TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Köszi, akkor lehetünk még így ezzel páran...
Felhívtam ügyfélszolg. (a központi számot érdemes hívni, ott 7-es gomb, a honlapon megadott "dedikált szám" sose működik, visszadobja) természetesen "megnövekedett forgalom, minden ügyintézőnk foglalt" stb. kb feladtam 4-5 perc után
ÉS érted, ezeknél kell pénzt tartani, mert állami monopólium... :redchug:
Gondolom most sokan jártunk így, azt tudom elképzelni élesben frissítettek egy dizájnelemet és kivágott mindenkit a rendszer, most kb.  órák/fél nap lesz mire ezt feloldják....
Leválthatná már ezeket az AI, mert ez kritikán aluli, de legalább jó sok adóforintba kerül évente  :great:

Nehogy véletlenül tudjon az ember cashoutolni vagy kivenni pénzt vagy neadjisten fogadást tenni :D

Idézetet írta: Crowz Dátum december 28, 2023, 19:21:43EZ megint mi a fene?
:bash:
Soha nem dobott még fel ilyen hibaüzenetet
Mindent próbáltam (inkognitó, bővítmény kikapcsok, böngészőben is) de vagy nem is jelez semmit, vagy ugyanez fogad...
kérlek jelezzétek ha ezt most vagy máskor másnak is volt probléma, mert ha nem, akkor valószínűleg tiltottak...(ami érthetetlen lenne, mert nem játszom nagyon magas téten...)


Nálam is ez van.

Most már jó!

Idézetet írta: Crowz Dátum december 28, 2023, 19:34:17Köszi, akkor lehetünk még így ezzel páran...
Felhívtam ügyfélszolg. (a központi számot érdemes hívni, ott 7-es gomb, a honlapon megadott "dedikált szám" sose működik, visszadobja) természetesen "megnövekedett forgalom, minden ügyintézőnk foglalt" stb. kb feladtam 4-5 perc után
ÉS érted, ezeknél kell pénzt tartani, mert állami monopólium... :redchug:
Gondolom most sokan jártunk így, azt tudom elképzelni élesben frissítettek egy dizájnelemet és kivágott mindenkit a rendszer, most kb.  órák/fél nap lesz mire ezt feloldják....
Leválthatná már ezeket az AI, mert ez kritikán aluli, de legalább jó sok adóforintba kerül évente  :great:

Nehogy véletlenül tudjon az ember cashoutolni vagy kivenni pénzt vagy neadjisten fogadást tenni :D

Milyen számot?
Az ügyfélszolgálati telefonszám átmenetileg nem elérhető...
Emailre meg nem reagálnak...
Hogy lehet ezekkel bárhogy értekezni??

jah, valóban jó, kb pont akkora amikorra már nem lehet cashoutolni annál a fogadásnál ahol szerettem volna...természetesen ezzel kreált bukót....mindezt "csúcsidőben" este sikerült megoldaniuk így....
ha ez a szarakodás nincs, már pénzemnél lettem volna ma a minusz helyett :bash:

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 28, 2023, 20:10:59Milyen számot?
Az ügyfélszolgálati telefonszám átmenetileg nem elérhető...
Emailre meg nem reagálnak...
Hogy lehet ezekkel bárhogy értekezni??

Rágalom, hogy nem reagálnak emailben!
Amikor bejelentkezési problémám volt, írtam nekik és kereken 20 (húsz) nap múlva jött a válasz, hogy látják, már megoldódott...

Hogy ez hol szolgálja az ügyfelet, azt nem tudom...
Tipikus piacképtelen reakció, mikor csak az a lényeg, hogy 30 napon belül válaszoljanak a statisztikájuk meg a dokumentálás miatt.

Ekkora sz.rt tényleg rég láttam. Több mint egy hónapja nem zárnak le meccseket, melyek a hó miatt elmaradtak novemberben. Az események megcsillagozása hol lehetséges, hol nem, ill. néha elfelejti, hogy már megjelöltem. Az eseményekre kattintva sehol nem mutatja, hogy fogadásom van-e rajta (vagy én nem találom). Szánalmas az egész oldal.

Sziasztok,valakit korlátoztak le már tippmixpro-n mostanában? Esetleg régebben?

#2048 január 03, 2024, 13:15:37, prince62
Idézetet írta: kaloz01 Dátum január 03, 2024, 08:14:40Sziasztok,valakit korlátoztak le már tippmixpro-n mostanában? Esetleg régebben?
Nem tudom mennyire számít korlátozásnak, de ma pl. focira enged fogadni, hokira nem. Azt írja: a tét nem haladhatja meg a következő összeget: 0 Ft. Mókás


Másnál sem működik a befizetés?

Sziasztok!

Mennyi idő alatt szokták kifizetni (átutalni) a pénzt?

Idézetet írta: prince62 Dátum január 03, 2024, 13:13:15Nem tudom mennyire számít korlátozásnak, de ma pl. focira enged fogadni, hokira nem. Azt írja: a tét nem haladhatja meg a következő összeget: 0 Ft. Mókás


Már csak azért kérdezem mert mindig érdekelt ez a téma és nem tudom mi alapján korlátoznak.Itt egy hozzászólás egy másik oldalról"Engem korlátoztak. Vicc az egész. 100ezerrel fogadtam párat, amiből jött, ment, de 1 elment mix után jött 3 nyerő, amivel nyertem pluszba végül 200ezret (csak 1.7x szorzó felett fogadok, mivel minden meccs 50-50 szorzótól függetlenül, akkor már legyen nyeremény, ha van izgalom).

Kivettem, majd megpróbáltam mégegyszer, most elsőre jött 2, nyertem is 150-et. Erre szépen le lett korlátozva... fogadni még tudok, de sokkal kisebb téteket enged feltenni, max nyerhetek kb 20-30ezer forintot. Ennyire engedik, hogy nyerj egy szerencsejátékon... ebből az jön le, bármit csinálhatsz, csak az iroda nyerhet, és már azt se mondanám, hogy hosszú távon, mert nagyon hamar belenyúlnak a dologba..."

Idézetet írta: kaloz01 Dátum január 04, 2024, 08:24:51mivel minden meccs 50-50 szorzótól függetlenül

ez egy nagyon érdekes hozzáállás ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum január 04, 2024, 10:28:47ez egy nagyon érdekes hozzáállás ;D

Arra gondolt, hogy vagy bejön vagy elmegy.

Idézetet írta: Csabi76 Dátum január 03, 2024, 19:37:16Sziasztok!

Mennyi idő alatt szokták kifizetni (átutalni) a pénzt?

Általában következő munkanap megérkezik, de van hogy aznap. De most valami gebasz lehet, tavalyi cashout még nem jött meg nekem. Te mióta vársz?