is van skrilles be- és kifizetés (eurós számlám van). Viszont brutálisan lekorlátoztak. Most akartam tenni a Green Bay-re 3,2-as oddson (kockázatmentes fogadásként), és csak 6 eurót engedett volna. És a chaten van pofájuk azt hazudni, hogy nem vagyok korlátozva, mindenkinek azonos limitek vannak. És ezt higgyem is el, persze. Nyertem pár 100 eurót (nem arbitrázzsal), és ez a válasz. Köszi Unibet.  :noway:

Idézetet írta: Irtis Dátum január 11, 2015, 21:33:05
Nekem továbbra is van skrilles be- és kifizetés (eurós számlám van). Viszont brutálisan lekorlátoztak. Most akartam tenni a Green Bay-re 3,2-as oddson (kockázatmentes fogadásként), és csak 6 eurót engedett volna. És a chaten van pofájuk azt hazudni, hogy nem vagyok korlátozva, mindenkinek azonos limitek vannak. És ezt higgyem is el, persze. Nyertem pár 100 eurót, és ez a válasz. Köszi Unibet.  :noway:

Nekem 1,57-n engedte feltenni a 3000et a Green Bay győzelmére. Ilyen 3 feletti oddsokon 10 eFT-nál nem szoktak többet engedni, kissé komolytalan az iroda.

Az iroda mióta nem elérhető? 17 óta nézegetem, de egyelőre semmi változás.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 13, 2015, 18:15:06
Az iroda mióta nem elérhető? 17 óta nézegetem, de egyelőre semmi változás.

2 és 3 között kezdték el.