TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 15, 2023, 11:09:59Van itt klasszikus ertelemben vett kyc?  Vagy a megadott okmany azonosito ezt fullra helyettesiti?

Össze vannak kapcsolva a rendszerek, adatok.

Feltöltöd a képeket, és következő oldalon már ott van minden rólad.  ::)

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum december 14, 2023, 13:23:38Erre én is kíváncsi lennék , hogy a bethez hasonlóan szinte állandóan elérhető-e, vagy csak akkor amikor az a fogadás amit megtettem .

Tippelés után folyamatosan követhető.

#1997 december 15, 2023, 23:35:13, tomika1
Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 15, 2023, 11:09:59Van itt klasszikus ertelemben vett kyc?  Vagy a megadott okmany azonosito ezt fullra helyettesiti?

Nem az én accountom, de ez a legújabb KYC amit tippmixpro kiküld:

"Kedves Játékosunk!

 

Tájékoztatjuk, hogy TippmixPro regisztrációjában ellenőrzés vált szükségessé. Ennek lefolytatásához kérjük, legyen kedves jelen levelünk kézhezvételétől számított 5 napon belül megküldeni részünkre a [email protected] címre

 

a fiókjában rögzített bankszámlákhoz tartozó 3 hónapnál nem régebbi lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát
3 hónapnál nem régebbi lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát, amelyre a nyereményét kikéri
a mellékelt pénzeszköz forrás nyilatkozatot arról, hogy az egyenlegre befizetett pénzösszegeknek mi a forrása. A forrást nem csak a nyilatkozattal, hanem alátámasztó dokumentummal is szükséges igazolni (pl. munkáltatói igazolás, bankkivonat, adásvételi szerződés, korábbi nyeremény stb.)
a mellékelt vagyonforrás nyilatkozatot kitöltve
 

Felhasználói fiókjában a bejelentkezési lehetőségét az ellenőrzés lezárásáig a mai napon felfüggesztettük az Ön által elfogadott Részvételi Szabályzatok alapján."

Szóval a feltöltött személyit és lakcímkártyát már nem kell újra beküldeni, de más finomságokat bekérnek

Idézetet írta: tomika1 Dátum december 15, 2023, 23:32:47Nem az én accountom, de ez a legújabb KYC amit tippmixpro kiküld:

"Kedves Játékosunk!

 

Tájékoztatjuk, hogy TippmixPro regisztrációjában ellenőrzés vált szükségessé. Ennek lefolytatásához kérjük, legyen kedves jelen levelünk kézhezvételétől számított 5 napon belül megküldeni részünkre a [email protected] címre

 

a fiókjában rögzített bankszámlákhoz tartozó 3 hónapnál nem régebbi lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát
3 hónapnál nem régebbi lezárt bankkivonata összes oldalának másolatát, amelyre a nyereményét kikéri
a mellékelt pénzeszköz forrás nyilatkozatot arról, hogy az egyenlegre befizetett pénzösszegeknek mi a forrása. A forrást nem csak a nyilatkozattal, hanem alátámasztó dokumentummal is szükséges igazolni (pl. munkáltatói igazolás, bankkivonat, adásvételi szerződés, korábbi nyeremény stb.)
a mellékelt vagyonforrás nyilatkozatot kitöltve
 

Felhasználói fiókjában a bejelentkezési lehetőségét az ellenőrzés lezárásáig a mai napon felfüggesztettük az Ön által elfogadott Részvételi Szabályzatok alapján."

Szóval a feltöltött személyit és lakcímkártyát már nem kell újra beküldeni, de más finomságokat bekérnek

Ez nem kyc, ez inkabb ilyen "source of funds"(penz eredete) baszakodas.
Kotve hiszem hogy haveromtol ilyet kernenek az elso es egyetlen 20ks befizetes utan.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 16, 2023, 07:57:35Ez nem kyc, ez inkabb ilyen "source of funds"(penz eredete) baszakodas.
Kotve hiszem hogy haveromtol ilyet kernenek az elso es egyetlen 20ks befizetes utan.

Nekem a haveromtól a bet365 kérte ezt 2 éve. Az évi befizetése volt 13 millió, kivét pedig vagy 10. Hiába bukott, kellett nekik ez a dolog.

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 16, 2023, 08:18:06Nekem a haveromtól a bet365 kérte ezt 2 éve. Az évi befizetése volt 13 millió, kivét pedig vagy 10. Hiába bukott, kellett nekik ez a dolog.

Azert evi 13millios befizetesnel szerintem jogos hogy bekerik. Az havi 1milla.. meg ha nyilvan a kifizetesek kerulnek legtobbszor vissza befizetve ekkora osszegnel felmerul hogy egy atlag magyarnak honnan telik ra..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 16, 2023, 10:35:35Azert evi 13millios befizetesnel szerintem jogos hogy bekerik. Az havi 1milla.. meg ha nyilvan a kifizetesek kerulnek legtobbszor vissza befizetve ekkora osszegnel felmerul hogy egy atlag magyarnak honnan telik ra..

Én úgy hallottam a KSH-tól, hogy minden magyar háztartásnak átlagosan 13 millió megtakarítása van, szóval pont kifutja hogy apuci felhajítsa egy fogadóirodához :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 16, 2023, 10:35:35Azert evi 13millios befizetesnel szerintem jogos hogy bekerik. Az havi 1milla.. meg ha nyilvan a kifizetesek kerulnek legtobbszor vissza befizetve ekkora osszegnel felmerul hogy egy atlag magyarnak honnan telik ra..

Ha havonta befizet 1M-t es kivesz 900k-t, azon mit kell nezegetni? Honnan van havi 100k-ja, amit elveszit?

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 16, 2023, 08:18:06Nekem a haveromtól a bet365 kérte ezt 2 éve. Az évi befizetése volt 13 millió, kivét pedig vagy 10. Hiába bukott, kellett nekik ez a dolog.

Ez nem bukásfüggő, ez pénzmosás elleni intézkedés.

Idézetet írta: havenofear Dátum december 17, 2023, 09:06:21Ha havonta befizet 1M-t es kivesz 900k-t, azon mit kell nezegetni? Honnan van havi 100k-ja, amit elveszit?

Ha te lopnál 1 milliót, és visszakapnál 900 ezret, tisztán, adómentesen. Az jó lenne, vagy sem?  ???

Idézetet írta: havenofear Dátum december 17, 2023, 09:06:21Ha havonta befizet 1M-t es kivesz 900k-t, azon mit kell nezegetni? Honnan van havi 100k-ja, amit elveszit?

Engem az unibet hivogatott fél éve amikor egy hónapban majdnem fél milliót befizettem. Nem egyszerre, hanem részletekben és legtöbbször a korábban kifizetett ment vissza. Látták hogy megváltozott a fogadási szokásom, többet fizetek be mint korábban. Kérdezték hogy megengedhetem-e magamnak stb. Rendesen kellemetlen volt. A pénzmosás elleni törvények mellett, a szerencsejáték függőség elleni szabályok is kötik őket ehhez. Be kellett állítanom havi befizetési limitet.

Ha befizetsz, kifizetsz folyamatosan az csúnyán függőségi jel, főleg ha veszteségek után egyből befizetsz

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 17, 2023, 09:33:57Ha befizetsz, kifizetsz folyamatosan az csúnyán függőségi jel, főleg ha veszteségek után egyből befizetsz

A veszteségek utáni befizetés az valóban függőség jele, viszont az inkább a józanságot mutatja, ha kifizetéseket kérsz rendszeresen.
Az egyfajta saját magadnak beállított limit, mikor pénzkivonás mellett döntesz az azonnali játék helyett.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 17, 2023, 18:00:40A veszteségek utáni befizetés az valóban függőség jele, viszont az inkább a józanságot mutatja, ha kifizetéseket kérsz rendszeresen.
Az egyfajta saját magadnak beállított limit, mikor pénzkivonás mellett döntesz az azonnali játék helyett.

Nalam ez ugy ment hogy nyertem fogadason vagy kaszinon, es pl a 60kbol kivettem 50et. Maradt 10. Elbuktam. Egybol befizettem mert hat pluszban voltam. Ez vagy elment vagy nyertem. Ha elment ujra befizettem. Ha nyertem akkor kifizettem es kezdtem elolrol. Plisz neha csak ugy befizettem egy nagyobbat es forgattam, majd lekertem mert skrillen volt egy promo amin visszateritest adtak a befizetesek utan..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 17, 2023, 18:30:22Nalam ez ugy ment hogy nyertem fogadason vagy kaszinon, es pl a 60kbol kivettem 50et. Maradt 10. Elbuktam. Egybol befizettem mert hat pluszban voltam. Ez vagy elment vagy nyertem. Ha elment ujra befizettem. Ha nyertem akkor kifizettem es kezdtem elolrol. Plisz neha csak ugy befizettem egy nagyobbat es forgattam, majd lekertem mert skrillen volt egy promo amin visszateritest adtak a befizetesek utan..

Nem akarlak kritizálni, viszont lehet jobban jártál volna, ha mondjuk 60k-ból kifizetsz 25-öt, marad 35k, csak kicsit kell állítani a téteken, de még bőven komfortzónán belül tudsz mozogni, ha jól csinálod, pár nap/hét alatt, megint megvan a 60-70k, megint leveszel belőle 25-k, már megvan az 50k. A pénz folyamatosan mozog, nem kell ki-be fizetni, nem látják azt, hogy "tiltre" mész (azonnal befizetsz, miután elbuktad a 10k-t). De ez csak az én meglátásom.

Sokan szerintem ott hibáznak, hogy minél nagyobbat nyernek, annál többet vesznek ki, "nehogy elbukjuk" alapon, meg az már az enyém, gyorsan meg akarom kapni. Azonban, amit a számlán hagy az ember ilyenkor kisebb összeg, az szinte tuti vesztes lesz (ergo rosszabbul jársz), hiszen újból a kisebb stake-ből való "vagyonosodás csodáját" akarja megismételni, ami sajnos nem mindig sikerül, sőt, több esetben nem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 17, 2023, 18:40:05Nem akarlak kritizálni, viszont lehet jobban jártál volna, ha mondjuk 60k-ból kifizetsz 25-öt, marad 35k, csak kicsit kell állítani a téteken, de még bőven komfortzónán belül tudsz mozogni, ha jól csinálod, pár nap/hét alatt, megint megvan a 60-70k, megint leveszel belőle 25-k, már megvan az 50k. A pénz folyamatosan mozog, nem kell ki-be fizetni, nem látják azt, hogy "tiltre" mész (azonnal befizetsz, miután elbuktad a 10k-t). De ez csak az én meglátásom.

Sokan szerintem ott hibáznak, hogy minél nagyobbat nyernek, annál többet vesznek ki, "nehogy elbukjuk" alapon, meg az már az enyém, gyorsan meg akarom kapni. Azonban, amit a számlán hagy az ember ilyenkor kisebb összeg, az szinte tuti vesztes lesz (ergo rosszabbul jársz), hiszen újból a kisebb stake-ből való "vagyonosodás csodáját" akarja megismételni, ami sajnos nem mindig sikerül, sőt, több esetben nem.

Teljesen igazad van.