Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Ha nincs a regisztrált névhez bankszámla milyen lehetséges kifizetési mód maradt? Visa kártyám sincs.  ???

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 14, 2015, 19:58:03
Monday betting freeroll jelszó?

Óvatos játékkal másfélszeres kezdőponttal állva félóra után, folded lapok rendre nyerők lettek volna. Utolsó előtti körben 9J a lapom, flop előtti emelésre dobom, AA hand a nyerő lenn van 99J...
Következő kör, AA a kezemben, emelek kettő megadja, flop valami, valami, 10, allin emelek, egy megadja, 10J van nála, turn 10...

Idézetet írta: borbor Dátum december 15, 2015, 17:53:59
Óvatos játékkal másfélszeres kezdőponttal állva félóra után, folded lapok rendre nyerők lettek volna. Utolsó előtti körben 9J a lapom, flop előtti emelésre dobom, AA hand a nyerő lenn van 99J...
Következő kör, AA a kezemben, emelek kettő megadja, flop valami, valami, 10, allin emelek, egy megadja, 10J van nála, turn 10...

Coinflip torna az  ;D

Idézetet írta: Attla$ Dátum december 15, 2015, 17:31:57
Ha nincs a regisztrált névhez bankszámla milyen lehetséges kifizetési mód maradt? Visa kártyám sincs.  ???

Ha régen fizettél be skrillel, akkor kikérni lehet oda is. Attól függetlenül, hogy befizetésre már nincs lehetőség.

Új számla ez, az a baj, hogy a chat soha nem elérhető, emailre meg már 2 napja várom a választ.
Esetleg olyanról tapasztalat, hogy más bankszámlájára(családtag) kikérhető, ha az ő adatait is igazolod?

Idézetet írta: Attla$ Dátum december 16, 2015, 20:24:49
Új számla ez, az a baj, hogy a chat soha nem elérhető, emailre meg már 2 napja várom a választ.
Esetleg olyanról tapasztalat, hogy más bankszámlájára(családtag) kikérhető, ha az ő adatait is igazolod?

Szerintem ez nem lehetséges, nem hallottam még olyan irodáról, aki más nevére kifizetne.

ComeOnnál működött.

Hogy lehet ezekkel felvenni a kapcsolatot? Hirdetik, hogy 0-24 elérhetőek, de az emailemre nem válaszolnak, chaten meg sose elérhetőek, ha az angol nyelvűre kattintok azt írja, hogy már benne vagyok egy beszélgetésben és kilép.
Azt hittem ez egy megbízható, ügyfélbarát iroda...

Idézetet írta: Attla$ Dátum december 18, 2015, 10:38:27
Hogy lehet ezekkel felvenni a kapcsolatot? Hirdetik, hogy 0-24 elérhetőek, de az emailemre nem válaszolnak, chaten meg sose elérhetőek, ha az angol nyelvűre kattintok azt írja, hogy már benne vagyok egy beszélgetésben és kilép.
Azt hittem ez egy megbízható, ügyfélbarát iroda...

Megoldás:
Közönség segítsége:  >:(
Felező: 8)
Telefonos segítség:  :beerchug:

Jaja, ez megy hetek óta, átfordult az ellenkezőjére, egyszerűen pofátlanok.... ha több nap, hét késéssel jön is válasz, flegma, fél mondatos, nem kielégítő. Azelőtt épp hogy dicséret illette a készséges szolgálatukat.

Mai kalendár: 1500 Ft kockázatmentes, de hirtelen rossz lett a bónusz kliens véletlenül.... :crazy: :crazy:

Idézetet írta: Nezocsa Dátum december 19, 2015, 08:50:04
Mai kalendár: 1500 Ft kockázatmentes, de hirtelen rossz lett a bónusz kliens véletlenül.... :crazy: :crazy:
Hajnaltól rossz sajnos,akartam fogadni egy hajnali meccsre persze jött volna,ilyen a formám ;D

Elképesztő ez a sok technikai hiba,most is....Éreztem,hogy a chicagói Kane gólt lő ma,gyorsan kikerestem megtettem megy a meccs,majd nézem a Buffaloban is van,na mondom szép,hát perszehogy Kane E.volt a szelvényemen elképesztő pech és a tudatlanságom,akkor jobban odafigyelek,most a nyerő szelvény helyett,kapom a visszatéritést.Pedig még azt is néztem,hogy mennyi gólt lőtt a Buffalónak az egymás elleni meccseken.Ez egy ilyen nap volt kezdve a technikai hibával,Fourcaddal,játékkal 1-re 1-et adott,13-ra 13-ast,aztán siugrás 1,15szorzó elmegy,még jó,hogy vége,most ismét egy technikai hibával be is zárul a kör. :cya:

Ti kaptatok jelszót a mai sportfogadás freerollra?Mert én nem.