TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 08, 2023, 14:39:19Természetesen nem azokra gondoltam, akik kicsinálták Kennyt.
;)


Nekem végül 15 órakkor teljesült a befizetés.  :angel:

Idézetet írta: kissgyula951005 Dátum december 08, 2023, 16:55:06Nekem végül 15 órakkor teljesült a befizetés.  :angel:

Nekem kb csak most vagy max egy órája.... 6 vagy 7 óra volt mire jóváírták...

Idézetet írta: Crowz Dátum december 08, 2023, 15:04:22Kedves Játékosunk! A Simple Pay oldalán indított befizetések a megszokottnál lassabban teljesülnek. Javasoljuk, hogy ennek elkerülése érdekében bankkártyás befizetéshez használd a K&H Bank által biztosított felületet. Türelmedet köszönjük
BDSKRVNYTKT


 :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:  :bash:

A vegasnál sem működött soha, így le is vették már a simple opciót a befizetések közül, ott is a ksh-t ajánlják helyette.
Élesedik a verseny!   ;D


Akik nem értették a sok tiltás, bet365 kivonulás miatti a felháborodást, most felháborodnak vagy pattintják a sört és nézik a TV2-ön az aktuális celebszarságot, amíg beér a pénzük a fogadóirodába? Kérdésem költői, tuti Kőbányait isznak.

#1970 december 08, 2023, 20:50:58, vmlinuz
Idézetet írta: Knapp Dátum december 08, 2023, 20:16:42Élesedik a verseny!   ;D
Valóban, cserébe meg az irodák oldalon a prosok leértékelték a Vegast  ;D

Sziasztok.
Nektek van ilyen bónuszajánlat? Napi 500Ft december 1-24-ig.
Barátomnak nincs  :'(

Megvették az új rendszert egy raklap pénzért, és még mindig tele vannak odds-hibával. Gondolok itt arra, hogy ugyanarra a kimenetelre más-más oddsot adnak. Csak egy példa, hogy mire gondolok (mert végtelen számú ilyen van.) Tegyük fel, hogy a holnapi Salernita - Bologna meccsre úgy gondoljuk, hogy 0:0 -ra végződik. A lehetőségek: 1.) Gólszám, rendes játékidő pontosan 0, odds: 8,25   2.) Gólszám, rendes játékidő, kevesebb mint 0,5, odds 8,5 3.) Pontos eredmény, rendes játékidő, 0:0 , odds: 8,25 4)Nyertes különbség, rendes játékidő, nem lesz gól, odds: 9,00 5.) 1x2 + Mindkét csapat szerez gólt, rendes játékidő, Döntetlen és nem (megj. ez egyenlő a gól nélküli döntetlennel) odds: 9,25 Azaz azonos kimenetelre, 5 féle módon, 4 féle oddsot kínálnak... :-) És iszonyú sok ilyen van... (Mióta beírtam ezeket, azóta oddsváltozás lehetséges!!!)

Idézetet írta: bipo Dátum december 09, 2023, 11:14:08Megvették az új rendszert egy raklap pénzért, és még mindig tele vannak odds-hibával. Gondolok itt arra, hogy ugyanarra a kimenetelre más-más oddsot adnak. Csak egy példa, hogy mire gondolok (mert végtelen számú ilyen van.) Tegyük fel, hogy a holnapi Salernita - Bologna meccsre úgy gondoljuk, hogy 0:0 -ra végződik. A lehetőségek: 1.) Gólszám, rendes játékidő pontosan 0, odds: 8,25   2.) Gólszám, rendes játékidő, kevesebb mint 0,5, odds 8,5 3.) Pontos eredmény, rendes játékidő, 0:0 , odds: 8,25 4)Nyertes különbség, rendes játékidő, nem lesz gól, odds: 9,00 5.) 1x2 + Mindkét csapat szerez gólt, rendes játékidő, Döntetlen és nem (megj. ez egyenlő a gól nélküli döntetlennel) odds: 9,25 Azaz azonos kimenetelre, 5 féle módon, 4 féle oddsot kínálnak... :-) És iszonyú sok ilyen van... (Mióta beírtam ezeket, azóta oddsváltozás lehetséges!!!)
Ez máshol is szokott lenni, a bet365-nél rendszeresen.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum december 09, 2023, 11:58:10Ez máshol is szokott lenni, a bet365-nél rendszeresen.

Unibetnél szintén...


Ami a pronál most a legjobban idegesít, hogy ha telón próbálok meg a fogadószelvényen két eseményt egyszerre megfogadni, beküldeni (egyesben kötés helyett), akkor "ugrál" a számsor, amin megadhatom a tétet.

Elkezdem begépelni a tétet, akkor az első számjegynél figyelmeztet, hogy 100 ft a minimum tét.
Oké, de ezt olyan ügyesen oldja meg, hogy az esemény és a numerikus képernyőbillentyűzet közé (!) szúr be egy sort, így ahol pötyögsz, lejjebb csúszik...
Aztán mikor eléred a 3. számjegyet, akkor vissza, mert akkor meg ugye eltűnik a figyelmeztetés...

Tehát egy négy számjegyű tétnél 3 különböző helyen éred el a képernyőn a "billentyűzetet", nem egy fix helyen, ami azért alap lenne egy érintőképernyős megoldásnál.

Nem mondom, hogy nem idegesít, mikor sietnék és ugrál nekem ez a szar.


Idézetet írta: Knapp Dátum december 10, 2023, 20:41:11Unibetnél szintén...


Ami a pronál most a legjobban idegesít, hogy ha telón próbálok meg a fogadószelvényen két eseményt egyszerre megfogadni, beküldeni (egyesben kötés helyett), akkor "ugrál" a számsor, amin megadhatom a tétet.

Elkezdem begépelni a tétet, akkor az első számjegynél figyelmeztet, hogy 100 ft a minimum tét.
Oké, de ezt olyan ügyesen oldja meg, hogy az esemény és a numerikus képernyőbillentyűzet közé (!) szúr be egy sort, így ahol pötyögsz, lejjebb csúszik...
Aztán mikor eléred a 3. számjegyet, akkor vissza, mert akkor meg ugye eltűnik a figyelmeztetés...

Tehát egy négy számjegyű tétnél 3 különböző helyen éred el a képernyőn a "billentyűzetet", nem egy fix helyen, ami azért alap lenne egy érintőképernyős megoldásnál.

Nem mondom, hogy nem idegesít, mikor sietnék és ugrál nekem ez a szar.



Eleinte nálam is igy csinálta, de most már a számsor a képernyő aljára ugrik és végig ott marad, mig beirom az összeget.
Próbáld ki másik böngészővel.


Idézetet írta: Knapp Dátum december 10, 2023, 20:41:11Unibetnél szintén...


Ami a pronál most a legjobban idegesít, hogy ha telón próbálok meg a fogadószelvényen két eseményt egyszerre megfogadni, beküldeni (egyesben kötés helyett), akkor "ugrál" a számsor, amin megadhatom a tétet.

Elkezdem begépelni a tétet, akkor az első számjegynél figyelmeztet, hogy 100 ft a minimum tét.
Oké, de ezt olyan ügyesen oldja meg, hogy az esemény és a numerikus képernyőbillentyűzet közé (!) szúr be egy sort, így ahol pötyögsz, lejjebb csúszik...
Aztán mikor eléred a 3. számjegyet, akkor vissza, mert akkor meg ugye eltűnik a figyelmeztetés...

Tehát egy négy számjegyű tétnél 3 különböző helyen éred el a képernyőn a "billentyűzetet", nem egy fix helyen, ami azért alap lenne egy érintőképernyős megoldásnál.

Nem mondom, hogy nem idegesít, mikor sietnék és ugrál nekem ez a szar.



Sziasztok! Nyáron végleges önkizárást csináltam Tippmixpron, ezt fellehet valahogy oldani? Köszi előre is!

Idézetet írta: hdd Dátum december 11, 2023, 17:07:05Sziasztok! Nyáron végleges önkizárást csináltam Tippmixpron, ezt fellehet valahogy oldani? Köszi előre is!

Nem értek hozzá, de szerintem akkor nem hívnák véglegesnek, nem? Általában ezek nem szoktak visszafordíthatók lenni.

Idézetet írta: hdd Dátum december 11, 2023, 17:07:05Sziasztok! Nyáron végleges önkizárást csináltam Tippmixpron, ezt fellehet valahogy oldani? Köszi előre is!

Persze: Vegas Sports vagy lottózóban (Tippmix)

ui. Ha meg lehetne változtatni, akkor nagyon szarul áll hozzá a Tippmixpro a fellelőségteljes játékhoz.