22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lencsab Dátum október 15, 2023, 15:59:20Nekem telefonra küldi a kódot sms-ben, úgy be tudok lépni. E-mailes lehetőséget fel sem kínál, csak telefonszámot.


és hogy adod meg a tel-számot.
Pl ha 06-30-111-22-33 a a számod, hogy írod be nekik?
így, vagy a +36-tal???

#226 október 15, 2023, 16:34:05, MessiÁs
Nekem csak egy töredékét kell beírnom. A közepét.

Vagy 301112233 verzióra nekem küldte az egyszer használatos jelszót. Ez amikor rányomtam az smses bejelentkezésre.

F@sza. Nekem sms-est fel sem ajánl. Na mindegy, hátha holnapra magához tér.

Nálam is pontosan ugyanígy megy.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 15, 2023, 16:29:38Nekem csak egy töredékét kell beírnom. A közepét.

Vagy 301112233 verzióra nekem küldte az egyszer használatos jelszót. Ez amikor rányomtam az smses bejelentkezésre.

Mobil applikáción, élő fogadásnál nálatok is úgy jellenek meg a teniszmeccsek, hogy bajnokságonként be kell lépegetni? Nincs egy olyan felület, ahol az épp futó összes teniszmeccs együtt jelenik meg?

Köszi előre is!

Sziasztok!

Ti be tudtok lépni 22 betre?
Mert nekem nem nyitja meg az oldalt egy sima fehér kép fogad...
Előre is köszi!

Idézetet írta: hango12 Dátum november 13, 2023, 10:59:11Sziasztok!
Tudom nem ide kapcsolódik, de Ti meg tudjátok nyitni a 22 bet-et, mert nekem nem sikerül???
Előre is köszi!

Van sajat topikja

Es igen. Mobilrol telekomos mobilnettel.

Idézetet írta: hango12 Dátum november 13, 2023, 10:54:32Sziasztok!

Ti be tudtok lépni 22 betre?
Mert nekem nem nyitja meg az oldalt egy sima fehér kép fogad...
Előre is köszi!

https://22bet.com/hu


Valami hiba van náluk, néha előfordul. Megoldják majd, ahogy szokták. Ennek nincs köze a blokkolási hullámhoz.

Sziasztok!
Ma igényeltem Sepa kifizetést. Az oldal azt írja, hogy sikeresen megtörtént. Mikorra várható, hogy a bankszámlámra érkezzen?
Előre is köszönöm!


Van ma ez az újratöltési bónusz. Ezt hol lehet kiválasztani az appban? Sehol? Csak befizetek azt rámdobják a 100%ot?

Automatikus de kellett hozza jatszani mult pentektol csutortokig minden nap

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 17, 2023, 17:12:58Automatikus de kellett hozza jatszani mult pentektol csutortokig minden nap

Köszi @MessiÁs . :ok:
A bánatos sóskifli, mindegy, attól még tolok be, allin Albánia.   :beerchug:

Ettol meg megkaphatod..

En kaptam meg hogy nem szamitottam ra es olyan is volt hogy azt hittem megkapom aztan nem. Ekkor irtak ezt a minden nap fogadasos dolgot, ami valoban ott a bonus termsben.