Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: robmiller Dátum június 12, 2016, 17:03:38
Gyors kérdés:

Unibetnél kifizetéseknél van minimális határ? Mert sem SF.orgon, sem pedig a Unibet oldalán nem találtam erre infot, szóval evidens lenne, hogy nincs, viszont benne van, hogy csak nem látom a fától az erdőt! Köszi előre is a megerősítést!

skrillre min. 4000 Ft, bankit nem tudom

Idézetet írta: robmiller Dátum június 12, 2016, 17:03:38
Gyors kérdés:

Unibetnél kifizetéseknél van minimális határ? Mert sem SF.orgon, sem pedig a Unibet oldalán nem találtam erre infot, szóval evidens lenne, hogy nincs, viszont benne van, hogy csak nem látom a fától az erdőt! Köszi előre is a megerősítést!

Megelőztek :D Bankra én sem tudom.

Bassza meg. Betupon 12.lettem a horvát meccs 2.fiben. De ha az utolsó pillanatban arra teszek amire akartam eredetileg, hogy az utolsó pár percben lesz lap és nem az egyik sem-re akkor 1.lettem volna..  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Így a 80euró helyett 7 jött :D

De most sikerült először odaérni :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 12, 2016, 17:14:14
Bassza meg. Betupon 12.lettem a horvát meccs 2.fiben. De ha az utolsó pillanatban arra teszek amire akartam eredetileg, hogy az utolsó pár percben lesz lap és nem az egyik sem-re akkor 1.lettem volna..  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Így a 80euró helyett 7 jött :D

De most sikerült először odaérni :D

És gondolom 5 euros volt a nevezés. Tiszta haszon! :ok:

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 12, 2016, 17:14:14
Bassza meg. Betupon 12.lettem a horvát meccs 2.fiben. De ha az utolsó pillanatban arra teszek amire akartam eredetileg, hogy az utolsó pár percben lesz lap és nem az egyik sem-re akkor 1.lettem volna..  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Így a 80euró helyett 7 jött :D

De most sikerült először odaérni :D
valaki magyarázza el hogy van az hogy az Unibet a román oldalra (s még kettőre talán) még nem tudta betenni a Betup-ot?

2 euró volt


Azért mert nincs licence Romániában a betupra az unibetnek.

Azért nincs sok ennyire időrabló és idegesítő játék, mint ez a betup...

A kipróbálása után eszembe sem jutott volna vele játszani, de most a community ranglista miatt "muszáj".

Jóváirták a 20ingyenes pörgetést a community 6.szintje után,csak fogadni nem tudok vele. :o

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 12, 2016, 17:32:25
valaki magyarázza el hogy van az hogy az Unibet a román oldalra (s még kettőre talán) még nem tudta betenni a Betup-ot?

Valószinűleg köze van a román szerencsejáték törvényhez.

Idézetet írta: fili76 Dátum június 13, 2016, 17:25:25
Jóváirták a 20ingyenes pörgetést a community 6.szintje után,csak fogadni nem tudok vele. :o
látom már megkérdezted ott is, viszont ilyen kevés jött ki 20 pöriből?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 13, 2016, 17:36:32
látom már megkérdezted ott is, viszont ilyen kevés jött ki 20 pöriből?
Sajnos igen nem szoktam túl szerencsés lenni ilyesmiben.Fogadni akartam az esti EB meccsekre,de nem engedte.Kár,hogy minden promójuk szinte ugyanaz EB visszatérités,azt hiszem 3 is van.Más miért nincs pl.foci,tenisz,bingó,kaszinó stb....

Idézetet írta: fili76 Dátum június 13, 2016, 17:46:30
Sajnos igen nem szoktam túl szerencsés lenni ilyesmiben.Fogadni akartam az esti EB meccsekre,de nem engedte.Kár,hogy minden promójuk szinte ugyanaz EB visszatérités,azt hiszem 3 is van.Más miért nincs pl.foci,tenisz,bingó,kaszinó stb....
Nekem se volt több kb ugyanennyi volt mint amit írtál az unibet fórumon ;)

Idézetet írta: Powell Dátum június 13, 2016, 18:11:31
Nekem se volt több kb ugyanennyi volt mint amit írtál az unibet fórumon ;)
Neked sikerült felhasználni fogadásra,mert a 8.szintért kapottat simán lehetett,ezt meg azt irták,hogy 10x kell megforgatni sportfogadáson 1,4-nél nagyobb oddson.

A meccsek előtti live threadot játsza valaki?Ha jól látom 10euros free betet lehet nyerni,én is csak most vettem észre.Sports talk menüpont alatt-football és ott van felsorolva meccsenként.

Idézetet írta: fili76 Dátum június 13, 2016, 18:38:04
Neked sikerült felhasználni fogadásra,mert a 8.szintért kapottat simán lehetett,ezt meg azt irták,hogy 10x kell megforgatni sportfogadáson 1,4-nél nagyobb oddson.
Nem tudom,mert nekem a kaszinóba elúszott. :laugh: