Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Hányszor kell forgatni a 10.000-et?

Ruletten próbáltam kiforgatni,de nem sok értelmét látom.Max nullszaldóra lehet kihozni,de szóljon valaki,ha esetleg más játékon,más stratégiával megéri rámenni erre a kaszinó bónuszra. :ok:

Az én rulett tétemet sajnos nem fogják visszatéríteni, a 3. tucatra dobtam fel, mikor már 4 pörgetés óta nem volt ilyen szám és jött a 3*25 ójróóó  ::)

Idézetet írta: szorzatos Dátum június 12, 2015, 04:00:34
Az én rulett tétemet sajnos nem fogják visszatéríteni, a 3. tucatra dobtam fel, mikor már 4 pörgetés óta nem volt ilyen szám és jött a 3*25 ójróóó  ::)

Mázlista.  ;D

Én is ezt a taktikát próbáltam, egymás után 6 szám nem onnan jött, reméltem a hetedik hátha, persze végül csak a nyolcadik esett oda.  :crazy:

Talán a lazaság volt a nyitja, nem vettem komolyan az egészet, beléptem, ránéztem az utolsó számokra és raktam. Így hogy csak az első tét biztosított, jobbat nem sikerült kitalálnom, egyébként ajándék kaszinózsetonnal szoktam így pörgetni és mindig duplázom a tétet. Az élő rulettnél gyakrabban láttam nagyon hosszú sorozatokat is, de a gépinél eddig mindig bejött. Ezen kívül oszlop (vagy hogy hívják a 3 hosszú sort....) és tucat metszetre szoktam tenni, ami 4 szám, tehát 2-2 zsetonnal lefedve, addig, amíg nem jön, néha emelve a tétet, ezzel nemrég elég sok ftp-t kipörgettem a Full Tilt kaszinóban.

Jurassic Park - Szerezz 50 ingyen pörgetést!

Azon játékosok, akik június 12. 18:00-tól június 15. 23:59-ig (CET) legalább €50 értékben játszanak az Unibeten a Jurassic Park nyerőgépen, június 16-án 18:00-ig 50 ingyen pörgetést kapnak - az abból származó nyeremények pedig készpénznek minősülnek!

További részletek

Sziasztok,az 1.000-es unibet mobil bónusz miatt próbálnék mobilról belépni unibetre,de nem lehet.Valakinek vmi tipp,vagy egyéb webcím?köszi

Az Android alkalmazás letöltéséhez írd be az alábbi címet a telefonod böngészőjébe:

hu1.unibet.com/apps/betting

toltsd le engedelyezd az ismeretlen forrast letoltod, telepited belepsz es ok

Idézetet írta: Szekely Dátum június 14, 2015, 19:08:15
Az Android alkalmazás letöltéséhez írd be az alábbi címet a telefonod böngészőjébe:

hu1.unibet.com/apps/betting

toltsd le engedelyezd az ismeretlen forrast letoltod, telepited belepsz es ok

Az a baj,hogy mobilról nem hozza be ezt sem a blokkolás miatt.Mit kellene telómon állítani?

Letöltöttem zenmate-t telóra,így hozza be itt is.

#1990 június 15, 2015, 13:35:30, bryan_65
Ezt a mobilos bónuszt lehetséges, hogy előbb jóvá írják vagy csak holnap este 7 fele várható?

valaki megkapta már a mobilos lóvét?


ebben a pillanatban megérkezett elérhető bónuszok:



Nagyon örülünk, hogy érdeklődsz bónuszaink iránt. Ezeket alkalmanként változtatjuk, hogy a lehető legjobb ajánlatokat kínáljuk számodra. Itt láthatod mai ajánlatunkat.

Érvényességi ideje:
jún. 21
1000 Ft bónusz!

    Köszönjük, hogy részt vettél a hétvégi "Mobilról jobb" promóciónkban! Fogadd el az ajánlatot most és számládon azonnal jóváíródik 1000Ft bónusz!

    Sok szerencsét!

    Bónusz felhasználási feltételei   
    Elfogadom
    Megjelenítve:
    2015. 06. 16. 16:21




nekem továbbra sincs semmi  :noway:  ::)