Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum március 31, 2013, 17:20:15
Az lehet hogy így van..viszont az élő oddsai dupla olyan jók,mint bármelyik általatok preferált irodának,és ez szerintem bőven ellensúlyozza a nyelvi gondokat...

Ezt nem tudom, miből veszed...
Eltérhetnek a yogano szorzói más iroda szorzóitól, de ha egy kétesélyes dologra élőben 1.85 és 1.8 van párban, akkor az bizony a gyengébbek közé tartozik.
A szorzó minőségnél nincs szubjektivitás, egyszerűen azt kell nézni, hogy ha megteszel minden kimenetelt, akkor mennyit fogsz bukni.
Van, ahol csak 2%-ot, van, ahol 10-et.

http://www.oddsportal.com/bookmakers/
Ha ezt a listát "Odds Quality" alapján rendezzük, az kb. reális képet mutat, mivel itt minden irodánál kiszámolják, hogy átlagosan mennyit ad vissza a szorzói alapján.

(mondjuk a bwin szerintem 3 csillagot biztos érdemelne, mert a fontosabb eseményeknél jobbak a szorzói, mint amit itt számolnak)

Azoknál a meccseknél amiket szeretek rakni,pl tenisz,sokkal jobb ott élőben a szorzó,mint a bet365-nél

A bwin visszaadta a pénzem,ez jó hír de most már nem enged be megint.................egyre izgibb

Nektek működik a Bwin?
Kb. fél órája nem tudok belépni!


Nekem ma egyszer sikerült belépnem.Fogadtam volna 1 meccsre,és azt írta ki: "Ön erre a mérkőzésre nem fogadhat".
A DVSC-Újpest meccs lett volna

Nekem a pókeroldaluk rosszalkodik..

Idézetet írta: szalist Dátum március 31, 2013, 16:53:44
Jah..biztos rosszra fogadtál,vagy multi miatt lezárták a számlád...
Az mit jelent,hogy multi miatt zárták le a számlám?

Mindenkinek egy számlája lehet, elvileg nem is használhat többet,tehát anyádét sem(mondjuk ezzel nem tudnak mit kezdeni) és egy háztartás/IP egy bónusz.

Igen,lényegében.De én még olyanról nem hallottam,hogy minden ok nélkül leemelik a pénzt.

Visszajött a Bwin szerver! A pénzem is visszaadták!


Óriási piros pont a bwinnek..
Korábban említettem, hogy nyilvánvalóan rossz oddsokat adtak meg egy tenisz meccs supertiebreeakénél. Én kiakartam használni,de 5meccslabdáról végül elbukták.Vesztes lett és reklamáltam hogy a rossz oddsok miatt töröljék a fogadásokat..Törölték..

De azért 9napja nem fizettek ki.. :)

Tőled felbuzdulva megreklamáltam én is egy ilyet...hátha...csak mondjuk az én fogadásom majdnem 3 héttel ezelőtti....vesztenivalóm nincs mondjuk...

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy a kiutalásnál (most utalnék ki először) azt kéri hogy töltsek fel dokumentumot, ez azt jelenti hogy ide kell feltöltenem a személyi igazolványomat? válaszotokat előre is köszönöm