Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában



Idézetet írta: alexthebest Dátum március 29, 2016, 12:54:57
Sztem egy minimum tíz eurós fogadás kell hozzá. Legalábbis nálam tegnap ez derült ki, azért nem kaptam.

Akkor ezek szerint az összegre nem jól emlékeztem, fejből mondtam most, nem néztem meg pontosan a leírást.

Idézetet írta: Salvio Dátum március 29, 2016, 13:22:21
Akkor ezek szerint az összegre nem jól emlékeztem, fejből mondtam most, nem néztem meg pontosan a leírást.

Én meg arra nem hogy egy összegben kell tíz euró  ;D Összesen volt annyi, de egyszer sem akkora tét.

Az új élőfogadás-oldal szerintem pocsék. Sokkal lassabban lehet fogadni, főleg kombinációban. A Williemhillel ugyanez a bajom.

188beten is megváltozott, de ott sem lett jobb. Szerencsére (még) lehet választani. Unibeten ott van hogy "sport régi", és akkor a hagyományos oldal jön be.

Mi ez az ötlet hogy ma ilyen későn van a freeroll? Remélem nem lesz belőle rendszer. Viszont hogy pozítivum is legyen velük kapcsolatban, simán lehetne minden hónapban valami hasonló kalendár. A mai 3000-es kockázatmentest végre nem buktam el, eszembe jutott Bryanék veretése. A dartos ezres persze leves, de remélem azt is meghosszabbítják a darts vége után is.

8 nap alatt 7 fogadásbiztosításos promójuk volt. (12 000 ft összértékben)

Mondjuk reménykedtem, hogy benyomnak a húsvéti naptár végére egy legalább 25%-os feltöltési bónuszt is, de így sem volt rossz időszak.

#2286 április 01, 2016, 21:04:04, SPF Admin
Újabb ingyen pénz, pirospont:

"A hétvégén jön az El Clásico, amivel most egy 1500Ft-os kockázatmentes fogadást is szerezhetsz! Sőt, ha történelmet ír a Barca, megduplázzuk az összeget!


Tudtad?
A Barcelona 4-0-ra nyerte a szezon első El Clásicóját, azonban a történelem során még soha nem fordult elő, hogy a katalánok egymást követő két Clásicón legalább négy gólt szerezzenek (a fővárosiaknak ez már ötször sikerült, legutóbb 1963-ban).

Hogyan működik?

Iratkozz fel a promócióra
Helyezz el egy mérkőzés előtti fogadást legalább 1500Ft téttel a Barcelona-R. Madrid mérkőzésre (min. odds: 1.40)
Április 5-én egy 1500Ft-os kockázatmentes fogadást írunk jóvá a számládon.
Ha a Barcelona legalább négy gólt szerez, megduplázzuk az összeget!"

Részvételi feltételek:

A promócióban való részvételhez fel kell iratkozni.
Csak a feliratkozás utáni fogadások számítanak bele a promócióba.
Csak a Barcelona-R.Madrid mérkőzésre (2016 április 2.) elhelyezett mérkőzés előtti fogadások számítanak bele a promócióba.
Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes fogadás megszerzésére, olyan fogadás(oka)t kell elhelyezned legalább 1500Ft téttel, ami tartalmaz egy választást a Barcelona-R.Madrid mérkőzésről.
Ha több olyan fogadást kötsz, melyek értéke egyenként nem éri el az 1500Ft-ot, együttes összegük viszont igen, akkor nem vagy jogosult a kockázatmentes fogadásra.
A feljogosító fogadás minimum oddsa 1.4, a feljogosító fogadás lehet single vagy kombinált fogadás is. A system fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Azok a játékosok, akik teljesítik a fenti feltételeket, 1500Ft-os kockázatmentes fogadást kapnak. Ha a Barcelona legalább négy gólt szerez, akkor a promóció feltételeit teljesítő játékosok 3000Ft-os kockázatmentes fogadást kapnak.
Egy játékos csak egy kockázatmentes fogadást szerezhet.
A kockázatmentes fogadásokat 2016.04.05. 19:00-ig (CET) írjuk jóvá a játékosok számláján. A kockázatmentes fogadásokat 2016.04.10. 23:59-ig (CET) lehet aktiválni.
A kockázatmentes fogadás mérkőzés előtti vagy élő fogadásra is vonatkozik, a kettő kombinációjára viszont nem.
Az ajánlat elfogadása után az első mérkőzés előtti vagy élő fogadásod bármilyen sporteseményre kockázatmentes lesz.
Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is a kockázatmentes fogadás értékét kapod vissza.
Csak egy kockázatmentes fogadást helyezhetsz el.
A bónusz megforgatása csak a feljogosító fogadás lezárása után kezd el teljesülni. (Függetlenül attól, hogy a fogadás nyert vagy vesztett)
Ha a feljogosító fogadásod nyer, a bónusz teljesítése befejeződött.
Ha a fogadásod veszít, a visszatérítés 100%-os, a kockázatmentes fogadás értékéig. A minimum tét a kockázatmentes fogadás értéke.
A kockázatmentes fogadásból származó veszteségeket bónuszpénz formájában térítjük vissza.
A bónusz forgatási követelményeit az elfogadástól számított 30 napon belül teljesíteni kell, mielőtt az kifizethetővé válna.
A bónusz forgatása bármilyen terméken teljesíthető, a Póker kivételével. A különböző termékek azonban más-más súlyozással számítanak bele a megforgatási követelményekbe.
A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 5x, Kaszinó 25x, Élő Kaszinó 35x
Mobilról elhelyezett fogadások számítanak
Ha egy játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy teljesítette volna a bónusz megforgatási feltételeit, kapcsolatba kell lépnie az ügyfélszolgálattal, és megkérni arra, hogy töröljék a bónuszt. Ha a bónusz törlésre kerül, a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
Minden fel nem használt bónusz elveszik az elfogadástól számított 30 napon belül.
Egyszerre több aktív bónusszal nem rendelkezhetsz. Amennyiben egy második bónuszt is elfogadsz, úgy az előző és az abból származó nyeremények törlésre kerülnek.
A promócióban csak magyar játékosok vehetnek részt.
Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat visszavonására.
Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.

Köszönöm Unibet!

Megint!  ;D





:redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

A korrekt feltételeknek köszönhetően lassan kezd a kedvenceim között helyet kapni az iroda. Bár sok még a hiányosság. Lassú az élő felület, néha elég körülményes is.

Az 50K-s bónusz is sikeresen kipörgött, jól jött ez így a hónap elején!  :redchug: :great:







:yeah: :yeah: :yeah:

Én meg 10000-nél többet tennék egy mastersre vagy egy BL-meccsre, nem engedi  :crazy:

Grat amúgy  :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 02, 2016, 11:54:17
Én meg 10000-nél többet tennék egy mastersre vagy egy BL-meccsre, nem engedi  :crazy:

Grat amúgy  :beerchug:

Biztos nagyon lefölözted már őket.  ;D

Kösz!  :beerchug:

Idézetet írta: CaeSar Dátum április 02, 2016, 11:36:50
Köszönöm Unibet!

Megint!  ;D





:redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

A korrekt feltételeknek köszönhetően lassan kezd a kedvenceim között helyet kapni az iroda. Bár sok még a hiányosság. Lassú az élő felület, néha elég körülményes is.

Az 50K-s bónusz is sikeresen kipörgött, jól jött ez így a hónap elején!  :redchug: :great:







:yeah: :yeah: :yeah:
román felület sajnos nem ennyire "adakozó" :crazy:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 02, 2016, 12:10:35
román felület sajnos nem ennyire "adakozó" :crazy:

A magyar sem, csak nála valamiért.  :D

sziasztok! ez a mai El Classicós promóció akkor is "igényelhető" ha van aktív bónuszom? sehol sem látom a feltételek között, hogy így ne lehetne feliratkozni. a másik kérdésem pedig az lenne, hogy az 'április bolondjai' - Barcára vonatkozó piacán is lehet-e az 1500 forintos fogadást megtenni?

előre is köszönöm!

üdv! ketomika22

Idézetet írta: Tigris Dátum április 02, 2016, 13:30:29
A magyar sem, csak nála valamiért.  :D

Talán van összefüggés azzal, hogy nem startol rá az 1000-1500 ft-os fogadásbiztosításokra.