22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem sincs velük semmi bajom. Megcsináltam a kyct még régen azóta minden flottul megy.

És nyereségesek vagytok náluk?

Idézetet írta: spursBSB Dátum szeptember 02, 2023, 17:37:21És nyereségesek vagytok náluk?

Szerinted itt létezik olyan ember aki bele esik abba az 1%-ba, aki nyereséges?
Csak fellángolások vannak, akik játszanak.

Egyet kell ertsek curpyval. Nyilvan voktak idoszakok amikor nyertem naluk es volt olyan is amikor kb zsinorban minden elment. Pedig altalaban single fogadasokat teszek.
Osszessegeben minimalis minuszban vagyok naluk koszonhetoen egy nagyon jo periodusnak.

Akkor ezért mondjátok, hogy korrekt iroda. Ha egy picit pluszra fordítanátok a mérleget, 3-400 ezer köré, simán bannolnának hamis indoklással, vagy akár anélkül is.

Idézetet írta: spursBSB Dátum szeptember 03, 2023, 09:29:53Akkor ezért mondjátok, hogy korrekt iroda. Ha egy picit pluszra fordítanátok a mérleget, 3-400 ezer köré, simán bannolnának hamis indoklással, vagy akár anélkül is.

Én nem azért mondom, de ezt vagy elhiszed, vagy sem. Nyílván nem fogom itt leírni, mikor mennyit nyertem, hány millát vettem ki. Egyrészt úgysem hiszed, másrészt nem akarok itt baromi nagyképű lenni. Rengeteg üthető piaca volt, ami nagy tétet bírt. Persze nem mondom, hogy az elején nem buktam, amikor lehetett fogadni soap soccerre :D

A covid alatt a CLA aréna jéghoki meccsei kb aranybányaként működtek. Simán tudtam, ki kivel mit játszik, már a srácok gesztusából tudtam, over vagy under. Aztán szintén covid, amikor a bajnokságok újraindultak, és bevezették az ivószünetet, lehetett fogadni első félidő hosszabbítására hogy 1,5 perc felett lesz. Brutális kasza, 80.000 Ft tétet engedett per számla per meccs, és akkor ne ecseteljem, ha egy családban több számla is volt...

DE rengeteg piacra volt kegyetlen sokáig jó szorzó, ilyen volt, hogy a kapus az első percben labdához ér. Régen  a kezdetben 1.90 körül adták, manapság 1.40 körül. Erről ki vezet statot, hát nyílván senki, kivéve egy-két embert :D

És akkor nem megyek bele a sok eldugott bajnokság szépségeibe, montenegrói 3-ba és társaiba.
Kéziben is volt az elején olyan piac, ahol semmit nem kellett tenni, csak kis túlzással felvenni a pénz.

Volt, hogy lehetett első félidő cserére fogadni olyan meccsen, ahol meg volt mondva, a visszavonuló játékos hanyadik percben lesz lecserélve. Ajándék pénz volt.

De ezek csak amik így hirtelen eszembe jutnak.

Szóval jó iroda, és nekem meglepően sokat bírt. Persze kaptam korlátot, nekem most olyan korlátom van, hogy az odds-ra egy bizonyos százalékot lehúz. Tehát amit pl. más 1.80-ért meg tud rakni, én csak 1.66-tal.

De még sokszor így is találni eszméletlen jó szorzókat. Ugye lehetett fogadni még korábban arra, hogy a Real meccsein védő gólt szerez, nem ritkán 4.00, vagy feletti szorzóval. Közben meg Ramos lőtte akkortájt a büntetőket is. Mondani sem kell, mekkora value volt.

DE sokan nem látnak túl az 1x2, meg alatt/felett piacon, holott az érték szerintem nem ezek között rejlik.

Aztán, hogy egy iroda kit mikor korlátoz, bannol, szerintem sokszor nem függ össze. Engem pl. a bwin 1 nap alatt korlátozott anno 1 euróra, pedig kb. 70-80 ezret nyertem csak.

Befizetni lehet, skrillre percek alatt ott a pénz, sőt korábban bankszámlára is 1-2 perc alatt kiküldték a zsetont, akár naponta többször is, szóval bár minden irodával ennyi gond lenne.

De lehet, nekem csak mákom volt velük, én nem zárom ki, hogy amúgy egy szar iroda. Mondjuk az hozzátartozik az igazsághoz, hogy én tőlük soha nem kértem, soha nem igényeltem és nem is kaptam 1 Ft bónuszt sem. Ha kínáltak is, sosem éltem a bónuszukkal. Így talán sokkal könnyebb volt sokáig radar alatt maradni, de nyílván élethosszig nem megy, ha nyersz valahol, előbb-utóbb jön a korlát.





Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 03, 2023, 11:57:46Én nem azért mondom, de ezt vagy elhiszed, vagy sem. Nyílván nem fogom itt leírni, mikor mennyit nyertem, hány millát vettem ki. Egyrészt úgysem hiszed, másrészt nem akarok itt baromi nagyképű lenni. Rengeteg üthető piaca volt, ami nagy tétet bírt. Persze nem mondom, hogy az elején nem buktam, amikor lehetett fogadni soap soccerre :D

A covid alatt a CLA aréna jéghoki meccsei kb aranybányaként működtek. Simán tudtam, ki kivel mit játszik, már a srácok gesztusából tudtam, over vagy under. Aztán szintén covid, amikor a bajnokságok újraindultak, és bevezették az ivószünetet, lehetett fogadni első félidő hosszabbítására hogy 1,5 perc felett lesz. Brutális kasza, 80.000 Ft tétet engedett per számla per meccs, és akkor ne ecseteljem, ha egy családban több számla is volt...

DE rengeteg piacra volt kegyetlen sokáig jó szorzó, ilyen volt, hogy a kapus az első percben labdához ér. Régen  a kezdetben 1.90 körül adták, manapság 1.40 körül. Erről ki vezet statot, hát nyílván senki, kivéve egy-két embert :D

És akkor nem megyek bele a sok eldugott bajnokság szépségeibe, montenegrói 3-ba és társaiba.
Kéziben is volt az elején olyan piac, ahol semmit nem kellett tenni, csak kis túlzással felvenni a pénz.

Volt, hogy lehetett első félidő cserére fogadni olyan meccsen, ahol meg volt mondva, a visszavonuló játékos hanyadik percben lesz lecserélve. Ajándék pénz volt.

De ezek csak amik így hirtelen eszembe jutnak.

Szóval jó iroda, és nekem meglepően sokat bírt. Persze kaptam korlátot, nekem most olyan korlátom van, hogy az odds-ra egy bizonyos százalékot lehúz. Tehát amit pl. más 1.80-ért meg tud rakni, én csak 1.66-tal.

De még sokszor így is találni eszméletlen jó szorzókat. Ugye lehetett fogadni még korábban arra, hogy a Real meccsein védő gólt szerez, nem ritkán 4.00, vagy feletti szorzóval. Közben meg Ramos lőtte akkortájt a büntetőket is. Mondani sem kell, mekkora value volt.

DE sokan nem látnak túl az 1x2, meg alatt/felett piacon, holott az érték szerintem nem ezek között rejlik.

Aztán, hogy egy iroda kit mikor korlátoz, bannol, szerintem sokszor nem függ össze. Engem pl. a bwin 1 nap alatt korlátozott anno 1 euróra, pedig kb. 70-80 ezret nyertem csak.

Befizetni lehet, skrillre percek alatt ott a pénz, sőt korábban bankszámlára is 1-2 perc alatt kiküldték a zsetont, akár naponta többször is, szóval bár minden irodával ennyi gond lenne.

De lehet, nekem csak mákom volt velük, én nem zárom ki, hogy amúgy egy szar iroda. Mondjuk az hozzátartozik az igazsághoz, hogy én tőlük soha nem kértem, soha nem igényeltem és nem is kaptam 1 Ft bónuszt sem. Ha kínáltak is, sosem éltem a bónuszukkal. Így talán sokkal könnyebb volt sokáig radar alatt maradni, de nyílván élethosszig nem megy, ha nyersz valahol, előbb-utóbb jön a korlát.


Köszi a tartalmas leírásod! Miért ne hinném el azt, hogy sokat nyertél, és vannak olyan piacok, amik egyértelműen rosszul vannak beállítva? Ezeknél a 22bet féle irodáknál pont ez a lényeg. Pinnacle típusú sharpoknál kb. sosem korlátoznak, de nem is leszel nyereséges (vagy csak tényleg rettentően kis százalék), bet365-unibet-stb társainál elképzelhető, de idő után lekorlátoznak, a 22bet-1xbet-stb. féléknél meg elég könnyen kijátszható a rendszer, ezért is van egyszerűen a működésükbe "belekódolva", hogy kevés nyeremény után kitiltanak. (Vagyis először szorzót csökkentenek, aztán leviszik a max betet, aztán ban)

A leírtak alapján akkor a 22bet a korrektebbek közé tartozik, és egy ideig engednek nyerni. Én nem játszottam náluk, de próbáltam már hasonló irodát (értsd: teljesen ugyanez a felépítés, szorzók, piacok, és természetesen a Curacaoi licensz is) és rövid idő után tiltottak. Mivel egyébként imádtam, azért pár ilyen irodát lecsekkoltam fórumokon, és mindenhol szidják őket a gyors tiltás, korlátozás miatt. Amúgy is ezt csak a Curacaoi licensz alatt lehet megcsinálni, ezért ha ezt látom valahol már villognak a vörös gombok.

Azert a tiltashoz sok minden mas is kozrejatszik, nem csak az hogy nyero valaki.
Pl ha mindig ugyanarra a sportra es a marketre jatszol es meg nyersz is, az gyorsabban hozza a bant vagy korlatot mint ha jatszasz minden fele sportot.

En naluk pl tenisz,kosar,kezi,foci, eleg szeles kinalatan jatszok legyen az over/under hendi, szoglet, btts, vagy ket/haromesely.

Tehat en probalok value tippeket jatszani,ami szamomra az. Ha valaki viszont nonstop szogletezik csak azt gyorsan korlatozzak.

Innen bankkártyára lehet kifizetést kérni, úgy, hogy meg is kapjam?

Ezt sose probaltam, de elvileg igen.

"Ha sportfogadásokra felhasználható bónuszt választott, akkor a bónusz kijátszásához a bónuszösszeg ötszeresével kell gyűjtőfogadásokat tennie. Egy gyűjtőfogadásnak legalább három eseményt kell tartalmaznia. Legalább három esemény szorzójának 1.40-nek vagy magasabbnak kell lennie."

A bónusz nem teljesen világos nekem: a 3 esemény összoddszának kell 1,40-nek lennie vagy mindhárom eseménynek min. 1,40-esnek kell lennie?

Idézetet írta: Latzka Dátum október 07, 2023, 09:28:09"Ha sportfogadásokra felhasználható bónuszt választott, akkor a bónusz kijátszásához a bónuszösszeg ötszeresével kell gyűjtőfogadásokat tennie. Egy gyűjtőfogadásnak legalább három eseményt kell tartalmaznia. Legalább három esemény szorzójának 1.40-nek vagy magasabbnak kell lennie."

A bónusz nem teljesen világos nekem: a 3 esemény összoddszának kell 1,40-nek lennie vagy mindhárom eseménynek min. 1,40-esnek kell lennie?
ez az infó engem is érdeklne  :beerchug:

1,40
1,40
1,40

Egy eseményre egyszer lehet fogadni. Olyan eseményre sem lehet bónuszból amire tettél már valódit és fordítva.
A reloadnál most futottam bele éjjel hogy over under nem játszott

Ti be tudtok lépni? A belépéshez szükséges kódot egyszerűen nem küldik az e-mailre. Nézze már meg valaki legyen szíves, akinek van itt számlája. Köszi szépen!

Nekem telefonra küldi a kódot sms-ben, úgy be tudok lépni. E-mailes lehetőséget fel sem kínál, csak telefonszámot.

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 15, 2023, 11:29:47Ti be tudtok lépni? A belépéshez szükséges kódot egyszerűen nem küldik az e-mailre. Nézze már meg valaki legyen szíves, akinek van itt számlája. Köszi szépen!