Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 13, 2021, 21:06:14
Unibeten a nyerő szériába a mai nap a 2. vagy a 3. játéknapnak számít. Mivel eddig három nyerő tippem volt, még is azt mutatja nekem a mai után, hogy csak 2-es szériában vagyok :bash:

Ilyen nálam is volt egyszer. Elvettek egy nyerőt, pont a harmadikat, aztán még aznap le is zárult a játék. Hát, nem esett jól..

Megvan a három, de starburst-özni nem lehet  :-\

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 14, 2021, 11:20:38
Megvan a három, de starburst-özni nem lehet  :-\
A bónusz ajánlatok között kell elfogadni az ingyen pörgetést :ok:

Más is kapott az Unibettől EB magazint litvániai postázással?  :laugh:

Idézetet írta: Powell Dátum június 14, 2021, 12:27:14
A bónusz ajánlatok között kell elfogadni az ingyen pörgetést :ok:


...és lehet folytatni a sorozatot? Nem nullázódik le ha elfogadom ezt az 5 pörit?.
Tehát most kaptunk 5 pörit, és ha a mai tipp is jön (4.) akkor 2000 ingyenes fogadás, stbstb.

Azt hittem csak egy nyereményt lehet egy sorozattal megkapni.

Szerintem folytatódik a sorozat.A sorozatod aktuális nyereményét kapod minden sikeres tipp után.

Termeszetesen folytatodik, halmozodik a sorozat. Igy egy 10es sorozatert az osszes addigi nyeremeny jar.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 14, 2021, 14:17:01
Más is kapott az Unibettől EB magazint litvániai postázással?  :laugh:

Ide is jött, még a múlt héten de azt nem tudom honnan postaztak. Nem néztem a feladót. De nagyon igényes darab. Mondjuk egy félmeztelen Ronaldo poszternek jobban orultem volna mint a magyar valogatottnak. Kiraktam volna a kerti budiba. :D

Idézetet írta: Csenii Dátum június 14, 2021, 16:10:54
Ide is jött, még a múlt héten de azt nem tudom honnan postaztak. Nem néztem a feladót. De nagyon igényes darab. Mondjuk egy félmeztelen Ronaldo poszternek jobban orultem volna mint a magyar valogatottnak. Kiraktam volna a kerti budiba. :D

Cserélhetnénk magazint Csenii! Nekem pont Ronaldósat küldtek.  :'( :laugh:

Hol tartotok 5/5? Nekem megvan de ma nehéz eset lesz a hatodikat behúzni.  ::) A tegnapi nyereményért 8.000t kell megjátszani hogy megkapjuk a másik 8k ingyenes fogadást?

Tegnap a magyart underre vettem, így nekem újraindul. Igen, én úgy értelmeztem, ahogy írod.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 16, 2021, 08:57:33
Tegnap a magyart underre vettem, így nekem újraindul. Igen, én úgy értelmeztem, ahogy írod.

Szintén underre vettem . Meg is lett a szívatás rendesen, pedig félidőnél mondtam, hogy ez megjött. Itt sem kell osztogatniuk a 150 ezreket nagyon.

Nekem 6/6 van, én overre vettem a portugálokat nagyon bemakkoltam...Még 2 nap ha jönne és onnantól indulna az igazi buli....

Idézetet írta: szalist Dátum június 16, 2021, 17:55:45
Nekem 6/6 van, én overre vettem a portugálokat nagyon bemakkoltam...Még 2 nap ha jönne és onnantól indulna az igazi buli....

Szintén 6/6

Idézetet írta: csatarid Dátum június 16, 2021, 17:59:53
Szintén 6/6
Gratula...Mondjuk a nyereménynövelő helyett berakhattak volna mondjuk pörgetést vagy ingyen fogadással kombinált pörgetést is akár,engem a nyereménynövelő annyira nem vonz,nem szeretem,meg nem érzem erösebbnek az értékét mint az előtte lévő ingyen fogadásét,talán még ha jól is emlékszek rá ha használod nem cash outolhatsz,bár ebben nem vagyok biztos,de régebben tuti igy volt...Ugy meg csak befoglalja a pénzem és ha nem jön a tipp vagy túl jól áll visszafogadás nélkül nem is lehet menteni